Odtwarzacz Audiolab 8200CD

Zaczęty przez Melepeta, Luty 21, 2021, 12:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

Melepeta

Sprzedam odtwarzacz Audiolab 8200CD. Właściwie to powinienem napisać CD/DAC. Bowiem jest wyposażony w wejścia cyfrowe (w tym asynchroniczne USB) co czyni z niego pełnoprawny DAC z regulacją głośności. Oznacza to, że końcówki mocy można podłączyć bez potrzeby stosowania przedwzmacniacza. Zastosowany przetwornik D/A ESS Sabre ES9018S stosowany m.in. przez McIntosha sprawia, że dźwięk jest naprawdę wysokiej klasy. Dodatkowo mamy aż 7 różnych ustawień filtra cyfrowego, co daje możliwość jeszcze większej swobody w kształtowaniu brzmienia. A zastosowany laser Sony pozwala również na odczyt warstwy CD z płyt SACD. Do tego oprócz tradycyjnych wyjść RCA są XLR-y.
Odtwarzacz jest w bardzo dobrym stanie. Znajdzie się tylko kilka malutkich (prawie niewidocznych) rysek. Oryginalny pilot też w bardzo dobrym stanie. I kabel zasilający do kompletu. Instrukcję obsługi w języku angielskim wyślę na maila (PDF).
Stan wizualny starałem się pokazać na zdjęciach. Oczywiście na życzenie mogę zrobić dodatkowe.
Stan techniczny też bardzo dobry. Czyli działa jak należy, chyba tylko USB wymaga aktualizacji softu, ale nie jestem pewien.
Zapraszam do obejrzenia i posłuchania.
Tel. 506752278
Zdjęcia pod tym adresem: https://1drv.ms/u/s!AqzMuvYtG_wIgrASEsjEs6OUnTfe3Q?e=zEZW0J

Cena 2100 zł
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

vasa

Cytat: Melepeta w Luty 21, 2021, 12:43
Sprzedam
A co z obowiązkiem podawania ceny?


[emoji486][emoji1660]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Melepeta

Przepraszam za gapiostwo. Już poprawiłem.
Dzięki za zwrócenie uwagi.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.