Etap I - "Boso przez świat"

Zaczęty przez GregWatson, Październik 16, 2015, 21:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

W niedzielę 18 października zaczynamy kolejną, już dziewiątą edycję zabawy. Pierwszy etap rozpoczniemy o godz. 20.00

Zapraszamy!                  Zapraszamy!                        Zapraszamy!                       Zapraszamy!
A oto krótkie przypomnienie zasad:

Jak zwykle masz jeden kapiszon na dobę. Podpowiedź pojawi się codziennie o godz. 20.00. Zabawa trwa do soboty, do godziny 21.00. W zależności od warunków jakie się pojawią w trakcie trwania konkursu, mogą pojawić się drobne modyfikacje.
Osoba, która wygrała etap, nie bierze udziału w kolejnych etapach. Dopiero w finale.
To nie będzie łatwe podejście, odgadnij: imię i nazwisko, nazwę zespołu, lub pseudonim artystyczny lub inny pseudonim związany z bohaterem naszego konkursu.

Jeśli będzie trafienie to postaram się od razu o tym zawiadomić jeśli będzie pudło - też wspomnę dla ułatwienia.

Nie wiem jeszcze co uknuję ale coś wymyślę czadowego.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

#1
Wygram to :)

Wróżbita Wojciech mi podpowiedział :)

Więc jeśli chcesz oszukać wróżbitę Wojciecha, ograj mnie :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Cytat: gratefullde w Październik 16, 2015, 21:10
Wygram to :)

Wróżbita Wojciech mi podpowiedział :)
Poważnie wróżbita? :o  ;), no dobra niech Ci będzie :), to ja tak tylko dla towarzystwa przyłączę się do zabawy :)
Pozdrawiam

gratefullde

Cytat: Two-FacedGirl w Październik 16, 2015, 21:19Poważnie wróżbita?  

Wojtek41 jest strasznie enigmatyczny ;)


Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


GregWatson

No to mamy już temat konkursu jak widać "Boso przez świat". Konkurs polega na tym iż każdego dnia będziemy muzycznie zwiedzać inne kraj. Ja w ramach podpowiedzi postaram się krótkim opisem zaprezentować jakąś postać (zespół) muzyczny wywodzący się z danego kraju. Natomiast każdy z Was ma jeden strzał na odpowiedź kogo miałem na myśli. Jeśli nie padnie prawidłowa odpowiedź to następnego dnia przeprowadzamy się do innego kraju i zaczynamy zabawę od początku tzn opisuję następną postać (zespół) z danego kraju a Wy macie na odgadnięcie jeden strzał.itd. Konkurs kończy się wówczas kiedy pierwsza osoba poda prawidłową odpowiedź.
Chyba proste ?
Jeśli tak, to pierwszy opis dziś o godz 20.00 zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

boso..., kurs fakira by GregWatson, etap I  >:(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Coś mi się wydaje, że najlepiej będzie bawił się autor konkursu.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ja tam lubię sobie popatrzeć   ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Francja, Moskwa, Richard and Christopher - podaj tytuł utworu (łatwiejszy będzie tytuł niż wykonawca/zespół).

Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Tak nawiasem mówiąc podałeś dwie lokalizację. W zasadach jest mowa o jednym państwie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

I jedno państwo jest a dalej to już inne podpowiedzi bardzo pomocne zresztą.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Widzę, że jakieś ciemności zapadły więc podaję ostatnią podpowiedź do tego co już jest:

"Czerwony Gitary i VOX maczały w tym palce."
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Tytuł utworu. A co tam Bananowy Song ma wspólnego z Czerwonymi Gitarami i Francją o Moskwie nie wspomnę. :) Ale walczcie, walczcie... :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

GregWatson










no przecie.  :) :) :)

Brawo Two-FacedGirl
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Na prawdę? Super!  :) Jak podałeś pierwszą podpowiedź to nie wiedziałam co z tym zrobić.. łatwe nie było, VOX dużo pomógł, dzięki :)
Pozdrawiam