Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg

Cytat: masza w Luty 10, 2017, 15:47
Jeśli ktoś gustuje w graniu TFK  ;)

Ja  :) :) :)
w torze analogowym tylko TFK

ale rozumiem, że są co najmniej dwie "szkoły"
amperex-y w CD nie przypadły mi do gustu,
chciaz przyznam ze to było ponad 1 rok, 1.5 temu i nie pamiętam szczegółów,
może powinienem wrócić do nich, zwłaszcza teraz jak mam potestować BugleBoy-e
u mnie w CD grają Philipsy E88CC


kawosz

Po co Wam takie gralowe drogie lampy . Kabel wylicytujcie to z ruskiej zrobi funkena  ;D

malg

Cytat: kawosz w Luty 10, 2017, 18:46
Kabel wylicytujcie to z ruskiej zrobi funkena  ;D
Nie skumałem - literówka jakaś ? ::) ::)

A poza tym ruskie z epoki też nieżle nadają  ;) ;)


malg

to widziałem  ;D ;D ;D
ale, nie sięgnąłem tak daleko myślom ::)



GregWatson

Nie wiem co tam grzebał bo na tym się nie znam ale jeśli gra lepiej niż oryginał to warto. Normalnie chodzą w granicach 1500 i wyżej. Niedawno taki poszedł okazyjnie za 700 zł.
Trochę tego i trochę tamtego też.



GregWatson

Music Mat Canada

http://allegro.pl/music-mat-canada-i6724710130.html#thumb/3

OPIS:
Stan techniczny i wizualny bardzo dobry , świetne efekty dzwiękowe i wytłumiające .

Złota czcionka.
Trochę tego i trochę tamtego też.


Gerwazy

Cytat: kawosz w Luty 25, 2017, 11:16
Coś pod młotek  ;)
http://allegro.pl/gramofon-dual-dtj-301-na-czesci-i6708997060.html

Rozbierałem taki, nie tak dawno, na części pierwsze
Straszny gramofon, lekka plastikowa zabawka, wszystko luźne, byle jakie.
Okrutnie coś brumiło od wbudowanego przedwzmacniacza.....
Nic nie sprzedaję

Gerwazy

Nic nie sprzedaję

frywolny trucht

Cytat: kawosz w Luty 25, 2017, 11:16
Coś pod młotek  ;)
http://allegro.pl/gramofon-dual-dtj-301-na-czesci-i6708997060.html

Jakaś bardzo rozrywkowa aukcja. Firma ma logo i dość buńczuczną nazwę ( megaRTV ), co sugeruje, że poważna sprawa, a potem następuje zdanie: "walnięta jest płyta główna" Wow! Z oceny stanu zaś wynika, że karton tylko jest w miarę dobrym stanie. Drogi ( 275 zł) ten karton  ;D
Yebłem :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Gerwazy

Cytat: frywolny trucht w Luty 25, 2017, 16:32
Cytat: kawosz w Luty 25, 2017, 11:16
Coś pod młotek  ;)
http://allegro.pl/gramofon-dual-dtj-301-na-czesci-i6708997060.html

Jakaś bardzo rozrywkowa aukcja. Firma ma logo i dość buńczuczną nazwę ( megaRTV ), co sugeruje, że poważna sprawa, a potem następuje zdanie: "walnięta jest płyta główna" Wow! Z oceny stanu zaś wynika, że karton tylko jest w miarę dobrym stanie. Drogi ( 275 zł) ten karton  ;D
Yebłem :)


To są takie firmy, nie mówię że ta, że kupuje się paletę towaru, zwroty, uszkodzone, z niemiecki marketów i inszych, w cenie złomu, i się sprzedaje. :) 
Nic nie sprzedaję

tomasz_pianista

Grupa ratowania poziomu.

Gerwazy

Na Allegro, jest firma a w zasadzie to sprzedają pod trzema różnymi kontami, nie podam nazwy, ale jak szukacie w dziale gramofony to od razu ich znajdziecie która sprzedaje właśnie złom elektroniczny, w tym gramofony.
Jako że firma jest z mojego miasta i nawet nie mam daleko :) to ich z ciekawości odwiedziłem.
Wygląda to tak, że wynajmują większą ciężarówkę, i jadę po towar z złomowiska, albo kupią na google jakiś plajtujący sklep z elektroniką, komis, itp. Ładują to jak ziemniaki, albo węgiel na pakę i jazda z tym do Polski
Kiedyś sprzedawali gramofony uszkodzone ale kompletne, ale od jakiegoś czasu się wycwanili i wkładki, headshelle idą osobno, a cała reszta osobno.  Wszytko idzie w licytacjach, ceny niskie....
Taki biznes
Czasami sprzedają fajne stare wzmacniacze i inne temu podobne sprzęty, ale jest to sprzedawane, jako nie sprawdzone, poza tym że się włącza, ewentualne że coś gra, więc jest loteria. 
Nic nie sprzedaję

GalAnonim


Sprzęt grający jak - wg sprzedawcy - jak zestaw za setki tysięcy dolarów.
Więc chyba okazja ...

http://allegro.pl/zestaw-higend-gm70-cd-pro2-eton-dla-melomana-i6730092066.html
ZESTAW 1 : Phast Pre+monoblokiSE + Ad Fontes + Goldring G1042 + Pre MM AndrzejAnalogowy + kolumny Ardento Alter + kable: Ardento + Albedo
ZESTAW 2 : Sony FA70ES + Sony XA555ES + Sennheiser  HD 600 + Ultralink BW-1412 + Albedo + Avcon Tivano

kawosz

Cena jakaś kosmiczna nie jest . Zostawił telefon to pewnie umożliwia odsłuch . Troszkę przejaskrawił z tym porównaniem . Nie wiem skąd ironia .

MAC

Akurat ten zestaw jest w tej cenie okazją.
Wiem kto go budował i z czego. Aktualna cena nie pokrywa nawet kosztów użytych komponentów.

merlin1973

Cytat: kawosz w Luty 26, 2017, 10:53Zostawił telefon to pewnie umożliwia odsłuch
Pewnie nie :) moze jedynie podłączyć i pokazać czy gra i że wszystko jest sprawne, :( :( :(
Pozdrawiam S.CH.

tomasz_pianista

Wcześniej było na licytacji i jakoś nikt nie był skory zapłacić tak dużych pieniędzy.

Niestety to jest cena DIY, o odsprzedaży, która choć trochę zwróci koszty można zapomnieć.
Grupa ratowania poziomu.

tomasz_pianista

Grupa ratowania poziomu.

GalAnonim

Cytat: kawosz w Luty 26, 2017, 10:53
Cena jakaś kosmiczna nie jest . Zostawił telefon to pewnie umożliwia odsłuch . Troszkę przejaskrawił z tym porównaniem . Nie wiem skąd ironia .
Zestaw jest ciekawy i może faktycznie grać ... ale jak zestaw za setki tysięcy dolarów ?? stąd ironia ...
ZESTAW 1 : Phast Pre+monoblokiSE + Ad Fontes + Goldring G1042 + Pre MM AndrzejAnalogowy + kolumny Ardento Alter + kable: Ardento + Albedo
ZESTAW 2 : Sony FA70ES + Sony XA555ES + Sennheiser  HD 600 + Ultralink BW-1412 + Albedo + Avcon Tivano