FINAŁ - Jak to melodia

Zaczęty przez GregWatson, Marzec 03, 2019, 13:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Dzień dobry.

Zapraszam asów poszczególnych odcinków sezonu 26 na finał konkursu muzycznego "Jaka to melodia"
Rozpoczynamy tradycyjnie o 20:00. Proszę przygotować sobie miskę popcornu i coś tam do picia.  :pij:
Zasady potyczki myślę iż znane.
Dziś w rolach głównych:  Alexander, LampowY, Wojtek41 oraz AudioAddicted.

Oj ciężko będzie, ciężko.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

LampowY

Panowie, umówmy się żeby wyrównać szanse, zasiadamy do finału po dwóch promilach w wydychanym  ;D

tomekkk1

He? Mam do stanu obecnego dołożyć jeszcze dwa promile?  :o

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

tomekkk1

Zbyt mocno zwiększę swoje szanse, gdy po takiej dawce zacznę na nowo rozpoznawać kształty ;D

frywolny trucht

Oczywiście. Wzrost percepcji. Ale to już problem pozostałej dwójki finalistów :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Dla Wojtka godz. 20ta to za wcześniej, jeszcze z ryb nie wróci  ;)
Alexandra ostatnio nie widziałem  :o także potencjalnie ja z Tomkiem wystartujemy  >:D

Tomek, dogadajmy się. Nagrodę podzielimy. Wybieramy winyla. Ty bierzesz stronę A a ja B.
Poligrafie opierdzielimy na allegro i przepijemy  >:D
Deal?  ;D :np:

tomekkk1

Trochę skomplikuję Ci planowanie, bo przecież ja obecnie nie mam drapaka :(

LampowY


tomekkk1

Dla mnie dotarcie do Finału jest sporym sukcesem - zatem nawet jeśli przegram to i tak wygrałem  >:D

LampowY

Alexander pojawił się na forum  ;D


tomekkk1

Żebyś nie miał za łatwo ;)

frywolny trucht

W temacie dzielenia. Do wyboru są dwie nagrody. Może być CD i winyl. Dacie radę :) Kaseta nawet jest. Zafoliowana.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

Cytat: LampowY w Marzec 03, 2019, 14:45Dla Wojtka godz. 20ta to za wcześniej, jeszcze z ryb nie wróci 
Tam się pindolić z wędkowaniem  :D


tomekkk1


Alexander

Panowie biorąc pod uwagę warunek początkowy w ilości 2 promile - się zgadzam  :pij:
I w związku z tym mam ogłoszenie
"Oddam nagrody za przeszczep wątroby"
- jeśli nic nie zdobędę, to cytując klasyka posadźcie orchidee na moim kurchanku  ;D

GregWatson



Dziś runda 1 na której to zbieramy punkty. Będzie 5 pytań następujących po sobie w przerwach co 5 minut. Pierwsze pytanie padnie o godz 20:05. Ten kto odpowie pierwszy na dane pytania zbiera 1 pkt do rundy drugiej (czyli jak ktoś odpowie najszybciej na te 5 pytań zdobędzie punktów 5).

Jutro runda 2 - wchodzą wszyscy którzy biorą udział w finale i tu już za każdą prawidłową odpowiedź zgarniamy 3 pkt. Czyli 3 x 5 = 15 pkt. I w tej rundzie osoba z najmniejszą ilością punktów odpada. W przypadku remisu - dogrywka (jedno pytanie dodatkowe). Pytania zadawane co 5 minut.

Runda 3 - tu też 5 pytań - najgorszy odpada. W przypadku remisu - dogrywka. Tu też pytania będą w zadawane co 5 min.

Runda 4 a w zasadzie finał - 3 pytania. Ten kto najszybciej i prawidłowo odpowie na trzy jednocześnie zadane pytania - wygrywa.


Ale bajzel. Na czeźwo nie da rady.  :) Odezwę się jeszcze o 20:00


Trochę tego i trochę tamtego też.

wojtek41

Cytat: GregWatson w Marzec 03, 2019, 16:00Ale bajzel. Na czeźwo nie da rady.
Czyli o 18 trzeba zacząć tankowanie  :D :pij:

Alexander

Słabo wchłaniam, muszę zaczynać, bo dostanę dyskwalifikację za doping w postaci jednego promila  :pij:

GregWatson

Pijcie, pijcie bo na czeźwo sam też tego nie ogarniam.  :pij:
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

Byle się nie wylogować, bo po pijaku hasła mogę nie pamiętać  :alc:

tomekkk1


LampowY

Nic fersztejen  :o
To ile ten finał ma trwać? Tydzień?

Alexander

No przecież to proste, no pacz:
Cytat: GregWatson w Marzec 03, 2019, 16:00


Dziś runda 1 na której to zbieramy punkty. Będzie 5 pytań następujących po sobie w przerwach co 5 minut. Pierwsze pytanie padnie o godz 20:05. Ten kto odpowie pierwszy na dane pytania zbiera 1 pkt do rundy drugiej (czyli jak ktoś odpowie najszybciej na te 5 pytań zdobędzie punktów 5).

Jutro runda 2 - wchodzą wszyscy którzy biorą udział w finale i tu już za każdą prawidłową odpowiedź zgarniamy 3 pkt. Czyli 3 x 5 = 15 pkt. I w tej rundzie osoba z najmniejszą ilością punktów odpada. W przypadku remisu - dogrywka (jedno pytanie dodatkowe). Pytania zadawane co 5 minut.

Runda 3 - tu też 5 pytań - najgorszy odpada. W przypadku remisu - dogrywka. Tu też pytania będą w zadawane co 5 min.

Runda 4 a w zasadzie finał - 3 pytania. Ten kto najszybciej i prawidłowo odpowie na trzy jednocześnie zadane pytania - wygrywa.





Rozumiesz?  ;D
Nie? Bo nie osiągnąłeś jeszcze właściwego stężenia....  :pij: