Autor Wątek: Sonda 2 - muzyka z programu telewizyjnego /CD/  (Przeczytany 577 razy)

Online Kangie

• It sounds good...
Sonda 2 - muzyka z programu telewizyjnego /CD/
« dnia: Luty 26, 2019, 08:13 »
Niedawno ukazała się płyta ze ścieżką dźwiękową, a właściwnie muzyczną kultowego programu popularno-naukowego SONDA. Jest to druga część. Wydawnictwo GAD Records. Mamy tutaj szereg kompozycji takich muzyków / zespołów muzycznych jak Władysław Komendarek, SBB (kompozycja Jerzego Piotrowskiego), Andrzeja Korzyńskiego, Krzysztofa Dudy i innych. Standardowo – brak wokalu, muzyka instrumentalna, stwarzająca wrażenie idealnej muzyki tzw. „tła” czyli do posłuchania podczas zwykłych prac domowych / biurowych, ewentualnie do słuchania podczas podróży samochodem. Przyznam, że miło mi się tego słuchało siedząc w fotelu przy zgaszonym świetle z lampką / szklanką czegoś dobrego w dłoni. Sentyment, wspomnienia oczekiwania na kolejny odcinek w TV...

Jest notka „Zremasterowano z oryginalnych taśm matek, nie płyt!”.
"Life is too short for boring HiFi..."

Offline Piterski

• maniak
Odp: Sonda 2 - muzyka z programu telewizyjnego /CD/
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2019, 09:52 »
Mam to wydanie na vinylu, a ma się też ukazać wznowienie cześć pierwszej.
Również na winylu, czekam na nie już od przynajmniej dwóch lat.
Kolumny: Elektro Voice Delta, Wzmocnienie: Luxman CL36, Marantz Sm-9. Kompakt: Marantz CD-17Ki, Sony CDP-XA50ES. Gramofon: Pionier PL70II z wkładką Dynavector DV20X2 i preampem Sensor2. Kable IC: Stereovox HDSE, Furutech Reference III. Kable Głośnikowe: Furutech Reference III.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2019, 16:31 »
Mam to wydanie na vinylu, a ma się też ukazać wznowienie cześć pierwszej.
Również na winylu, czekam na nie już od przynajmniej dwóch lat.
Też bym zanabyl pierwsza część sondy na winylu jak będziesz coś wiedział daj znaka, może Elem ma jakieś wieści?

Offline moon

• maniak
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2019, 16:38 »
mialem kupic w dniu premiery, ale z mojej perspektywy to plyta na jeden odsluch, wiec odpuscilem.
Ad Fontes + Ortofon 2M Bronze + Pre Retro by Benpe + Cayin MT-35S + Canto Grand

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2019, 16:46 »
Też bym zanabyl pierwsza część sondy na winylu jak będziesz coś wiedział daj znaka
Dam znać.
Kolumny: Elektro Voice Delta, Wzmocnienie: Luxman CL36, Marantz Sm-9. Kompakt: Marantz CD-17Ki, Sony CDP-XA50ES. Gramofon: Pionier PL70II z wkładką Dynavector DV20X2 i preampem Sensor2. Kable IC: Stereovox HDSE, Furutech Reference III. Kable Głośnikowe: Furutech Reference III.

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2019, 16:53 »
a mozna wiedzieć czemu się nią tak zachwycacie?

czy aby moon nie ma racji

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2019, 16:54 »
a mozna wiedzieć czemu się nią tak zachwycacie?
Ja przez sentyment.

Poza tym lubię muzykę elektroniczną.

Offline miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2019, 16:55 »
Ja kolekcjonersko -nawet nie odpieczętowałem !
Niech żyje Dupa prezydent wszystkich Wolaków.

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 26, 2019, 16:58 »
Płyta ukazała się już dość dawno, ale jej nie zakupiłem.Mam część pierwszą.Nabyłem będąc na fali nostalgii z lat młodzieńczych :)
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...