Metal to nie rurki z kremem

Zaczęty przez SVART, Maj 30, 2014, 23:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

Cytat: paul_67 w Listopad 26, 2016, 00:43
Przesłuchałem całą.Jest bardzo dobrze! Dawno nie trząsłem łbem! Gdyby wystrzyc kilka utworów i byłoby świetnie, ale i tak jest to najlepsza płyta Metalliki od ... no właśnie już nie pamiętam od kiedy :)
Cytat: SVART w Listopad 28, 2016, 22:25
...od czasów Kill 'em all :).
A ktoś gdzieś pisał, że to już staruchy i nie potrafią. Jak znajdę czas to muszę też posłuchać.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

Krypts rozdał nowym albumem!!!

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

SVART

No to moon pojechałeś z nowościami :). Tylko DSO już do mnie tak nie przemawia, zjadają własny ogon.

Ciekawy jestem za to pełnego krążka Bolzera, szkoda, że nie dałeś, znać, to byśmy zrobili większe zamówienie :). Te diehardy tylko to już mnie nie kręcą, w dodatku najlepiej gra czarny winyl. I dopiero teraz czytam, że grali w Warszawie w październiku, nie wiem jakim cudem mogło mnie tam nie być, a na koncerty chodzą raz za rok.

Debiut Krytps kapitalny, oby 2ka dorównała.

moon

Cytat: SVART w Listopad 30, 2016, 23:16Debiut Krytps kapitalny, oby 2ka dorównała.

moim zdaniem jest lepiej.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Cytat: SVART w Listopad 30, 2016, 23:16Te diehardy tylko to już mnie nie kręcą,

syn bedzie mogl potem sprzedac ;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

No to i ja dziś odsłuchałem nowej płyty Metallica. Muzycznie bardzo fajnie, brzmieniowo - super, generalnie świetnie wydany album, po prostu dźwięk wymiata, dynamika zabójcza :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Cytat: gratefullde w Grudzień 09, 2016, 15:44No to i ja dziś odsłuchałem nowej płyty Metallica. Muzycznie bardzo fajnie, brzmieniowo - super, generalnie świetnie wydany album, po prostu dźwięk wymiata, dynamika zabójcza :)
Rzeknę tylko jedno słowo : nareszcie !!!

WOY

No, staruchy wymiatają :)
Kapitalne aranże, tyle się dzieje że uff...

moon

dzisiaj pierwszy dzien dobrego festiwalu, jutro drugi, Into The Abyss we Wroclawiu, druga edycja, szczerze polecam jutrzejszy dzien z Sadistic Intent i Grave Miasma w roli glownej.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

SVART

...myślałem już, że Misama bez Grave :).

Ktoś z Was słuchał porównywał ostatnie wznowienie Kill em all i Ride the Ligthning? Te kartonikowe. Na okładce niby napisane, że z taśm matek lub babek :).


moon

numer z debiutu swiezynki z Islandii, Tchornobog, polecam Marek Sierocki

https://www.youtube.com/watch?v=o9y-N8t8dII
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

piekny long Gorephilia wysmazyla

https://darkdescentrecords.bandcamp.com/album/severed-monolith

no i nowy Lantern na LP juz do wziecia:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

duzy long Venenum, na dniach premiera, pojechali w niezla strona w stosunku do miniLP

https://www.youtube.com/watch?v=LPU_xMwcFg4
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

#369
Moon, będziesz może nabywał winylowe wydanie tego Escarnium?
Wlazło mi bez smarowania i chętnie bym się podłączył do ewentualnego zamówienia.

moon

niewykluczone, ale nie wiem, czy od Dennisa z Testimony,bo mozliwe, ze wylapie gdzies taniej, ale przy podziale przesylki, moze faktycznie warto, tym bardziej, ze Sentient Horror mozliwe, ze tez bym chcial. Postaram sie pamietac o Tobie:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

Byłbym zobowiązany :)

Może też się zdarzyć, że Hellthtrasher będzie miało ten album w ofercie... Ale to tylko moje gdybanie.

moon

zapytam Bartka, ale nie kojarze u niego rzeczy od Dennisa, ostatnich Kozlow chyba nie mial.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

No tak, trochę się zapędziłem.
Ma dwa z poprzednich wydawnictw ESCARNIUM, ale w końcu sam je wypuścił :)

elem

Bardziej "i okolice" ale wpadło mi w ucho i nie chce wyjść :)  Płyta bardzo róznorodna, soul, blues, metal...

Devil is fine  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=9xB9czfa6Zs

https://www.youtube.com/watch?v=jlGBer0VoF8

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe