Koncerty i inne wydarzenia muzyczne

Zaczęty przez GregWatson, Wrzesień 06, 2014, 17:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

PatiJ

Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230


PatiJ

To zaczynamy. Muzyka u źródeł w Bydgoszczy.
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230

PatiJ

Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230

wiki

Wczoraj byliwszy we Wrocławiu....
Synagoga Pod Białym Bocianem
Koncert....
Patricia Barber

Było przepięknie muzycznie......😀
Brawo Patricia..... 👏👏👏

Nie kazali zdjęć robić to nic nie będzie....
W sieci też nic nie znalazłem z relacji zdjęciowej...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

No to dziś dla przypomnienia, z płyty CD.
Pierwszy bis 😀
Light My Fire

Utwór The Doors
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Azur


Azur

Zdjęcie nie najlepsze, ale klimat i muzyka wspaniałe. Cały zespół świetny, a Pani Patricia rewelacyjna.

cortes

Radiowa dwójka godzina 19.00 Young Power!

Pboczek

Popieram, Young Power w drugim programie polskiego radia. Słuchajcie!
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

spookyghost

Cytat: Azur w Listopad 06, 2023, 21:24Zdjęcie nie najlepsze, ale klimat i muzyka wspaniałe. Cały zespół świetny, a Pani Patricia rewelacyjna.
Nie jest źle, ja mam jeszcze gorsze bo bez artystów. :D
Quadral Titan MK III; klon Dartzeel NHB-108 (modyfikowany); Luxman DA-250; Sony CDP 557 ESD

spookyghost

Quadral Titan MK III; klon Dartzeel NHB-108 (modyfikowany); Luxman DA-250; Sony CDP 557 ESD

cortes

Cytat: cortes w Listopad 07, 2023, 16:45Radiowa dwójka godzina 19.00 Young Power!
Sprostowanie. Mianowicie dzisiaj był koncert ,,biletowy"w studio radiowej dwójki. Natomiast retransmisja będzie w najbliższy piątek o godzinie 18.00.

spookyghost

Miałem przyjemność w niedzielę uczestniczyć w koncercie Organka - Unplugged. 

Dawno się tak dobrze nie bawiłem. 😁

Instrumenty dęte robiły robotę ale goście również. 😁😁😁
Quadral Titan MK III; klon Dartzeel NHB-108 (modyfikowany); Luxman DA-250; Sony CDP 557 ESD

wiki

A gdzie muzycy?

Bo publika, jak widać, pochylone głowy, wszyscy w telefonach... 😋
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Bacek

#865
Fado to nie do końca to co tygrysy lubią najbardziej ale źle nie było. Mariza Poznań 22.01.


spookyghost

Cytat: wiki w Styczeń 26, 2024, 20:12A gdzie muzycy?

Bo publika, jak widać, pochylone głowy, wszyscy w telefonach... 😋
Mam takie wady 😁, że w kinie nie jem a na koncertach nie nagrywam i nie robię zdjęć. 😁

Nie po to tam jestem. 😜
Quadral Titan MK III; klon Dartzeel NHB-108 (modyfikowany); Luxman DA-250; Sony CDP 557 ESD

spookyghost

Zdjęcie zapożyczone od żony. 
Quadral Titan MK III; klon Dartzeel NHB-108 (modyfikowany); Luxman DA-250; Sony CDP 557 ESD

il cattivo

Cytat: spookyghost w Styczeń 27, 2024, 07:34Mam takie wady 😁, że w kinie nie jem a na koncertach nie nagrywam i nie robię zdjęć. 😁

Nie po to tam jestem. 😜

Cudowna wada, sam mam taką!

wiki

Cytat: il cattivo w Styczeń 28, 2024, 10:29
Cytat: spookyghost w Styczeń 27, 2024, 07:34Mam takie wady 😁, że w kinie nie jem a na koncertach nie nagrywam i nie robię zdjęć. 😁

Nie po to tam jestem. 😜

Cudowna wada, sam mam taką!
Az miło się czyta, że jeszcze są tacy ludzie co to szanują o co Artysta prosi....
👍👍👍
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Bacek

Zdecydowanie nie wszyscy artyści o to proszą. A jak proszą to prośbę szanuję.

jjacek

Eurovision Song Contest 2024 - od lat nie ogladm i nie sledze tego festiwalu. Slyszalem , ze tym razem , J. Steczkowska jest faworytem by reprezentowac Polske. Stalo sie jednak inaczej. Ogloszono , ze piosenka Luny wygrala.
Nic wczesniej o tej dziewczynie nie slyszalem i troche sie tym zainteresowalem. Nie , nie oceniam tego numeru  ...ale zaskoczyla mnie fala strasznego hejtu jaki sie wylal w sieci. Cos potwornego , straszne! :( .
Ciesze sie , ze Luna przyjedzie na final do mojego miasta! Malmö Wita Serdecznie!
Bede trzymal kciuki . Powodzenia dziewczyno! Masz moj glos! Reakcje roznych czesto dziwnych  ludzi na te piosenke....

GB

To napiszemy też tu. Możdżer i Bałdych.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz