Menu główne

Leben

Zaczęty przez jamówię, Styczeń 13, 2015, 20:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

masza

drizzt, czy Ty przypadkiem nie masz coś wspólnego ze Starą Miłosną?

intenser

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:43
trzeba słuchać, taki banał na podsumowanie :)

fakt, brzmi banalnie ale jest zgodne z prawdą :)

Drizzt

Masza, się składa, że mam całkiem sporo :)

intenser

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:43Wydaje mi się, że tajemnica tych kabli polega na tym, że bardzo mało wnoszą od siebie.

niezłe są , tyle i aż tyle
ale da się znacznie , znacznie lepiej

masza

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:47
Masza, się składa, że mam całkiem sporo :)
Tak myślałem, że SA o Tobie mi mówił.
No to daleko od siebie nie mamy :)

Drizzt

Cytat: intenser w Styczeń 24, 2015, 17:48
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:43Wydaje mi się, że tajemnica tych kabli polega na tym, że bardzo mało wnoszą od siebie.

niezłe są , tyle i aż tyle
ale da się znacznie , znacznie lepiej

To naprawdę świetna wiadomość ;) Ale jak mowię, bohaterem dzisiejszego dnia był Leben.

Drizzt

Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 17:50
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:47
Masza, się składa, że mam całkiem sporo :)
Tak myślałem, że SA o Tobie mi mówił.
No to daleko od siebie nie mamy :)


Mam nadzieję, że tylko dobrze ;) Jego system i ciekawa osobowość zrobiły na mnie wspólnie powalające wrażenie :)

intenser

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:51To naprawdę świetna wiadomość

nie musi być świetna, ważne, że jest obiektywna

pokłady do wykorzystania jeszcze są spore .......

masza

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:53Mam nadzieję, że tylko dobrze ;)
Tzn nic na Twój temat złego nie mówił :) Tyle, że byłeś u niego.
Jak mijasz ul. Kajki to przejeżdżasz obok mnie ;)

Drizzt

Cytat: intenser w Styczeń 24, 2015, 17:54
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:51To naprawdę świetna wiadomość

nie musi być świetna, ważne, że jest obiektywna

pokłady do wykorzystania jeszcze są spore .......


A co tam masz u siebie teraz? Ramsesy czy te japońskie, ktorych nazwa mi wypadła z głowy?

masza

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:53Jego system i ciekawa osobowość zrobiły na mnie wspólnie powalające wrażenie :)
Osobowość owszem jest ciekawa :)
System gra świetnie ale niestety jak gra głośno.
Przy cichym słuchaniu magia pryska a ja dążyłem cały czas do zestawienia systemu, który fajnie zagra podczas cichego słuchania.

Drizzt

Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 17:55
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:53Mam nadzieję, że tylko dobrze ;)
Tzn nic na Twój temat złego nie mówił :) Tyle, że byłeś u niego.
Jak mijasz ul. Kajki to przejeżdżasz obok mnie ;)

W takim razie robię to prawie codziennie ;) Trzeba się kiedyś spotkać w takim razie.

masza

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:58W takim razie robię to prawie codziennie ;) Trzeba się kiedyś spotkać w takim razie.
Pewnie. Jak tylko z ferii wrócę to trzeba się umówić.
Ja od tygodnia jestem dwa razy dziennie u Ciebie bo swoje dziewczyny zawożę na Hipodrom.


Drizzt

Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 17:57
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:53Jego system i ciekawa osobowość zrobiły na mnie wspólnie powalające wrażenie :)
Osobowość owszem jest ciekawa :)
System gra świetnie ale niestety jak gra głośno.
Przy cichym słuchaniu magia pryska a ja dążyłem cały czas do zestawienia systemu, który fajnie zagra podczas cichego słuchania.

Masza zgadzam się z tym całkowicie. To jest prawdziwe granie live ale trzeba mieć do tego warunki to raz a dwa nie da się tak słuchać długo. W końcu na koncercie też nie siedzimy 5 godzin dzień w dzień tylko 2 godziny raz na miesiąc. System SA wbił mnie w glebę i zbierałem szczękę z podłogi ale muszę powiedziec, że po kazdym takim doświadczeniu tym bardziej doceniam geniusz Alana Shawa, który robi glosniki do wielogodzinnych odsłuchów z niskimi do średnich poziomów głośności w warunkach mieszkalnych. I mamy tak naprawdę w systemie z Harbethami wszystko co ważne i potrzebne dla przyjemnego słuchania i prawidłowego oddania Muzyki.

masza


Drizzt

Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 18:00
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:58W takim razie robię to prawie codziennie ;) Trzeba się kiedyś spotkać w takim razie.
Pewnie. Jak tylko z ferii wrócę to trzeba się umówić.
Ja od tygodnia jestem dwa razy dziennie u Ciebie bo swoje dziewczyny zawożę na Hipodrom.



No to jesteśmy w domu :)

jamówię

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 18:03
Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 17:57
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:53Jego system i ciekawa osobowość zrobiły na mnie wspólnie powalające wrażenie :)
Osobowość owszem jest ciekawa :)
System gra świetnie ale niestety jak gra głośno.
Przy cichym słuchaniu magia pryska a ja dążyłem cały czas do zestawienia systemu, który fajnie zagra podczas cichego słuchania.

