Winyle używane - gdzie kupić?

Zaczęty przez jajacek1410, Wrzesień 11, 2014, 00:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Świetna inicjatywa!  Pomysł na wakacyjną wyprawę - "Śladami Dziadków Biznesu" :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

christo

Koniecznie muszę tam wstąpić.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

masza19

#202
Byłem kilka razy i nic nie wybrałem nigdy :(
Fakt, że żonę miałem zawsze za plecami, która mnie popędzała jak ja ją w sklepie z butami  ;D\


Ale miejsce bardzo sympatyczne  U+1F44D

GB

Kuchnia trzeba będzie do Łodzi pojechać.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

vasa

Jakie winyle? Gdzie?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

christo

Powiem szczerze - nie lubię za bardzo sklepów stacjonarnych z koszami (może poz tym Vasy). Ciężko coś znaleźć, często nie ma cen, stan nieznany... Zwykle też nie jest tanio. Ale wejdę tam. Nie wiem tylko kiedy.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

vasa

Cytat: christo w Maj 26, 2021, 18:14nie lubię za bardzo sklepów stacjonarnych
Miałem swój ulubiony w Paryżu gdzie była tylko opera. Papageno się zwał. Był cudowny :) Niestety właścicielka przeszła na emeryturę i nikt nie przejął interesu.
I są co najmniej trzy rewelacyjne w Kopenhadze. Spędzałem tam tyle czasu że czasami obsługa proponowała mi kawę :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

moon

Cytat: vasa w Maj 26, 2021, 20:44I są co najmniej trzy rewelacyjne w Kopenhadze.

ktore?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand