Magnetofony szpulowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

Tak piekna  ;D nie wiedziałem ,że Sony ma takie cudo  :o i piosenka fajna.
Czytam forum , nie komentuje tego co mnie nie obchodzi i irytuje  >:( szkoda zdrowia.
Pozdrawiam S.CH.

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Jaro71

Witam mam pytanko kto z   waz posiada Teac  1000 M

masza19


Jaro71

Jak z nim się skontaktować

masza19

Schron kopie w wątku politycznym  ;D
Pewnie wkrótce sie tu odezwie.

Jaro71


frywolny trucht

Już odpisałem na priv. Na szpulakach znam się mocno średnio. Mój M1000 od ok. 2 lat spakowany stoi na półce w garażu. Wątpię bym mógł w czymś pomóc.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Mikut1982

Panowie co sądzicie o takim dziadku..  chodzi mi po głowie już grubo ponad dwa lata.   Ceny od tamtego czasu znacznie wzrosły.  Jak teraz nie kupię to potem już w ogóle.   W niedzielę na 90% będzie mój.   Zdjęcie jest poglądowe..  niby jest sprawny ale różnie to bywa.  Napewno przyda mu się serwis. 

Mikut1982

Specyfikacja

Mikut1982

Czy jest wart uwagi,  czy będzie dobrze grał.  Tego nie wiem. Jak nie zaryzykuje to nie będę wiedział. Poprostu chce mieć tego  starego kloca 😉

GB

Wygląda przednio. Co to za marka? Jak z dostępnością części, czy można dostać używane?

________________
Pozdrawiam GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Mikut1982

Kurcze,  to mnie zaskoczyłeś..  z częściami to nie wiem..  poprostu ryzykuje zakup..   Saba sh 600

GB

Cytat: Mikut1982 w Luty 17, 2023, 09:39
Kurcze,  to mnie zaskoczyłeś..  z częściami to nie wiem..  poprostu ryzykuje zakup..   Saba sh 600
Zobacz na Allegoro, olx i eBayu, jak nie ma to bym się nie za bardzo pchał w tą szpulę.

________________
Pozdrawiam GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz


Mikut1982

Mimo wszystko zaryzykuje.    W niedzielę się okaże czy będzie na 100% mój.

Piterski

Mikut1982, sam go nie dasz rady serwisować, o kalibracji zapomnij,  tak więc rozejrzyj się za serwisantem, który się tego podejmie i licz się z tym że tani nie będzie.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Wiem że tani nie będzie..  powoli uzbieram sobie na serwis.. nie spieszy mi się aż tak.

Piterski

Cytat: Mikut1982 w Luty 17, 2023, 10:37
Wiem że tani nie będzie..  powoli uzbieram sobie na serwis.. nie spieszy mi się aż tak.
Tylko najpierw zorientuj się czy takiego znajdziesz, bo marka może być nienaprawialna po przez brak części.

PS. No chyba że ma ładnie wyglądać.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

#1769
No tak racja. Napisałem do serwisanta czy by się podjął i czy  kupowanie go na sens.

Mikut1982

Jest też za 2990e po renowacji ale tyle za niego bym nie dał..  czekam za odpowiedzią odnośnie serwisu.     

Mikut1982

Dostałem odpowiedz odnośnie serwisu... gość robi tylko znane marki, akai, revox, technics..  innych się nie podejmuje bo brak czasu na zapoznanie się z tematem..  także mam dylemat..

Mikut1982

Jutro znajomego siostra jedzie mi go odebrać..   biorę.  Decyzja podjęta.   Co będzie to będzie. 

GB

A sprawdziłeś choć stan głowic?

________________
Pozdrawiam GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Mikut1982

Nie było jak.  Dlatego mówię.  Co będzie to będzie... ryzyko zawsze jest..