Autor Wątek: DACydujące starcie! RME czy Soekris? (a może coś innego?)  (Przeczytany 2212 razy)

Offline dyletant

• maniak
Odp: DACydujące starcie! RME czy Soekris? (a może coś innego?)
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 03, 2019, 09:44 »
Słuchaliśmy dwóch przywiezionych DAC-ów: M2Tech Young i Wadia 121, na samym początku chwilkę mojego Marantza CD6006 saute - by był punkt odniesienia, a ja poza tym wcześniej także pożyczonego Wolfa Nostromo z linearnym zasilaczem, także Nostromo.

No dobra a teraz do sedna. To kiedy starcie z RME? :D

Offline flly

• maniak
  • **
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 03, 2019, 10:18 »
kolega, który raczej nie jest aktywny na forach i chyba woli zachować anonimowość, co uszanuję :)
Stara się jak najmniej pisać ;).
Dziękuję bardzo za spotkanie i wymianę doświadczeń.
P.S
Za Piterskiego nie przepraszam, bo jest dorosły...chociaż jego zachowanie nie wskazuje ;).

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 03, 2019, 10:30 »
No i sam widzisz Moriarty co ja się mam z nimi obu ;D

Z DAC-iem Wadia 121 zagrało tak jak lubię z oddechem i przestrzenią w dość trudnym ustawieniu jakie ma gospodarz.

Głównym celem tej wizyty nie było ściganie się na sprzęty ale nauszna weryfikacja czy w systemie Moriartiego użycie innego DAC z jego obecnym CD jako transportem jest zasadne.

Jak pokazało doświadczenie jest i to bardziej niż przypuszczaliśmy, skok jakościowy jak dla mnie był bardzo znaczący. Doszlifowanie tego dobrym transportem jest jak najbardziej wskazane ale to może zaczekać i z pewnych przyczyn poza audiofilskich jest w tym wypadku wręcz wskazane.
Kolumny: Elektro Voice Delta, Wzmocnienie: Luxman CL36, Marantz Sm-9. Kompakt: Marantz CD-17Ki, Sony CDP-XA50ES. Gramofon: Pionier PL70II z wkładką Dynavector DV20X2 i preampem Sensor2. Kable IC: Stereovox HDSE, Furutech Reference III. Kable Głośnikowe: Furutech Reference III.

Online dino

• maniak
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 03, 2019, 14:29 »
Stara się jak najmniej pisać ;).
I jeszcze się tym chwali  >:D >:D >:D