TungSol 6550 kwadra nowe.

Zaczęty przez masza19, Czerwiec 03, 2021, 19:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

masza19

Sprzedam kwadrę (dobieraną) lamp TungSol 6550 (KT88).
Lampy są w zasadzie nowe. Grały maksymalnie 10 godzin i wzmacniacz się sprzedał z chińskimi KT88.
450zł


Lutek

Witam
Jesli posiadasz jeszcze te lampy (6550 Tung Sol), to czy masz do nich dowod zakupu, na ktorym powinna byc data ich nabycia ?

Pozdrawiam,
Lutek

masza19


Lutek

Bardzo krotko odpowiedziales: "Oczywiscie" :-) Mozesz podac mi te date zakupu ?

masza19

Lampy kupione 25 września 2020r. w firmie Toroidy.pl Transformatory L.Lachowski Sp.k.
ul. Mazowiecka 20 16-001 Księżyno NIP: 9662097351
Kopię faktury zakupu dołączę do lamp.

Wzmacniacz, do którego były kupione (Cayin A-55TP) został przeze mnie sprzedany koledze (stary i chyba znany użytkownik AS Paweljazz) w końcu październiku 2020 r.


Jak kupujący będzie chciał to mogę zrobić ich pomiar na videorozmowie :)

Lutek

W sumie niedlugo beda mialy rok od zakupu. W takim razie moje propozycja, to rowne 400 zl
Ja z kolei posiadam Cayina A88T

masza19

NOSy maja po 70 lat i ludzie płacą za nie grube tysiące  ;D ;D ;D


Lutek, nie ma sprawy. 400zł jest  U+1F44D
Reszta na PW

Lutek

Wiem, ze za nosy ludzie placa. Ja jednak jestem troche sceptyczny, co do roznic w brzmieniu takich samych lamp, ale rozniacych sie wiekiem, czy tez wplywie kabelkow na brzmienie i inne voodoo.
To jak sfinalizujemy transakcje ?

masza19

Podaj mi na PW niezbędne dane do wysyłki.
Jutro, najpóźniej w środę wyślę je kurierem.
Jak dojdą, zobaczysz, że wszystko z nimi jest OK to mi przelejesz pieniądze.

Lutek

Ok. Widze, ze masz do mnie zaufanie ? :-)

Jeszcze cos mi przyszlo do glowy... Moze bylbys zainteresowany odudowami od oryginalnych Tannoy-i Eaton, ktore posiadaja w oryginale 10-cio calowe glosniki Dualconcentric - model HPD 295. Czasem mozna dostac oryginalne glosniczki ze zwrotkami i mamy dzwiek - uwazam wybitny. Ja na tych glosnikach zbudowalem sobie monitory, ktore w przekroju poprzecznym sa eliptyczne, a posiadam rowniez Devony na 12-to calowych glosnikach z tej samej serii - HPD 315. Te moje DIY na tyle mi odpowiadaja, ze je postanowilem zostawic na dluzej, choc aktualnie budowane sa tez spore odgrody.
Co do tych obudow Eatonow, to wlasnie dzisiaj wystawilem za nizsza kwote, tj. tylko 600 zl, ale gdybys byl nimi zainteresowany i doplacil mi dp lamp tylko 100 zl, to moglibysmy tez zrobic taka zamiane. W tym wypadku wskazane by bylo abys wpadl do mnie i posluchal jak graja monitory na tych glosniczkach z Eatonow i przy okazji posluchal Devonow, a takae moglibysmy wpasc do bliziutko mieszkajacego Wojtka (tutaj o nicku "szatann", a na Audiostereo "szatan") To jest mlodu czlowiek, ale posiada bogate doswiadczenie odsluchowe. Jak do niego sie zajedzie, to naogol mozna posluchac 8 - 10 roznych par kolumn i ma tez sporo roznej elektroniki.

masza19

Dzięki, co do kolumn to mam już wyznaczoną drogę ale wszystko po kolei :)

Lutek

Ok., w kazdym razie, jakbys mial ochote wpasc to zapraszam.

Ludwik Pawluk
ul. Daszyńskiego 17
64-761 Krzyż Wielkopolski