Autor Wątek: Odtwarzacze CD Pioneer  (Przeczytany 17375 razy)

Offline Piterski

• maniak
Odp: Odtwarzacze CD Pioneer
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 01, 2021, 13:19 »
Sam byłem zaskoczony jak klasowy CD wprowadza normalność i taką niewymuszoną swobodę grania, a SACD to moim zdaniem bardzo dobry format, szczególnie rejestracje klasyki wypadają jak dla mnie w pełni bez poczucia niedosytu.

Offline EmilioE

• maniak
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 01, 2021, 14:14 »
Sam byłem zaskoczony jak klasowy CD wprowadza normalność i taką niewymuszoną swobodę grania, a SACD to moim zdaniem bardzo dobry format, szczególnie rejestracje klasyki wypadają jak dla mnie w pełni bez poczucia niedosytu.
Czyli powiadasz, że Twój Esoteric dorównuje mojemu Pionkowi?
Dopiero jeden dzień go mam, więc trochę potrwa zanim wyjdę z szoku poznawczego, a na razie trudno mi nawet ułożyć sobie ten dźwięk w głowie. Klasa!
ART Loudspeakers Deco 8 + LAR IA30 mkII, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase + Audion Silver Night 300B, Rega RP6 + Dynavector 10x5 + RCM Sensor Prelude, Pioneer PD-70ae, Resolution Audio Opus 21, Pioneer N-70AE, HiFiMAN HE-500

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 01, 2021, 14:22 »
Nie porównywałem ich bezpośrednio, ale to jest inne klasowo granie niż z urządzeń jakie słyszałem dotychczas lub porównywałem do siebie.
Przestałem się zastanawiać czy brzmienie jest analogowe czy cyfrowe, rozjaśnione czy też ciemne w barwie. Po prostu jest takie jak być powinno.