Autor Wątek: Mini wieże - godne polecenia  (Przeczytany 198 razy)

Offline krzysiow122

• *
Mini wieże - godne polecenia
« dnia: Wrzesień 30, 2018, 07:40 »
Witam - proszę o poradę, jaką mini wieżę polecacie dla osoby, która nie jest audiofilem ale chce posłuchać muzyki na dobrym poziomie, nie inwestując dużych pieniędzy. Takie pytanie zadała mi ostatnio znajoma, prosząc o wskazanie
jakiegoś modelu.
Ja pomyślałem o Yamaha MusicCast MCR-N470D PianoCraft  lub Denon CEOL N9  lub Denon CEOL N10.

Myślę, że cena takiego urządzenia nie powinna przekraczać 2500 zł i w "dzisiejszych czasach" powinno mieć możliwość słuchania muzy z serwisów internetowych i w miarę prostą obsługę bo jest to osoba w wieku emerytalnym.

Pozdrawiam Krzysztof
Monobloki DIY SET 300B/6SN7  kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS   CD Fonica CDF 002R   Lenco L-75 - ART DJ II  PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2  lub  konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
Odp: Mini wieże - godne polecenia
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2018, 10:12 »
Zwróć uwagę na Onkyo CR-N775D, ma świetne kości AKM i one robią dobre rzeczy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac ~ Accuphase clone amplifier by China Mean ~ Audio Nirvana - InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9