Autor Wątek: Arcy intymny wątek muzyczny  (Przeczytany 598 razy)

Offline MarkN

• maniak
  • **
Odp: Arcy intymny wątek muzyczny
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 09, 2018, 17:29 »
Pamiętam wiele sytuacji bardzo fajnych i frywolnych z różnymi kobietami swojego życja, ale za chiny nie pamiętam co w tym czasie grało, a prawie zawsze coś grało. No nie wiem, ale w trakcie sexu zawsze koncetrowałem się na jego uprawianiu, a nie na towarzyszącej muzyce. Albo słuchamy, albo uprawiamy. Wyobrażce sobie, że podczas ruchów frykcyjnych liczymy takty i zastanawaimy się nad formą i metrum - przecież to dekoncentruje zarówno skupienie nad muzyką jak i nad kobietą. Albo wyobrażcie sobie, że na przykład podczas wykonywania oralu, panna czyta Zwierciadło, albo Harlequina? Przecież to dekoncentrują ją na maxa, tak? Czy nie?

Offline frywolny trucht

• maniak
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 09, 2018, 17:34 »
Nie wiem. Chyba za mało w życiu widziałem. Tfu! Słyszałem  ;D
ZESTAW 1: Ad Fontes z dwoma ramionami, Benz Micro Glider SL i Philips GP 412 Mk2, pre Husariaa, MAP 306, MCD 204, Haydn Grand, JBL ES 150P, Sennheiser HD 598, OPPO PM-2, HA-1, Takstar 80 PRO V2, Akai GX 620, Teac X-1000M, Albedo Blue.
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93, Kimber Cable 8VS, Pioneer Monitor

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:44 »
Sex i uczucia zawsze kojarzę z muzyką. Nie wiem dlaczego tak mam. Pamiętam sporo muz i muzyk. I zawsze gdzieś były w tle niezle dźwięki... Pamiętam jesień, ciepłą, nocną, rozgwieżdżoną .. materac z liści i King Crimson, Starless...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac ~ Accuphase clone amplifier by China Mean ~ Audio Nirvana - InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:00 »
Albo ławkę na boisku szkolnym... Przez okno ktoś wynosił Altusy (była chryja) ale z estradowek Orion Metallica'y... Prosiliśmy się o brak światła...
Takie wspomnienia proszę Państwa...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac ~ Accuphase clone amplifier by China Mean ~ Audio Nirvana - InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Offline Old Man Kensey

• maniak
  • sapiensam sat
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2018, 08:36 »
Ło kurde, fajny wątek 😁

Nie jest to takie zero-jedynkowe, ale niech i ja coś dołożę: spróbujcie z "Wielką Fugą" Beethovena, op. 133. Trwa jakieś 15 minut, więc dla facetów jak znalazł 😈
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Jolida 502BRC + Zu Audio Omen

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 10, 2018, 09:18 »
Andrzejowi chyba chodziło o uniesienie erotyczne.
ja zrozumiałem wręcz że nie tylko
Czy być może (nie twierdzę, ze zawsze) sexualne?

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 10, 2018, 09:22 »
Pamiętam wiele sytuacji bardzo fajnych i frywolnych z różnymi kobietami swojego życja, ale za chiny nie pamiętam co w tym czasie grało, a prawie zawsze coś grało. No nie wiem, ale w trakcie sexu zawsze koncetrowałem się na jego uprawianiu, a nie na towarzyszącej muzyce. Albo słuchamy, albo uprawiamy. Wyobrażce sobie, że podczas ruchów frykcyjnych liczymy takty i zastanawaimy się nad formą i metrum - przecież to dekoncentruje zarówno skupienie nad muzyką jak i nad kobietą. Albo wyobrażcie sobie, że na przykład podczas wykonywania oralu, panna czyta Zwierciadło, albo Harlequina? Przecież to dekoncentrują ją na maxa, tak? Czy nie?
tak bez podkładu, tylko mechanicznie ....  :o ;D