Masza zgadzam się z tym całkowicie. To jest prawdziwe granie live ale trzeba mieć do tego warunki to raz a dwa nie da się tak słuchać długo. W końcu na koncercie też nie siedzimy 5 godzin dzień w dzień tylko 2 godziny raz na miesiąc. System SA wbił mnie w glebę i zbierałem szczękę z podłogi ale muszę powiedziec, że po kazdym takim doświadczeniu tym bardziej doceniam geniusz Alana Shawa, który robi glosniki do wielogodzinnych odsłuchów z niskimi do średnich poziomów głośności w warunkach mieszkalnych. I mamy tak naprawdę w systemie z Harbethami wszystko co ważne i potrzebne dla przyjemnego słuchania i prawidłowego oddania Muzyki.

Amen:)

jamówię

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 18:03
Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 17:57
Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 17:53Jego system i ciekawa osobowość zrobiły na mnie wspólnie powalające wrażenie :)
Osobowość owszem jest ciekawa :)
System gra świetnie ale niestety jak gra głośno.
Przy cichym słuchaniu magia pryska a ja dążyłem cały czas do zestawienia systemu, który fajnie zagra podczas cichego słuchania.

Masza zgadzam się z tym całkowicie. To jest prawdziwe granie live ale trzeba mieć do tego warunki to raz a dwa nie da się tak słuchać długo. W końcu na koncercie też nie siedzimy 5 godzin dzień w dzień tylko 2 godziny raz na miesiąc. System SA wbił mnie w glebę i zbierałem szczękę z podłogi ale muszę powiedziec, że po kazdym takim doświadczeniu tym bardziej doceniam geniusz Alana Shawa, który robi glosniki do wielogodzinnych odsłuchów z niskimi do średnich poziomów głośności w warunkach mieszkalnych. I mamy tak naprawdę w systemie z Harbethami wszystko co ważne i potrzebne dla przyjemnego słuchania i prawidłowego oddania Muzyki.

Wszyscy Starego lubią,tylko jeden zakomleksiony kołek ma z tym problem i w dodatku przeniósł go do internetu.

Drizzt

Starego nie da się nie lubić a ludzi z taką pasją i doświadczeniem w naszym hobby zwyczajnie trzeba cenić. Inna sprawa, że ja absolutnie nie jestem w stanie i nie podejmuję się oceniać nikogo na podstawie wpisów w internecie. Z mojego doświadczenia zawsze te bezpośrednie spotkania wypadają na ogromny plus. Na forum często jest napinka itp. a na AS zwyczajny chlew i do tych warunków muszą się dostosować wszyscy, którzy tam wchodzą :)

masza

Nie chcę z wątku Lebena robić tematu pochwalnego dla Starego ale jak spotkałem się z Piotrkiem pierwszy raz 6 lat temu to gówno wiedziałem o audio. Facet poprowadził mnie za rękę w tej drodze i dzięki niemu mam to co mam za bardzo rozsądne pieniądze.
Gdyby nie on to pewnie bym skończył jak taki sly czy j&a czyli myślałbym, że dobrze może zagrać wyłącznie wielka góra pieniędzy. A że takich nie posiadam to pewnie machnąłbym w końcu na to ręką i poddał się.

jamówię

#120
Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 21:32
Nie chcę z wątku Lebena robić tematu pochwalnego dla Starego ale jak spotkałem się z Piotrkiem pierwszy raz 6 lat temu to gówno wiedziałem o audio. Facet poprowadził mnie za rękę w tej drodze i dzięki niemu mam to co mam za bardzo rozsądne pieniądze.
Gdyby nie on to pewnie bym skończył jak taki sly czy j&a czyli myślałbym, że dobrze może zagrać wyłącznie wielka góra pieniędzy. A że takich nie posiadam to pewnie machnąłbym w końcu na to ręką i poddał się.
Święte słowa,taki Ktoś jest bardzo potrzebny,szukanie swojego dzwięku zajmuje lata,mi zajęło 17...o komunie nie piszę,bo Unitra nie jest tego warta?

Drizzt

Cytat: masza w Styczeń 24, 2015, 21:32
Nie chcę z wątku Lebena robić tematu pochwalnego dla Starego ale jak spotkałem się z Piotrkiem pierwszy raz 6 lat temu to gówno wiedziałem o audio. Facet poprowadził mnie za rękę w tej drodze i dzięki niemu mam to co mam za bardzo rozsądne pieniądze.
Gdyby nie on to pewnie bym skończył jak taki sly czy j&a czyli myślałbym, że dobrze może zagrać wyłącznie wielka góra pieniędzy. A że takich nie posiadam to pewnie machnąłbym w końcu na to ręką i poddał się.

Jakbym czytał o sobie :) Spotkałeś właściwą osobę we właściwym czasie i to jest duży fuks, a pisząc prozaicznie - oszczędności :D

masza

Cytat: drizzt w Styczeń 24, 2015, 21:56a pisząc prozaicznie - oszczędności :D
Też jestem zdania, że lepiej się uczyć na cudzych błędach ;)
Co nie znaczy wcale, że ich nie popełniałem. I to sporo.

flly

Miłosz, dziękuję bardzo za spotkanie. Nowe doświadczenia, nowe znajomości to jest to co lubię w tym hobby.
Miłosz napisał wszystko o dźwięku, więc ja nic nie dodaję. Jedyne, o czym znowu się przekonałem to, że Leben + Harbeth (P3ESR) to bardzo dobre połączenie. Oraz, że Leben strasznie nie lubi (co słychać jak się go zna) jak któryś element toru, przeszkadza mu w graniu pełną lampą.
Jamówię, mojego XS ubrałem wczoraj w EL84 Telam/Polam, 12AX7 Raytheon Long Black Plate.
Intenser, jakiech kabli warto spróbować?

SzuB

I jak ten Polam/Telam?