Autor Wątek: Van Den Hul - wszystko co trzeba wiedzieć  (Przeczytany 1515 razy)

BOBSAPP

• Gość
Van Den Hul - wszystko co trzeba wiedzieć
« dnia: Wrzesień 06, 2015, 22:47 »
Witam.

Postanowiłem opisać swoje doświadczenia związane z tym producentem okablowania audio.
Od lat użytkuję rożne kable tej firmy a we wcześniejszym okresie mojego " rozwoju " porównywałem produkty VDH z konkurencyjnymi firmami.
Na dzień dzisiejszy posiadam THE REVELATION HYBRID ,The First Ultimate Mk I ,The Wind Mk II Hybrid , THE OPTOCOUPLER MK II .
Mój kolega w innym systemie posiada Magnum Hybrid oraz The Second .

Zaznaczam że jest to fenomenalny brand kablowy w moim rozumieniu.
Producent kładzie całkowity nacisk  na WYSYCONĄ BARWĘ średnich tonów .
Wszelkie opinie i doświdczenia oraz styczności będą mile widziane w tym wątku. Zapraszam.
Moje opinie będę opisywał stopniowo w miarę możliwości i chętnie posłucham doświadczonych kolegów.... ;)

ps.
posiadałem - CS 122 hybrid , The First , The First Ultimate mk 2 oraz D102 mkII .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2015, 22:55 wysłana przez BOBSAPP »

Offline muda44

• maniak
Odp: Van Den Hul - wszystko co trzeba wiedzieć
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2016, 22:33 »
Miałem CS122 ale to były lata 90te wiec niewiele dzisiaj pamiętam .
Były The Name ( wzór dla innych producentów jak można wykonać i zapakować kabel za taką kasę  ) . Integration Hybrid , Second w pierwszej wersji , Orchid a jest Ultimate MKII
Orchida i The Name miałem kilkukrotnie w zależności od sprzętu .
Optocoupler chciałem sobie kupić ale u nas nie ma .
Wind MKII bym spróbował ale mam tanie i bdb kable więc nie wiem czy warto .
Kef R900 + mod. Accuphase E-408.Cambridge Audio Stream Magic 6 + mod.CD Accuphase DP-65 i Marantz CD72 + mod jako transport CD. Nagrywarka Tascam CD-RW900mkII. Harmonix CS 120 Improved. Kimber KS-1030 , Tara Apollo I. Sieciówki WW i Black Rhodium Hercules DCT++IEC. Panele Audioform. Stolik Audio Philar Modern Line III.  Platformy antywibracyjne DIY. Listwa Sonus Oliva.