etap III

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 13, 2014, 19:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

jajacek1410

Raczej intuicja.
Poza tym miałem pewność, że wybierzesz kogoś niebanalnego. A, że horyzonty muzyczne mam raczej wąskie, to takich niebanalnych znam tylko paru. Kilku już padło, sam zaproponowałem Dylana, to kto jeszcze pozostał? - Cohen. ( no może jeszcze Boss)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Czyli nie kod.
Myślałem, że po cichu go jednak sobie rozłożyłeś.
No nic. Teraz na horyzoncie łamigłówka Grega.

Two-FacedGirl

Moim ostatnim strzałem miał być Sixto Rodriques, ale tak jak jajacek wzięłam pod uwagę większą popularność Cohena.



Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kurcze, już zgadniete... sorry, do tylu jestem, znowu w gorach :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jajacek1410

#155
Cytat: gratefullde w Październik 03, 2014, 21:14znowu w gorach :)
W których?

Cytat: frywolny trucht w Październik 03, 2014, 19:37
Czyli nie kod.
Myślałem, że po cichu go jednak sobie rozłożyłeś.
Oburzające :(
Mamusia uczyła - nie kłamać (bez potrzeby).
Za kod miałem wziąć się jutro.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

No dobrze. Oburzające, ale kod łatwy do rozwalenia? Bo nie wiem czy szukać pierwiastków, tudzież silni- na przyszłość. Jak znam życie, nikt się nie zgłosi, a chciałbym w miarę sprostać zadaniu :)

gratefullde

Sudety, piękności nasze :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Sudety o tej porze roku są wręcz mistyczne. Długo można pisać...
Jacek, nie oburzaj się. Ne miałem złych intencji...

Pozwolicie, że zamknę już ten wątek.
Gratuluję zwyciężczyni, dziękuję za wzięcie udziału w zabawie.