ECC88 i pochodne

Zaczęty przez masza, Maj 31, 2014, 19:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

bubusia

#100
Co sadzicie o philips e88cc gold pin, niedawno kupilem za niecele 200zl i graja b. ladnie, nie wiem czy nie lepiej od amperexa bb(o), swietna srednica
https://tubedepot.com/products/philips-miniwatt-sq-e88cc-6922-gold-pin-holland

Czy moglby ktos rzucic jakis link do Pope philipsa/
thx
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

Jeszcze mi nie wpadły w ręce takie Philipsy.
A czy ktoś miał okazję posłuchać Pope?
Podobno świetne lampy. Muszę je kiedyś zajumać na kilka dni staremu a.

bubusia

widze ze jestesmy na tej samej fali

udalo ci sie zdobyc d gettery?
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

Są w drodze 2 pary  :)

MAC

Jak Ci się podobało u starego?
Wiesz co mam na myśli  ;D ;D

bubusia

#105
no coz, lepiej nie mowic:)

rzeczony wzmak zagral tak jak nie lubie, czyli bez barwy i nasycenia, jazgotliwie i ostro

jakbys mial ochote odsprzedac jedna pare, to z checia kupie, nawet moge przeplacic:)
czy to te 4 z ebaya?
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

elem

Co było nie tak? O którym systemie Piotrka piszecie, piętro czy parter? Mnie parter bardzo przypasował.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

#107
Nie. Mam namiar od jakiegoś czasu na elektrozłomiarza z NL i ma mi wysyłać wszystkie Amperexy z D-g jakie uda mu się pozyskać.
Jak dojadą to je przemierzę i zobaczymy czy będą się do czegoś nadawały.
Na 8 jakie do tej pory mi przysłał, 3 poszły do śmietnika a reszta była ponad 100% emisji.

Ja na AS nie chciałem nic o tym pisać ale pmcomp mnie wypucował i mi się oberwało  :D

MAC

elem, na dole były podłączone najdroższe polskie monobloki ;)

bubusia

nie chodzi o system Piotrka, tylko o pewne monobloki,
i nie ma sie co czaic, jak gra do dupy to trzeba to jasno powiedziec, inna sprawa, ze moze bylo cos nie tak z zestawieniem, ale z drugiej strony nie powinno byc az tak zle

co do amperexa d gettera, gdybys mial jakas nadwyzke(nawet minimalna) to daj znac
thx z gory
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

elem

Rozumiem, tego  zestawienia nie słyszałem.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cytat: elem w Lipiec 10, 2015, 11:10
Rozumiem, tego  zestawienia nie słyszałem.
I nic nie straciłeś.
No, może trochę śmiechu ;)


Bubusia, dam znać jak będą ok.

jamówię

No właśnie trochę się czaicie 8). Chodzi o Amplifona,który został uznany za najlepszy wzmacniacz na ziemi,znawcy tematu tacy jak slaj i jemu podobni zrobili z tych monobloków system kosmiczny,tym czasem okazało się,że to totalna lipa i jeszcze w pewnych miejscach nie wolno tego napisać,bez jaj ;D

MAC

#113
Niech będzie, że to sprzęt kosmiczny a jedynie nie zagrał akurat w jednym, jedynym w galaktyce systemie Piotrka.
I tej wersji się trzymajmy bo za inną można się obudzić z końskim łbem na sąsiedniej poduszce  ;D

jamówię

Tak,ale zawiązanym w jeansy ;D ;D

bubusia

Ja mam jeszcze inna teorie, niektorzy moga miec tak ustawiony sluch, ze wszystko co nasycone i geste uznaja za zmulone, a jak gra ostro i szaro uwazaja za naturalnie i szczegolowo, ale to tylko taka moja teoria
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

jamówię

Są tacy,którzy nie słuchają muzyki,tylko czy im szumi z gwizdka,jak łeb do niego przyłożą. Naprawdę można czasem w gacie zrobić ze śmiechu,jak się poczta te mundrości ;D ;D

MAC

A bo jesteście gołodupcy i miłośnicy chińskich i ukraińskich zamulaczy ;)

jamówię

Jak czytam niektórych idiotów,to Bogu dziękuję,że mnie stworzył gołodupcem ;D

MAC

Prawda, święta prawda.

jt211

#120
Cytat: bubusia w Lipiec 10, 2015, 11:44
Ja mam jeszcze inna teorie, niektorzy moga miec tak ustawiony sluch, ze wszystko co nasycone i geste uznaja za zmulone, a jak gra ostro i szaro uwazaja za naturalnie i szczegolowo, ale to tylko taka moja teoria
Nawet nie wiesz ile masz racji !!! Pamiętam moje pierwsze audio show kupę lat temu. To co ja uznawałem za żyletkowanie uszu inni a było ich wcale nie mało uznawali za objawienie. Słyszałem tekst typu : did you hear this resolution :)

pmcomp

Cytat: masza w Lipiec 10, 2015, 11:06
Ja na AS nie chciałem nic o tym pisać ale pmcomp mnie wypucował i mi się oberwało  :D

Z tego co pamietam nie napisałem że to Ty ale ... wszyscy sobie dośpiewali :).
Źle byc znana personą, a podobno nie każdemu psu Burek ;).

PS. z tego co wiem i czytam to system "na dole" brzmi "tak sobie" co by tam nie podłączyć.

Pozdro

pmcomp

Cytat: bubusia w Lipiec 10, 2015, 10:48
Co sadzicie o philips e88cc gold pin, niedawno kupilem za niecele 200zl i graja b. ladnie, nie wiem czy nie lepiej od amperexa bb(o), swietna srednica
https://tubedepot.com/products/philips-miniwatt-sq-e88cc-6922-gold-pin-holland

Czy moglby ktos rzucic jakis link do Pope philipsa/
thx

Miałem w DACu, słuchałem.
Baaaardzo dobra, zrównoważona tubka ale ... na kolana mnie nie rzuciła.
Brimar ECC88 i BB D-Getter duzo lepsze. MOIM ZDANIEM.

Pozdro

MAC

Piotrek, "szymonfabery" z GMkami po ostatnim waldkowym upie grają naprawdę fantastycznie.

pmcomp

Cytat: masza w Lipiec 10, 2015, 13:10
Piotrek, "szymonfabery" z GMkami po ostatnim waldkowym upie grają naprawdę fantastycznie.

Tych Sonusów nie słuchałem więc sie nie wypowiem.
Poza tym tam jest "zawsze za głosno" :). Obojetnie czy na górze czy na dole. I mówią to wszyscy.

Pozdro