Autor Wątek: artreco zaprasza  (Przeczytany 1016 razy)

Offline artreco

• *
artreco zaprasza
« dnia: Październik 21, 2015, 18:11 »
Juz w piątek seminarium na temat Czajkowskiego, w sklepie przy ul. Galczynskiego 5/10, wejscie od ul, Nowy Swiat 48
serdecznie zapraszamy o godz. 18

Offline vasa

• Słucham klasyki.
  • moderator
Odp: artreco zaprasza
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2015, 18:32 »
Juz w piątek seminarium na temat Czajkowskiego,
My tu ludzie wsiowe przeważnie.
Gdzie nam tam do Nowego Świata?
My o wykładzik z relacją ze spotkania poprosimy
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: Lenco L450+Benz Micro ACE+stepup z Pre Q-Audio+Lyngdorf+Tuby DIY na Fostexach 206 + kable. Też nieistotne.

Offline miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2015, 19:22 »
Juz w piątek seminarium na temat Czajkowskiego, w sklepie przy ul. Galczynskiego 5/10, wejscie od ul, Nowy Swiat 48
serdecznie zapraszamy o godz. 18
No właśnie rodzi się nowa ,świecka tradycja czyli  spotkania w Artreco  . Spotkania "na zadany" temat. W ten piątek uczestnicy pochylą się nad P. Czajkowskim i dokonają wiwisekcji  6 symfonii " Patetycznej" Spotkania w miłej atmosferze gości ze zbieraczym ADHD  ,intelektualne pląsy ,zaginanie czasoprzestrzeni ,żonglerka wykonaniami ,postękiwania i pohukiwania,szczypta narzekań ,hektolitry zielonej herbaty.REFLEKTUJECIE ? ............... a na serio będzie to ważne miejsce w Warszawie  gdzie kupicie ciekawe i rzadkie  wydania winyli ,oraz uzyskacie wyczerpujące informacje o wykonawcy ,wydaniu etc.
Niech żyje Dupa prezydent wszystkich Wolaków.

Offline miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2015, 15:08 »
Cholera ze względów zawodowych nie mogę uczestniczyć w jutrzejszym spotkaniu w Artreco :( .Ale gorąco zachęcam obywateli z Warszawy i nie tylko do stawiennictwa.

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2015, 18:05 »
Szkoda że to nie przyszły piątek, też mnie wysyłają służbowo do Poznania. Nie ma szans bym zdążył :-\.
Sprzęt: Elektro Voice Delta, Luxman CL36, Marantz Sm-9, Pionier PL70II, DV-20x2L, Ortofon Rohman, Sensor2, Denon 3910, Marantz CD-17Ki.
Kable IC: Stereovox HDSE, TMR Ramzes, Furutech Reference III, Cardas Neutral Reference.
Kable Głośnikowe: Furutech Reference III.

Offline miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2015, 18:10 »
Jak będą nastepne spotkania będziemy informować. Ja też bardzo żałuję że mnie tam nie będzie .Do tego temat spotkania bardzo mi odpowiada. Wszak Czajkowski to mój ulubiony romantyczny kompozytor.  :) Zapraszam w imieniu Artreco wszystkich melomanów.......audiofilię pozostawiamy za drzwiami .

Online frywolny trucht

• maniak
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2015, 18:15 »
[przerzuciłem z audioteki winylowej w lepsze miejsce, wątek może mieć ciekawą kontynuację, zasługuje na samodzielny byt]
ZESTAW 1: Ad Fontes z dwoma ramionami, Benz Micro Glider SL i Philips GP 412 Mk2, pre Husariaa, MAP 306, MCD 204, Haydn Grand, JBL ES 150P, Sennheiser HD 598, OPPO PM-2, HA-1, Takstar 80 PRO V2, Akai GX 620, Teac X-1000M, Albedo Blue.
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93, Kimber Cable 8VS, Pioneer Monitor

Offline miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2015, 18:17 »
[przerzuciłem z audioteki winylowej w lepsze miejsce, wątek może mieć ciekawą kontynuację, zasługuje na samodzielny byt]
Dzięki Frywolny. Myslę ,że tych imprez w tym miejscu będzie więcej.