Dobre i tanie - czy tylko Pumeks?

Zaczęty przez Pablo_NL, Styczeń 31, 2019, 16:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

axolotl

Bez obrazy Panowie ale czy czasem maly offtop sie nie zrobil?

Piterski

Na tym forum są same of topowe wątki, jak chcesz nad tym panować musisz sobie założyć wątek-blog i tam będziesz miał pełnie władzy  ;D.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.


gratefullde

Cytat: Piterski w Luty 01, 2019, 18:43Na tym forum są same of topowe wątki,

Piotrze, to nie jest tak do końca ale też nie mijasz się z prawdą ;D

My jesteśmy grupą znajomych i oprócz wymiany informacji o sprzęcie (których jest sporo, nie zaprzeczysz), lubimy też sobie pogadać. Ale zauważ, że w te "pogadasz" wciągamy też nowych użytkowników, którzy fajnie rozmawiają. Przez to jest troszkę mniej spinki i ludzie nie boją się pytać o coś jak na AS, gdzie mogą zostać zjechani...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GB

Cytat: McGyver w Luty 01, 2019, 19:14
Cytat: axolotl w Luty 01, 2019, 18:36ale czy czasem maly offtop sie nie zrobil?
Jaki offtop? Przecież to: https://www.ebay.com/itm/One-Viborg-99-999-Pure-Copper-silver-plated-Schuko-Power-Plug-DIY-power-cables/253112527406 jest tanie i dobre. Przeczytajcie cały opis, paczka ma zawierać parkę wtyków.
Tego  Yarbo 1100 to w Audeos kupuje się? Czy jest gdzieś inne korzystniejsze kosztowo źródło?

Dodatkowo, czy jest gdzieś instrukcja jak go skręcić z wtykami?

Z góry dziękuję. Wtyki zamowione.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

McGyver

Cytat: GB w Luty 01, 2019, 19:52jest gdzieś inne korzystniejsze kosztowo źródło?
Ja kupiłem znacznie korzystniej od Lampowego, ale on już wyprzedał.

Moriarty

Cytat: GB w Luty 01, 2019, 15:31Możesz mi napisać jakim kablem ją zasilasz?

Czy jeśli to będzie zwykły "czarny" sieciowy to będzie miało to sens?

Jak widzę, McGyver już Ci wszystko wytłumaczył, cóż mógłbym dodać? :) Yarbo 1100 to solidne kable z czystej miedzi, porządnie ekranowane, za rozsądne pieniądze, czego więcej trzeba? Wiele osób z tego forum je preferuje. Nie kupuj żadnych konfekcjonowanych, "markowych" kabli zasilających, szkoda pieniędzy. Notabene uważam, że żądanie ciężkiej forsy za sieciówkę to zwykła hucpa >:(.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

Melepeta

Też mam tego Yarbo od Lampowego. Tylko na wtyki czekam od McGyvera. Jak już pospawam to do kupy, to porównam z moimi Enerrami. Miałem kiedyś Yarbo 8000 i do tej pory żałuję, że sprzedałem.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

LampowY


Melepeta

Też. Mnie to nie przeszkadza, bo miejsca za sprzętem mam dość.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

tomekkk1

Cytat: Melepeta w Luty 01, 2019, 20:57
Też. Mnie to nie przeszkadza, bo miejsca za sprzętem mam dość.

Ja niestety nie, ale 1100 jakoś powyginałem i się wpasował w jedno miejsce ;D

LampowY

Nigdy więcej Yarbo.
Juz wole indukcyjnie zasilacz kloce  ;D

tomekkk1

Cytat: LampowY w Luty 01, 2019, 21:13
Nigdy więcej Yarbo.
Juz wole indukcyjnie zasilacz kloce  ;D

Eee tam, jak się ma kombinerki w rękach, to nie takie druty się wygina  :P

LampowY

Cytat: AudioAddicted w Luty 01, 2019, 21:14
Cytat: LampowY w Luty 01, 2019, 21:13
Nigdy więcej Yarbo.
Juz wole indukcyjnie zasilacz kloce  ;D

Eee tam, jak się ma kombinerki w rękach, to nie takie druty się wygina  :P

Ścianę rypany mi wykruszył pod gniazdem. Klocki z ołtarza ściągał  >:(

tomekkk1

Cytat: LampowY w Luty 01, 2019, 21:17
Cytat: AudioAddicted w Luty 01, 2019, 21:14
Cytat: LampowY w Luty 01, 2019, 21:13
Nigdy więcej Yarbo.
Juz wole indukcyjnie zasilacz kloce  ;D

Eee tam, jak się ma kombinerki w rękach, to nie takie druty się wygina  :P

Ścianę rypany mi wykruszył pod gniazdem. Klocki z ołtarza ściągał  >:(
Ja mam kondycjoner na dolnej, pierwszej półce, za Deckiem i CD. Podpięty weń idzie do góry. Pre jest na trzeciej półce, tutaj go ponaginałem, oparł się o ścianę i jest dobrze. W pierwszym podłączeniu wypychał odrobinę pre, teraz wsio się zgrało :)

LampowY

U mnie było 9 kabli. To był koszmar. Nie dało sie tego ułożyć w żaden sposób.
A tera mam luzik. Furutechy wiszą sobie swobodnie jakby zobaczyły stara zakonnicę  ;D
No Stefany to to nie są  >:D

tomekkk1

#41
Bardzo fajnie układa się Kimber Kable "Yello". To "warkocz" i jak go dasz, tak będzie :)
Clearer Audio chudszy od Yarbo - nie jest z drutów a z plecionek, ale już się tak fajnie nie układa ;)

wiki

Cytat: GB w Luty 01, 2019, 19:52Tego  Yarbo 1100 to w Audeos kupuje się? Czy jest gdzieś inne korzystniejsze kosztowo źródło?

Dodatkowo, czy jest gdzieś instrukcja jak go skręcić z wtykami?
Zadzwoń  do audeos i ponegocjuj to jakieś 5% Ci dadzą rabatu.
Można podłączyć normalnie, ja polecam przeplot - opisałem w wątku miniabyra.
Ale McGyver pisze że niekoniecznie bezpiecznie.
Ja zaryzykowalem i dla mnie gra lepiej niż helix - tez opisywalem chyba w watku o helixie.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka