Benz Micro Gold

Zaczęty przez vasa, Październik 10, 2014, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Zdjęcie do bani  ;)  To ramię Stax UA 9, a fota amatora  :D

jamówię

Miałem Golda i dla mnie ta wkładka nie gra,może w Twojej konfiguracji zaśpiewa?

wojtek41

Niech pogra jeszcze trochę. To nie jest zła wkładka. Choć dla mnie, zbyt mało muzykalna. Jeśli tak można powiedzieć...)

vasa

Cytat: wojtek41 w Maj 04, 2016, 22:04
Niech pogra jeszcze trochę. To nie jest zła wkładka. Choć dla mnie, zbyt mało muzykalna. Jeśli tak można powiedzieć...)
:o
Że kopa nie ma takiego jak MM to rozumiem. Ale że muzykalna nie jest?
To co jest?
Chyba tylko 103 na ramieniu 30g :-/
Trzeba poczekać.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Nie no, nie tak. DL 103D, też nie wisi na szynie kolejowej  ;) Ładne, czyste dżwięki, ale czegoś mi brak..:(  Dajmy jej pograć. Czas robi swoje...;) :D

frywolny trucht

a posłuchaj  muzyki poważnej...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41


jamówię

Gold wisiał u mnie na trzech ramionach,Rega 303,Jelco 9s shape i przez moment na SME 309. Grał na trzech werkach Thorens 125 mkII,Acoustic Signature,oraz SME Model 10,grał z paroma pre,Ri Audio,Lehmann Blackbox,ASR Basic,oraz Sensor i niestety nigdzie,kompletnie nigdzie grać nie chciał. Co zrobiłem źle? ;)

vasa



Cytat: jamówię w Maj 05, 2016, 06:54
Co zrobiłem źle? ;)

Było kupić Wood'a. [emoji14]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jamówię

Cytat: vasa w Maj 05, 2016, 08:41


Cytat: jamówię w Maj 05, 2016, 06:54
Co zrobiłem źle? ;)

Było kupić Wood'a. [emoji14]



Tak jest! zdobył Pan talon na wieczne szczęście :))

ahaja

A jak się pisze, żeby kupić Romka ... to nieeee ... lepiej 'po swojemu' ... ;-)
Się teraz lekko przeraziłem jak zerknąłem że to stoi (wood) w okolicach 7 grandów ...

frywolny trucht

O czym wy rozmawiacie??
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

ahaja

O Benzach.
Się pojawiła wersja 'drzewnianna onego ... to i 'napomkłem o Ortku Romku ... co to kilka dni temu znów był do wzięcia w Ortkowni samuśkiej.

vasa

Cytat: ahaja w Maj 05, 2016, 13:26do wzięcia w Ortkowni samuśkiej.
650 ojro czyli 2800 peelenów.
Jak ktoś potrzebuje wkładkę to powinien po nią sięgnąć bo darmo dają :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Ona prędzej czy później będzie moja  ::)

Szkoda tylko, że się nie posłuchałem jak miałem...  >:(

jamówię

Dokładnie która?


jamówię

Jak rozumiem,to świetna MC?

MAC


wojtek41

Cytat: frywolny trucht w Maj 04, 2016, 22:31a posłuchaj  muzyki poważnej...
Słucham i muszę przyznać, że tutaj ta wkładka brzmi bardzo przyjemnie.  :)

vasa

Cytat: wojtek41 w Maj 09, 2016, 20:49muszę przyznać, że tutaj ta wkładka brzmi bardzo przyjemnie. 
Bo to już najwyższy czas na zmianę repertuaru -->
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.