KOMPONENTY AUDIO > lampa

Phast i okolice

(1/54) > >>

masza:
Jura, robiłeś coś ostatnio ze swoim zestawem?
Jakieś zmiany? Jakieś nowe gadżety od Jacka?

JuG:
Zasadniczych zmian brak. Stary i leniwy jestem, nie chcę mi się na 4. piętro ciężkie graty targać.  :) Kabelkami się bawię. Kupiłem srebrne taśmy w olejowanym jedwabiu Duelund'a - jako głośnikowe do lampy są rewelacyjne moim zdaniem. Jako sygnałowe też są niezłe.

Jacek ma kolejną lepszą wersję podstawek antywibracyjnych. Mam je pod Sonus'ami zamiast kolców. Jest lepiej. Ma też nowe miedziane kable robione przez faceta, który ma niesamowity słuch (słyszy 5 mm różnicy w wysokości podstawek pod monitory) i wieloletnie doświadczenie w audio. Wyglądają niepozornie ale grają jak milion $$$.  :) Choć wiem, że temat kabli masz zamknięty ale z ciekawości warto je wypożyczyć.

Czy wiesz jakie kabelki sygnałowe masz w nowym pre Phast'a? Chodzi mi po głowie wymiana w swoim tych VdH, które Włodek zwykle montuje.

masza:

--- Cytat: JuG w Styczeń 23, 2015, 13:56 ---zy wiesz jakie kabelki sygnałowe masz w nowym pre Phast'a? Chodzi mi po głowie wymiana w swoim tych VdH, które Włodek zwykle montuje.
--- Koniec cytatu ---
Mam tradycyjnie VdH ale Włodek juz mi zapowiedział, że jak tylko do mnie przyjedzie to je wymieni na nowe YP. Jura jakąś nową technologię ciągania druta :) wymodził i podobno jest rewelacja jako okablowanie wewnętrzne do pre.

masza:
.

SVART:
no to się zaczęło :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej