Autor Wątek: Rozkrok. Jaki kabel RCA 1m, powiedzmy do 300 zł?  (Przeczytany 2017 razy)

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
Odp: Rozkrok. Jaki kabel RCA 1m, powiedzmy do 300 zł?
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 23, 2019, 12:27 »
InAkustika kupiłem w dojczlandzie 0,8 m za 500 zł

A co taki drogi? Z wtykami? W linku rudego metr kosztuje 20 ojro

No, ja wziąłem gotowca bo nie lutuję.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Offline Kangie

• maniak
  • It sounds good...
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 23, 2019, 12:56 »
I jak grają te przewody? Jest kremowa średnica? Bo na moich Mogami jest ;)
"Life is too short for boring HiFi..."

Offline dyletant

• maniak
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 23, 2019, 16:16 »
darcie ryja mi dość pasuje ostatnio. Chyba głuchnę.
To raczej mi podpada za tetryczenie niż głuchnięcie.

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 28, 2019, 19:26 »
Przytargał listonosz Pat kabelki WAkustycznie. Zaaplikowałem od razu i zapomniałem zdjęcia zrobić, nie chce mi się już ich wypinać. Dziwnie się układają, nie są za grube (w porównaniu do NeoTecha) ale tak się inaczej poddają trzymając zadany kształt. Są kierunkowe. Podłączyłem sobie nimi na razie CD z pominięciem DAC'a bo u mnie robi CD zazwyczaj za transport. No i cóż. Słychać dźwięki. Czyli jest dobrze. Dźwięki mi się podobają, czyli jest już bdb. Nie będzie konkluzji, że napiszę za jakiś czas czy się coś zmieniło w dźwięku, bo nie napiszę. Zapomnę. To chyba dobre kable bo nic nie wkurwia albo tracę słuch lub rozum. Rekomendacja. Jutro pójdą pod pre phono do nieszumiącego od jakiegoś czasu dzięki Tomkowi, Kondo Pre.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Offline frywolny trucht

• maniak
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 28, 2019, 19:50 »
I pre zacznie szumieć  >:D
ZESTAW 1: Ad Fontes z dwoma ramionami, Benz Micro Glider SL i Empire 4000 D/III, pre Husariaa, Roksan K3, Haydn Grand, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 28, 2019, 20:06 »
I pre zacznie szumieć  >:D

Oj Ty, Ty ;)