Autor Wątek: Ad Fontes  (Przeczytany 468746 razy)

Offline andrzej analogowy

• maniak
  • **
Odp: Ad Fontes
« Odpowiedź #4025 dnia: Listopad 18, 2018, 14:12 »
SILIKON SZKLARSKI BEZBARWNY.

Offline czerni

• *
« Odpowiedź #4026 dnia: Listopad 18, 2018, 18:29 »
Wygrałem. Czyli płyta, która leży na talerzu jest moja ;) ;D ;D
Z tą płytą to ciekawa sprawa, ściśle związana z forum. Kiedyś Pan Andrzej wspomniał o płytach braci Oleś. Wrzuciłem do Spotify i poprzez powiązanych wykonawców dotarłem do grupy Niechęć, której widoczną na zdjęciu płytę zanabylem. Oba wydawnictwa to dzieło krakowskiego Audiocave. Forum poszerza horyzonty :)

Co do forniru to dodam jeszcze moją obserwację. Ten modyfikowany jest w dużych arkuszach, bez dziur, pęknięć ale też jest bardziej powtarzalny co nie każdemu może odpowiadać.

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #4027 dnia: Listopad 18, 2018, 18:42 »
Ten modyfikowany jest w dużych arkuszach, bez dziur, pęknięć ale też jest bardziej powtarzalny co nie każdemu może odpowiadać.
Przez co wygląda nienaturalnie i bywa, że na pierwszy rzut oka odnosimy często wrażenie, że mamy do czynienia ze sztuczną okleiną.Niewątpliwą zaletą są szerokie arkusze, które się sprawdzają przy fornirowaniu dużych płaszczyzn.
Muzyka ponad polityką!

Offline Michał Trójmiasto

• maniak
  • **
« Odpowiedź #4028 dnia: Listopad 18, 2018, 19:07 »
O gustach się nie dyskutuje, ale w życiu bym nie użył do tak wyjątkowego gramofonu modyfikowanego forniru.
To tak, jakby w salonie domu zamiast dębowego parkietu dać panele za 19 zł/m2. Bez urazy oczywiście, ale prawdziwy fornir jest nie do pobicia - naturalnością i niepowtarzalnością usłojenia. A tego szuka się w wyjątkowych produktach. Unikalności!

Offline Michał Trójmiasto

• maniak
  • **
« Odpowiedź #4029 dnia: Listopad 29, 2018, 21:44 »
Jaką moc ma silnik dołączony do Ad Fontesa w latach 2015-2018 (czarny)?