Autor Wątek: Quincy i banda  (Przeczytany 3939 razy)

Offline Keef98

• maniak
Odp: Quincy i banda
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 06, 2016, 15:27 »
Tak, emaile przyjmuje. Nie weryfikuje ich :)
Co do brute force, to on złamie dokładnie wszystko, pytanie tylko w jakim czasie ? Wszak spatatajowane hasło nie jest specjalnie logiczne, i zawężanie zakresu do jakiegoś słownika nie ma sensu.

Np. asdwerdfggZSdftghzx

Wiem, że to może chodzić bardzo długo, ale... To możliwe ;)
Ja wprowadziłam do biblioteki wszystkie hasła jakie mam i mogę mieć, więc jak jakieś zapomnę, to robię "włam". :) Programu sama nie napisałam, mam gotowca i nawet nie próbuję go zrozumieć, sorry ;)

Offline Pboczek

• maniak
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 09, 2019, 17:40 »
Od 2016 r. nikt nie słuchał Quincy Jonesa i nie chwalił się jego płytami? Dziwne, ja pozwalam sobie zapuszczać go dosyć często w różnych odsłonach.

Nie wiem czy widzieliście film jaki zrobił o nim Netflix, ogląda się doskonale. Gość ma niebagatelną historię, doszedł do piedestału, ma na skinienie wielkich tego świata, a przy tym stoi po dobrej stronie, jest bogaty wewnętrznie, wiecznie zaangażowany, rodzinny. Gigant!

"The Dude" jest fajną płytą. Mnie kiedyś niesamowicie mnie urzekło "Body Heat" (1974 r.). Płyta mistrzowska. Oczywiście tu na równi z muzyką liczy się aranż, realizacja, tekst ale wszystko jest mistrzowskie.

Pochwalcie się proszę jakie jeszcze macie i rekomendujecie jego płyty.

Online miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 09, 2019, 18:17 »
Myślę ,że wszyscy słuchają Quincy  tylko nie wiedzą że maczał w tylu projektach palce . Widzałem ten film na Netflixie . Tam jest sporo interesujących dokumentów muzykach . Świetny o N. Simone . Polecam . 8)
Niech żyje Dupa prezydent wszystkich Wolaków.

Offline Pboczek

• maniak
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 09, 2019, 19:56 »
Znam o Ninie, doskonały. Jest tego sporo.