Dlaczego SBT / Squeezebox Touch i dlaczego jest najlepszy

Zaczęty przez palton_sralton, Wrzesień 06, 2015, 12:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 18:04
Słuchajcie a może dajmy sobie z Paltonem spokój. Jak przetrzymaliśmy  połajanki hajendowych guru ,to i jego koromysło przetrzymamy. Mnie to nie wzrusza ,choć czasem brzydko sobie o takim czy siakim delikwencie pomyślę.  Zwialiśmy stamtąd ,więc po co oglądać się na AS (podobno jesteśmy towarzystwem wzajemnej ador.). Właśnie gra G.Mulligan w mono i........jest pięknie.
Popieram :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 18:04Słuchajcie a może dajmy sobie z Paltonem spokój
Paweł ale to tylko dla funu i higieny osobistej od czasu do czasu palantonowi trzeba uświadomić co sobą reprezentuje :)
Olewanie AS nie ma z tym nic wspólnego.

I przyszedł vlado i pozamiatał :(

miniabyr

Wiesz Maciek lubie daleko posunięty luz. Jak się przekonałem ,klepiąc jakieś swoje mądrości narażam się a to jednym ,a to drugim .Coraz trudniej o "fun" a łatwiej o hejt . Wczoraj poznałem jednego gościa chyba związanego z nowym portalem gdzie redaktorem jest Palton . Ja się tego faceta po prostu bałem. Bałem sie odezwać ,bałem się sprzeciwić bo on wszystko lepiej wiedział.Jak brzmi ,jak nie brzmi ,jak jest chujowo a jak nie. Jeśli tak wygląda hajend i ten  światek  ,to trzeba za sobą zatrzasnąć wieko trumny i przenieść się do innej rzeczywistosci.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jt211

Cytat: vasa w Wrzesień 09, 2015, 17:02
Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 15:21Jak tam wejść z Ipada wie ktoś ?
Po tapatalku ?
Piszcie na PW
Czemu po PW?
Mam tapatalka na androidzie i bez problemu omijam bany. Sprawdzone na Sly30 i 747. Działa i złości :)
Uff zapomniałem chyba dodać że w technikach kompowo-komórkowych nie jestem tak dobry jak w lampowych :)

jt211

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 18:29
Wiesz Maciek lubie daleko posunięty luz. Jak się przekonałem ,klepiąc jakieś swoje mądrości narażam się a to jednym ,a to drugim .Coraz trudniej o "fun" a łatwiej o hejt . Wczoraj poznałem jednego gościa chyba związanego z nowym portalem gdzie redaktorem jest Palton . Ja się tego faceta po prostu bałem. Bałem sie odezwać ,bałem się sprzeciwić bo on wszystko lepiej wiedział.Jak brzmi ,jak nie brzmi ,jak jest chujowo a jak nie. Jeśli tak wygląda hajend i ten  światek  ,to trzeba za sobą zatrzasnąć wieko trumny i przenieść się do innej rzeczywistosci.
Chcesz powiedzieć że za Francuza robiłeś ?
Mowę Ci odjeło ?

palton_sralton

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 18:04Słuchajcie a może dajmy sobie z Paltonem spokój.

Nie zgadzam się! A te żarciki z kolumnami to sobie już chłopaki darujcie, nie rusza mnie to wcale.

vasa



Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 18:57
Uff zapomniałem chyba dodać że w technikach kompowo-komórkowych nie jestem tak dobry jak w lampowych :)

Aaa. .....
W takim przypadku zaleca się chycić nieletnie pacholę i groźbą, prośbą lub przekupstwem do współpracy skłonić.
Należy pamiętać o posiadaniu smartfona lub tabletu z dostępem do netu.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jt211

Cytat: vasa w Wrzesień 09, 2015, 19:21


Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 18:57
Uff zapomniałem chyba dodać że w technikach kompowo-komórkowych nie jestem tak dobry jak w lampowych :)

Aaa. .....
W takim przypadku zaleca się chycić nieletnie pacholę i groźbą, prośbą lub przekupstwem do współpracy skłonić.
Należy pamiętać o posiadaniu smartfona lub tabletu z dostępem do netu.
Pachole jest nawet pełnoletnie więc molestowanie odpadnie na etacie w u Samsunga :) Trza tylko poczekać kiedy nawiedzi :(

miniabyr

Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 19:01
Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 18:29
Wiesz Maciek lubie daleko posunięty luz. Jak się przekonałem ,klepiąc jakieś swoje mądrości narażam się a to jednym ,a to drugim .Coraz trudniej o "fun" a łatwiej o hejt . Wczoraj poznałem jednego gościa chyba związanego z nowym portalem gdzie redaktorem jest Palton . Ja się tego faceta po prostu bałem. Bałem sie odezwać ,bałem się sprzeciwić bo on wszystko lepiej wiedział.Jak brzmi ,jak nie brzmi ,jak jest chujowo a jak nie. Jeśli tak wygląda hajend i ten  światek  ,to trzeba za sobą zatrzasnąć wieko trumny i przenieść się do innej rzeczywistosci.
Chcesz powiedzieć że za Francuza robiłeś ?
Mowę Ci odjeło ?
No wiesz z absolutem się nie dyskutuje.A własnie tak się czułem jakbym z nim obcował.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jt211

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 22:03
Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 19:01
Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 18:29
Wiesz Maciek lubie daleko posunięty luz. Jak się przekonałem ,klepiąc jakieś swoje mądrości narażam się a to jednym ,a to drugim .Coraz trudniej o "fun" a łatwiej o hejt . Wczoraj poznałem jednego gościa chyba związanego z nowym portalem gdzie redaktorem jest Palton . Ja się tego faceta po prostu bałem. Bałem sie odezwać ,bałem się sprzeciwić bo on wszystko lepiej wiedział.Jak brzmi ,jak nie brzmi ,jak jest chujowo a jak nie. Jeśli tak wygląda hajend i ten  światek  ,to trzeba za sobą zatrzasnąć wieko trumny i przenieść się do innej rzeczywistosci.
Chcesz powiedzieć że za Francuza robiłeś ?
Mowę Ci odjeło ?
No wiesz z absolutem się nie dyskutuje.A własnie tak się czułem jakbym z nim obcował.
Dobrze czasem absolutem walnąć o glebę :) Tak dla własnej satysfakcji :)

miniabyr

No i paczki z winylami słalibyście do więzienia. Już to widzę  zrzutka na miniabyra ,bo prosi  coś M.Davisa -koniecznie japońskie tłoczenie,oraz papier toaletowy.  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2015, 22:28
Gołębiem :)
Gołębiem to grypserkę proszę przesyłać ,płyty dostarczać to przez klawisza.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jt211

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 22:11
No i paczki z winylami słalibyście do więzienia. Już to widzę  zrzutka na miniabyra ,bo prosi  coś M.Davisa -koniecznie japońskie tłoczenie,oraz papier toaletowy.  ;D
Absolutem nie znaczy człowiekiem o tą ... glebę :)

SVART

#64
Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 18:29Wczoraj poznałem jednego gościa chyba związanego z nowym portalem gdzie redaktorem jest Palton . Ja się tego faceta po prostu bałem. Bałem sie odezwać ,bałem się sprzeciwić bo on wszystko lepiej wiedział.Jak brzmi ,jak nie brzmi ,jak jest chujowo a jak nie. Jeśli tak wygląda hajend i ten  światek  ,to trzeba za sobą zatrzasnąć wieko trumny i przenieść się do innej rzeczywistosci.

A może to był po prostu Sly? :) Jak poznałeś takigo człowieka, to po Twoim opisie, nic dobrego z tego nie wynika. Islamista audio :). Od takich trzymam się z daleka i prostej zasady: im więcej gada i zapewnia, że najlpiej wie, tak naprawe gucio wie :). Coś jak z ta krową co dużo muczy, a mało mleka daje :).


Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 22:08Dobrze czasem absolutem walnąć o glebę 

Czy przypadkiem w żyłach redaktorra nie płynie zamiast krwi właśnie absolut?

miniabyr

Niestety za bardzo nie mogę na ten temat mówić ,bo było by to nie fer w stosunku do gospodarza tego spotkania.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

SVART


jt211

Cytat: vasa w Wrzesień 09, 2015, 19:21


Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 18:57
Uff zapomniałem chyba dodać że w technikach kompowo-komórkowych nie jestem tak dobry jak w lampowych :)

Aaa. .....
W takim przypadku zaleca się chycić nieletnie pacholę i groźbą, prośbą lub przekupstwem do współpracy skłonić.
Należy pamiętać o posiadaniu smartfona lub tabletu z dostępem do netu.
Z aesa dostaję " błąd posta , topic end " ?

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jt211


SVART


frywolny trucht

#71
Ten projekt chyba do skutku nie dojdzie. Konstruktor zapracowany taki, wykonanie za drogie i chyba lada dzień ktoś wreszcie szepnie konstruktorowi, że bez sensu ( jeden głośnik gra w sufit, drugi w podłogę).
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

SVART

Frywolny jest lepszy niż WSI, projekty już są :). Ja widzę dwa głośniki "walące" w sufit :).Konstrukcja zapowiada się ciekawie. W razie czego, w celu zgaszenia osuszenia dźwięku, w którym palton jest specem, redaktor ma zawsze w pod ręką koc do narzucenia na kolumny, specjalny, audiofilski w kratkę :).

jt211

Cytat: SVART w Wrzesień 14, 2015, 11:39
Poczekaj na SPACE TWO, to zobaczysz...
Ze satelitów bendom Kulkamy walić ???

Staszek60

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 22:11
No i paczki z winylami słalibyście do więzienia. Już to widzę  zrzutka na miniabyra ,bo prosi  coś M.Davisa -koniecznie japońskie tłoczenie,oraz papier toaletowy.  ;D
Miałby dużo czasu na spokojne wysłuchanie wielu płyt :-)