Lewy kanał brumi, po zamianie L na R w Pre - cisza.

Zaczęty przez Pemo, Styczeń 28, 2020, 11:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pemo

Poczyniłem kabelek gram-pre Shultz DK4 By Ahaja z wtykami Neutrika Profi i jak w temacie mam problem. kiedy zamienię na wejściu w Pre L na R brum ustaję. Póki co zamieniłem L na R we wzmaku by scena lewo-prawo była Ok. i słucham... ale w głowę zachodzę co jest nie tak kiedy jest połączone po Bożemu?... 
Focal Zoller Expression;Amplifon Set42;NudaMM/MC;Dual 750-1;741Q;Ortofon Quintet Bronze;Shure V15III

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Pemo

Tak, gdzieś coś było nie tak, wypiąłem,pokręciłem, pogimnastykowałem, wpiąłem i teraz jest równo czyli tylko delikatny przydźwięk a potek jest na ponad 3/4 skali, to chyba jest Ok.
Focal Zoller Expression;Amplifon Set42;NudaMM/MC;Dual 750-1;741Q;Ortofon Quintet Bronze;Shure V15III

Kangie

Pemo, potarmoś tym kablem, pościskaj go, postrzelaj nim jak z bicza na dobrym westernie z Clintem Eastwoodem. A jeśli nie pomoże, to albo ktoś z naszych (w tym i Ahaja) coś poradzi. W końcu to tylko przewody.

Pemo

Tia a jak i to nic nie da to użyję spawarki zamiast lutownicy co by wyeliminować zimne luty 8)
Focal Zoller Expression;Amplifon Set42;NudaMM/MC;Dual 750-1;741Q;Ortofon Quintet Bronze;Shure V15III

vasa

Cytat: Pemo w Styczeń 28, 2020, 14:35
Tia a jak i to nic nie da to użyję spawarki zamiast lutownicy co by wyeliminować zimne luty 8)
[emoji3][emoji106]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino