III Konkurs Księgowego

Zaczęty przez Księgowy, Luty 03, 2017, 14:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Księgowy

Budgie,          Parents,
John Foxx      The Garden,
Talk Talk        Party is over,

Było mocno death metalowo, trzeci etap i całość wygrał Pan Moon  :o :o :o, faworyt Pan Elem odpuścił,  ;)
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

moon

Johna foxxa wuguglalem, inaczej nie dałbym rady;) może elem akurat nie miał czasu, na pewno by wygral
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Gratulacje moon!  :)

Metalowego odcinka nie miałem szans wygrać.
W ostatnim zmyliło mnie to, że ma być "jednym zdaniem" - zespół, osoba, płyta. Np. hipotetycznie - The Edgar Broughton Band "The Garden Party is over"  ;D

Konkurs porąbany, ale przez to fajny. Dzięki ksiegowy  :-*
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

dzieki

Cytat: elem w Październik 24, 2017, 12:57W ostatnim zmyliło mnie to, że ma być "jednym zdaniem" - zespół, osoba, płyta. Np. hipotetycznie - The Edgar Broughton Band "The Garden Party is over" 

w sumie tez pierwotnie o tym myslalem, az zaczalem troche zgadywac;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

moon

co teraz? bo nie ogarniam troche regul konkursow, to jeszcze bedzie dalszy ciag czy jak?:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Księgowy

To już koniec, wygrał Pan niesamowite nagrody ufundowane przez Księgowych Polskich. Proszę zgłosić się do odpowiedniej instancji. Wszystko na początku konkursu.    ... jak nazbieram trochę nagród to zrobię kolejną turę :o.   .... a w sumie to mam ochotę zrobić konkurs dla metalowców, już za chwileczkę już za momencik. 
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt