Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Wygląda fajnie. Poczekamy co będzie z ekranem za parę miesięcy.

[emoji486][emoji1660]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Kangie

Ale, kurła, cacko! Nawet nie wiem co to dokładnie robi. Pewnie krawaty wiąże i i usuwa ciąże ;)

vasa



Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 07, 2021, 18:39
Nie brakuje takich, których też to zastanawia :)
Film mnie przekonał [emoji41]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Nie pokazał kiedy przestał działać?

A więc jednak zboczeniec. Za tyle kasy wybrał bym kilka dobrych płyt z epoki i to byłoby normalne, a ten całuje się ze smartfonem. 8)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

frywolny trucht

Znalazłem info w necie, że Android Auto nie działa. Działa i ma więcej aplikacji niż Note 10.
"Tyle kasy" jest pojęciem względnym. Zakładam, że będzie mnie kosztował jakieś 2300 zł ( z pamięci teraz piszę). Drugi wzgląd jest taki, ile się zarabia, ale nawet jak się zarabia "ledwie" jak klasa średnia 10 koła na etacie, to da się ten koszt ukryć w ratach przez 24 miesiące, czy tam więcej. Wygląda, że się w tym czasie nie złamie. Nie chcę mi się znowu wdawać w dyskusję, że telefon służy tylko do dzwonienia i wszystko wyżej niż 500zł to rozpusta. Tutaj na pierwszy plan wysuwa się jakość. Metal, szkło, spasowanie. Ktoś, kto ma to w dupie- kupi Dacię, a nie Merca.

Usuwa ciąże? Nie, to w naszym kochanym kraju, by nie przeszło, ale robi całkiem ładne zdjęcia na ten przykład. Jak mu powiesz, żeby włączył latarkę to włączy. Można długo.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Zdjęcie zrobione w półmroku.  Z ręki. Tryb portret.  Nie ma trybu nocnego. Kto startuje?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Pboczek

Będzie służyć do czasu kiedy przyjdzie czas na nowy. Technika nas przegoniła ;). 
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 07, 2021, 22:15Zakładam, że będzie mnie kosztował jakieś 2300 zł
Mnie wyszło że 2500, ale widocznie masz lepszą księgową :)
Naprawdę fajna zabawka. Mam już trochę dość noszenia w kieszeni czegoś o formacie deski do krojenia chleba.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Cytat: Pboczek w Wrzesień 07, 2021, 22:26
Będzie służyć do czasu kiedy przyjdzie czas na nowy. Technika nas przegoniła ;). 

Jak wzmacniacz, kolumny... kable? :)
Bardzo mi się podoba innowacyjność Samsunga. Firma, która kiedyś rżnęła z Ajfona na bezczela, ale ciągle próbowała kombinować po swojemu. System operacyjny Bada- dupa, pierwsze Androidy były drewniane, ale walczyli wspólnie, a dziś? Najlepsze wyświetlacze, rysiki, łamańce. Lubię to, kibicuję.

Szczególnie, że Amerykanie uciekli z Afganistanu ;)


Cytat: vasa w Wrzesień 07, 2021, 22:34Mnie wyszło że 2500, ale widocznie masz lepszą księgową

Pewnie dlatego, że to 500zł jest kiedyś tam ( 21 dni?), a odprowadzasz koszt od kwoty zakupu i tego Samsung nie potrąca.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Chciałbym tylko jeszcze nieśmiało dodać, że zdjęcie kieliszka nie jest wyselekcjonowanym, jednym ze stu zdjęć. Nie. Jest jedynym, niechlujnym, lecącym w lewo na pysk zdjęciem. Pewnie mógłbym je skorygować, ale mi się nie chciało, jedyne co wrzuciłem to automatyczna korekcję, która wyciągnęła nieco kontrast. To dwa kliki. Symbol ołówka pod zdjęciem i symbol automatycznej korekcji barw. Coś takiego powinno wyciągnąć szumy matrycy, uwypuklić, jeśli tam były- a tu nic  :o :o :o Moja paroletnia lustrzanka Sony by zaszumiła to zdjęcie tak, że nie byłoby co oglądać. Rozumiecie? Półprofesjonalny aparat kontra mały, głupiutki telefon do dzwonienia :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

#686
Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 08, 2021, 09:39Rozumiecie? Półprofesjonalny aparat kontra mały, głupiutki telefon do dzwonienia
Ostatnio też się zdziwiłem jak porównałem zdjęcia z EOSa Canona z tymi zrobionymi Iphonem. Zrobiłem tego dnia zdjęcia telefonem bo aparat został na innym  obiekcie. Jak w biurze zrzuciłem zdjęcia z telefonu na komputer to byłem w szoku. Po cholerę ja mam te lustrzanki jak już telefony potrafią lepiej.

Kangie

Tak jest. Moja Motorola kupiona w styczniu 2020 nadal mnie zaskakuje, zwłaszcza przy świetle dziennym. Co się stało z tym sprzętem foto, że "małe" nie odstają już od "dużych"? Dziwna rzecz, bo w świecie lornetek nadal klasyczne konstrukcje sprzed 50-lat bronią się i praktycznie nie da się ich przegonić maleńkimi lornetkami o filigranowej optyce. Przecież foto i lornetki to podobne "materie"...

Lyset

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 07, 2021, 22:21
Zdjęcie zrobione w półmroku.  Z ręki. Tryb portret.  Nie ma trybu nocnego. Kto startuje?

Ja startuje.
Zdjecie zrobione w cwierc mroku.Z reki.Tryb auto,B/W.Pstryknalem podczas grillowania polaczonego z konsumpcja piwa.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

ahaja

Czy producent określa w jakiś sposób liczbowo możliwą ilość złożeń i rozłożeń?

frywolny trucht

Poszukam jutro, gdzieś mi się obiło o oczy, że 100 złożeń i rozłożeń dziennie przez 5 lat.
Lyset, robisz sobie jajeczka? B&W na maks kontraście? Ty mnie pokaż głębię tonalną.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Lyset

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 10, 2021, 22:45

Lyset, robisz sobie jajeczka? B&W na maks kontraście? Ty mnie pokaż głębię tonalną.

Piwo sobie robie.Jajeczka,6 sztuk w postaci jajecznicy,jutro.
Co mam pokazac?Głębię tonalną?Jules Verne napisal cos nowego?Obawiam sie ze nie posiadam.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

frywolny trucht

Ze strony producenta:

Ekran główny powstał ze szkła Samsung Ultra Thin Glass, przełomowej technologii w branży składanych wyświetlaczy. Dodatkowa warstwa i folia ochronna przekładają się na wytrzymałość o 80% większą niż wcześniej i trwałość nawet do 200 000 złożeń.17,18,19


17. Nie usuwać folii ochronnej z ekranu głównego.
18. W porównaniu do wersji Galaxy Z Flip LTE.
19. Certyfikat zaświadczający o trwałości 200 000 złożeń wydała organizacja Bureau Veritas.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Przyszedł czas na zmianę telefonu. Zastanawiałem się przez chwilę nad tym łamanym cudem, ale doszedłem do wniosku że zaraz zamknę go z czymś twardym w środku i będzie po ekranie :( Specjalnych wymagań nie mam. Może poza tym że czasami chciałbym posłuchać muzyki.
Czy szanowne Towarzystwo ma jakiegoś typa na komórkę co ma przyzwoity DAC i można z niej będzie posłuchać czegoś bez ranienia uszu?

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Flip 3 ma fabrycznie naklejoną folię na ekran, której nie pozwalają zerwać. W każdym razie jak drapniesz to możną ją zerwać i zastąpić nową. No chyba, że w kieszeni nosisz młotek, kombinerki, wiertarkę stołową... nie wiem :)

Ja tam jestem zachwycony tym telefonem, wczoraj go nawet całowałem :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Cytat: frywolny trucht w Październik 14, 2021, 14:55
Flip 3 ma fabrycznie naklejoną folię na ekran, której nie pozwalają zerwać. W każdym razie jak drapniesz to możną ją zerwać i zastąpić nową. No chyba, że kieszeni nosisz młotek, kombinerki, wiertarkę stołową... nie wiem :)

Ja tam jestem zachwycony tym telefonem, wczoraj go nawet całowałem :)
Oglądałem i podobał mi się. Wygląda na porządnie zrobiony. Tylko znając własną gapowatość wiem że klapnę go któregoś dnia z czymś co przypomina główkę od szpilki w środku i żadna folia nie zabezpieczy mnie przed wgnieceniem.
Dlatego wybiorę coś płaskiego.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Jak drogo to coś S21. Mają świetne aparaty fotograficzne.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa



Cytat: frywolny trucht w Październik 14, 2021, 15:04Mają świetne aparaty fotograficzne.

Ok. Tylko że nie o aparat mi chodzi [emoji45]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Na jutubku jest sporo kanałów zajmujących się recenzjami. Ja tam lubiem Szajsunga, a wiadomo, że najwyższe modele to nie tylko technikalia na najwyższym poziomie, ale też materiały. Czy jest to swego rodzaju biżuteria? Chyba tak.

https://www.youtube.com/watch?v=NRufXRubQgE
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93