Autor Wątek: Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie?  (Przeczytany 327 razy)

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie?
« dnia: Maj 15, 2019, 15:42 »
Jakich wytwórni wznowienia kupować, a co omijać szerokim łukiem.Namnożyło się dużo różnych podejrzanych wydawnictw.Już ustaliliśmy,że DOL nie bierzemy w ogóle do ręki bo to piraty z kiepskim brzmieniem.
Teraz zastanawiam się nad płytami (CD) ze znaczkiem "Reel To Reel". Ktoś coś wie na ten temat?
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
Odp: Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2019, 16:35 »
No Panowie, brać czy nie?
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline wiki

• się słucha...
  • maniak
  • Mój stan umysłu... Kin-dza-dza!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2019, 19:53 »
Teraz zastanawiam się nad płytami (CD) ze znaczkiem "Reel To Reel". Ktoś coś wie na ten temat?
Pierwsze słyszę.... Jakieś zdjęcie?
Może się skojarzy?😀
Kolumny - Braun Ls200 (modyfikowane); Odtwarzacz CD Sony (staruteńki, modyfikowany);  Przedwzmacniacz Ls Audio A28 (Lite Ls26 - klon CAT SL-1) modyfikowany; Końcówka mocy Harman Kardon Citation 16a;
Kenwood Model 600 - chyba pójdzie na działkę do systemu górnego?

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.

Offline frywolny trucht

• maniak
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2019, 20:21 »
ZESTAW 1: Ad Fontes z dwoma ramionami, Benz Micro Glider SL i Empire 4000 D/III, pre Husariaa, Roksan K3, Haydn Grand, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2019, 20:22 »

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2019, 20:27 »
Sama cena źle świadczy o jakości, tak mi się zdaje
Dlatego jestem ostrożny, ale ostatnio kupiłem Erica Dolphy 2 CD  i dwie płyty z dyskografii wydane przez NOT NOW MUSIC i gra to bardzo dobrze i też nie było drogo.