Autor Wątek: Miniabyra ulubiony klocek  (Przeczytany 238974 razy)

Offline Bartik

• *
Odp: Miniabyra ulubiony klocek
« Odpowiedź #2975 dnia: Maj 16, 2018, 22:28 »
Dzisiaj podłączyłem Yarbo 1100 i potwierdzam opinie o poprawie rozdzielczości i uporządkowaniu sceny.
Electrocompaniet ECI5MKII CA 840C Spendor S8E Tara labs Helix 6 Tomanek Tab 8 MPS Yarbo SP 1100

Offline miniabyr

• Moderator
« Odpowiedź #2976 dnia: Maj 17, 2018, 06:52 »
No czyli słychać różnicę ! Jeśli potrzeć tylko na to ,jak ten kabel jest zrobiony ,to już sam jego przekrój budzi respekt a przynajmniej zainteresowanie. Ja mam nim okablowane wszystkie moje urządzenia audio .
Niech żyje Dupa prezydent wszystkich Wolaków.

Online pelot

• maniak
« Odpowiedź #2977 dnia: Maj 17, 2018, 08:02 »
Dzisiaj podłączyłem Yarbo 1100 i potwierdzam opinie o poprawie rozdzielczości i uporządkowaniu sceny.

A jakie kolega zastosował wtyki?

Offline Bartik

• *
« Odpowiedź #2978 dnia: Maj 17, 2018, 16:51 »
Wtyki-sieciowe-valab-carbon-rhodium-
Electrocompaniet ECI5MKII CA 840C Spendor S8E Tara labs Helix 6 Tomanek Tab 8 MPS Yarbo SP 1100

Offline miniabyr

• Moderator
« Odpowiedź #2979 dnia: Wczoraj o 19:36 »
A ja ciułam na kable Kimber 3033 . Będzie to długa i kreta droga . Ale warto .Jakby co, to moje Red Eye będą szukać nowego terminala głośnikowego . Alleluja

Offline tomasz_pianista

• Moderator
« Odpowiedź #2980 dnia: Wczoraj o 20:35 »
W przerwie w słuchaniu kabli posłuchaj też muzyki:)
Byłem w czwartek na koncercie w NOSPR, grali Requiem Tigrana Mansuriana. Dyrygował Libreich, nagrali to dla ECM New Series. Fenomenalny utwór, myślę że bardzo Ci podejdzie taka muzyka. Chór + orkiestra smyczkowa.

Jest na spotify cała płyta.

No i YT, ale nie wiem co to za nagranie.

m.youtube.com/watch?v=yUoINWiTqZA

Offline miniabyr

• Moderator
« Odpowiedź #2981 dnia: Wczoraj o 21:02 »
Muzyka  u mnie gra prawie non stop . Zazdroszczę Ci NOSPRU  barrrrrdzo . Ja słucham sobie teraz Grażyny Bacewicz  i Krystiana  Zimermana  .O jej jakie to piękne granie . Kurcze Bacewicz jest niezwykła ale z jakiegoś powodu niezauważana . W zasadzie wstyd nie mieć . a skład tej płyty jest  fantastyczny  Zimerman ,Danczowska , Szymczewska  Gorąco polecam .

Offline tomasz_pianista

• Moderator
« Odpowiedź #2982 dnia: Wczoraj o 21:36 »
Znam,słuchałem na żywo, nawet na próbie byłem,Krystian pozwolił zostać studentom. To było już lata temu.

Ta Sonata na fortepian to rarytas, brzmi to jak najlepszy Prokofiev, mam nadzieję, że ten utwór będzie coraz bardziej rozpoznawalny.

Offline Bedford

• *
« Odpowiedź #2983 dnia: Dzisiaj o 09:56 »
Ta Sonata na fortepian to rarytas, brzmi to jak najlepszy Prokofiev, mam nadzieję, że ten utwór będzie coraz bardziej rozpoznawalny
Do popularyzacji tego utworu przyczyniła się m.in. płyta "Spark Of Life" - Marcin Wasilewski Trio w/ Joakim Milder z nagraniem Largo.

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #2984 dnia: Dzisiaj o 11:10 »
Muzyka  u mnie gra prawie non stop . Zazdroszczę Ci NOSPRU  barrrrrdzo . Ja słucham sobie teraz Grażyny Bacewicz  i Krystiana  Zimermana  .O jej jakie to piękne granie . Kurcze Bacewicz jest niezwykła ale z jakiegoś powodu niezauważana . W zasadzie wstyd nie mieć . a skład tej płyty jest  fantastyczny  Zimerman ,Danczowska , Szymczewska  Gorąco polecam .
No i lecę do sklepu... Dzięki
6S33S & V-T99 TungSol SET ~ Audio Nirvana - InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Yamaha CDX-9

Offline miniabyr

• Moderator
« Odpowiedź #2985 dnia: Dzisiaj o 11:18 »
 ;D ..................ale dziś to chyba sklepy są zamknięte ?Musisz poczekać do poniedziałku ! :P

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
« Odpowiedź #2986 dnia: Dzisiaj o 11:21 »
;D ..................ale dziś to chyba sklepy są zamknięte ?Musisz poczekać do poniedziałku !
Faktycznie, Biedronka podwoje zakneblowała...
No nic, jest jeszcze na szczęście sprzedaż internetowa, tu państwo jeszcze nie interweniowało, na razie
6S33S & V-T99 TungSol SET ~ Audio Nirvana - InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Yamaha CDX-9

Online elem

• maniak
« Odpowiedź #2987 dnia: Dzisiaj o 11:28 »
zalega mi gdzies w kartonie (zamawiający zrezygnował), oddam po cenie zakupu :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
« Odpowiedź #2988 dnia: Dzisiaj o 11:29 »
Biorę

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
« Odpowiedź #2989 dnia: Dzisiaj o 11:30 »
Paweł, czy to ma rekomendacje QJP?

Offline miniabyr

• Moderator
« Odpowiedź #2990 dnia: Dzisiaj o 11:36 »
Kurcze a to zadałeś mi zagwozdkę !  Pod względem muzycznym -bezdyskusyjnie  tak . Pod względem wykonawczym -to Olimp , więc tak . Ale mogło by być trochę lepiej nagrane i stąd moje wahanie . Jeśli ci się spodoba to możesz  dać od siebie  QJP .  ;)

Offline Michał

• maniak
  • The world's best loved loudspeakers
« Odpowiedź #2991 dnia: Dzisiaj o 13:33 »
Interpretację Zimermana to Olimp,ale realizacja DG,to właściwie zawsze w jego przypadku lipa. Nie przejmować się,słuchać ;D
REMANENT