Vinius z Polski rodem.

Zaczęty przez Pboczek, Wrzesień 09, 2021, 19:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Czyli powrót to integry jednak był bolesny  :P ;D . Tak myślałem.  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

No wiesz... Po ostatnim preampie jaki sobie sprawiłem od wybitnego!!! wolskiego konstruktora baaaardzo chciałem zapomnieć o dzielonych amplifikacjach :)

Piterski

To teraz powinieneś albo wymienić integrę na końcówkę ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Pboczek

Kupił, extra! Masza, a nie sprzedajesz może 869, bo powiem, że po nim było mi trudniej wrócić do mojego trana, niż po Viniusie. Sprzedasz ten mały piecyk i kupisz dedykowaną do Viniusa końcówkę, co to zaraz ma być gotowa. Zresztą 869 nie popchnie pralek. 😀
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

masza19

Cytat: Piterski w Październik 05, 2021, 21:34
To teraz powinieneś albo wymienić integrę na końcówkę ;D
Ależ nie ma takiej potrzeby  8)

Piterski

No ale jakiś tam hebelek po drodze zostaje, a tak to by była uproszczona ścieżka sygnału i Pboczek zadowolony  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

masza19

Cytat: Pboczek w Październik 05, 2021, 21:43
Kupił, extra! Masza, a nie sprzedajesz może 869, bo powiem, że po nim było mi trudniej wrócić do mojego trana, niż po Viniusie. Sprzedasz ten mały piecyk i kupisz dedykowaną do Viniusa końcówkę, co to zaraz ma być gotowa. Zresztą 869 nie popchnie pralek. 😀

Raczej jestem już na dłuższy okres czasu usatysfakcjonowany dźwiękiem  :np:

masza19

Cytat: Piterski w Październik 05, 2021, 21:47No ale jakiś tam hebelek po drodze zostaje
Hebelek wyłącza jedynie zasilanie lamp przedwzmacniacza a zaznaczonymi wejściami wchodzę już bezpośrednio na końcówkę mocy. Nic tam po drodze więcej niż w samej końcówce ni ma.

Piterski

O... to faktycznie git rozwiązanie.       


.
.
.

Sory Piotrze jak widzisz się starałem  ;)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

masza19

Pboczek, ale Jacek mi obiecał powerampy Viniusa do odsłuchu jak będą gotowe więc wiesz... Jak dotąd się nie mylił  >:D :pij:

Pboczek

Piterski, trzeba urabiać chłopa, za jakiś czas zmięknie i sprzeda. 😉

Nie wiem tylko czy ja wytrzymam, bo 869 to gra, oj gra.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Jacek na kiedy ta końcówka jest przewidziana?  :D
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

masza19

Cytat: Pboczek w Październik 05, 2021, 21:59bo 869 to gra, oj gra.

Bo ktos, kto robił m.in. mastery dla MoFi  i lampowe wzmacniacze dla Luxmana w najlepszych jego lampowych czasach musiał wiedzić jak powinna brzmieć muzyka odtwarzana w domu  U+1F44D

Szkoda, że już go nie ma i nic nie zaprojektuje  :(

wiki

Masza, czytam, że masz przerwę w słuchaniu.....

A ja tu czekam na relacje o dźwięku jaki wydobywa się u Ciebie po analogu poprzez Viniusa....

No nic, poczekam jeszcze chwilę.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

masza19

Wiki, wczoraj 10 godzin bitego słuchania analogu z małymi przerwami na wymianę pampersa  :D
Naprawdę... dobrze jest. Bardzo  U+1F44D

jafi

Cytat: Pboczek w Październik 05, 2021, 22:01
Jacek na kiedy ta końcówka jest przewidziana?  :D
Jeszcze cichosza.

miniabyr

Maciek jak już kurz u mnie opadnie , to wpadnij do mnie z tym preampem ! (będę pisać preamp bo tak jest prościej )
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

Pisz vitus to wkurzysz Jacka  >:D

Pewnie, że z nim wpadnę  U+1F44D

masza19

Cytat: jafi w Październik 07, 2021, 20:57
Cytat: Pboczek w Październik 05, 2021, 22:01
Jacek na kiedy ta końcówka jest przewidziana?  :D
Jeszcze cichosza.
Pboczek ma w tym swój ukryty cel! Chce mnie pozbawić 869 ;)

Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Moriarty

Czytam to wszystko w napięciu jak kryminał Agathy Christie skrzyżowany z książką kucharską i ślinka mi cieknie! Masza, gratuluję!  :) Zorganizuj może kiedyś jakieś party dla audiomaniaków, żebyśmy mieli szansę posłuchać tej nirwany :np:
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

masza19

Jasne  U+1F44D
Jak tylko dojedzie ostatnie ogniwo, wisienka na torcie  :)

jafi

Kangie szykuj się. :) Jutro pakujemy Viniusa i do Wrocławia. :D

Kangie

O, kurka wodna, zacieram dłonie na spotkanie z Wami :)

jafi

Właściwie to będą Viniusy dwa. ;)

Ten dla mnie , dla ciebie, ten dla mnie, dla ciebie...
Zagramy na wygrzanym, a świerzak pójdzie do Ciebie.
Pewnie polubisz tę robotę: mówię o wygrzewaniu. ;)