Jestem. Konkurs z okazji 5 urodzin forum audiomaniacy.pl

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 26, 2019, 08:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

A!
I dobrze mi z tym  ;D
A płyte jeszcze sobie kupie sam  :) :gn:

gratefullde

Cytat: LampowY w Maj 26, 2019, 19:10
A!
I dobrze mi z tym  ;D
A płyte jeszcze sobie kupie sam  :) :gn:
Stać mnie [emoji39]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

To wracamy do barku i olewamy 21szą  ;D
:np:
Niech każdy świętuje urodziny forum najlepiej jak umie  :pij:
;D ;D ;D

gratefullde

Cytat: LampowY w Maj 26, 2019, 19:18
To wracamy do barku i olewamy 21szą  ;D
:np:
Niech każdy świętuje urodziny forum najlepiej jak umie  :pij:
;D ;D ;D
Ja to jak zawsze... Schleję się jak menel [emoji52]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Za 8 minut ostatnia szansa. Pani Norka Jones na CD
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Kangie


Kangie

O 21. pierwsze wyniki wyborów. Czuwacie?  8)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.


Kangie

Tak się starałem. Gratulacje i szacun za refleks! Norkę i tak miałęm sobie kupić ;)

wiki

Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

frywolny trucht

No i wychodzi, że ostatnią nagrodę zgarnia AA. Zgodnie z rytuałem proszę o adres na priv.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

tomekkk1

Czy mogę coś zaproponować - zamiast odebrania nagrody? Bo w sumie dlatego "się postarałem" ;D

wiki

Ale Kangie pokrzywdzony jest...
Tyle razy dziś próbował...
Może jakaś nagroda pocieszenia by się dla niego znalazła?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Melepeta

Wszystkim, którzy dzisiaj wygrali, serdecznie gratuluję.
A tym, którzy nie zdążyli współczuję ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Kangie

Kurna, miałem patent na stoper i wciśnięcie "Wyślij wiadomość" na 1 sekundę przed. Za każdym razem na czerwono, że ktoś już wysłał. Wkręciłem w to swoje dzieci. Dopingowały mi i ten konkurs spodobał się im.

Co zrobić. Wygrali najlepsi! Wypijmy za to  :pij:

Kangie

Cytat: wiki w Maj 26, 2019, 21:04Może jakaś nagroda pocieszenia by się dla niego znalazła?
Daj spokój. Zasady to zasady. Wygrywa najszybszy zawodnik.

tomekkk1

Arek jesteś? Zwróć uwagę na moje pytanko powyżej ;)

frywolny trucht

Cytat: AudioAddicted w Maj 26, 2019, 21:04
Czy mogę coś zaproponować - zamiast odebrania nagrody? Bo w sumie dlatego "się postarałem" ;D
Nie wiem, Rozbierać się nie będę publicznie :) Twoje zwycięstwo jest o tyle ciekawe, że strefa czasowa inna, łącze dłuższe :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Cytat: wiki w Maj 26, 2019, 21:04Ale Kangie pokrzywdzony jest...

Bedziem szukać kubków firmowych. Nie wyrobiłem się z tematem. Hieroglify plus tło bannerowe.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Tylko bym musiałem się dogadać z Bartolo, czy w ogóle mi wolno? To jest kolejne rozgrzebane, zmodyfikowane logo, co do którego autor mógł przeżyć wkurw, że ktoś mu grzebie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

tomekkk1

Cytat: frywolny trucht w Maj 26, 2019, 21:12Nie wiem, Rozbierać się nie będę publicznie :)

Bez obaw - bardziej po "Lucku" będzie.
Nagrody, nagrody nagrody.
Chciałbym jednak swoją nagrodę przeznaczyć na inny cel - na podarunek dla Założyciela, Ojca Dyrektora: Arkadiusza.
Pięć lat, rozbujanie i utrzymanie Forum w branży Audio w dzisiejszych czasach to nie lada wyczyn. Zasługa w tym nasza, ale bez tego pierwszego kopniaka, tego wzięcia na swoje bary zakulisowego sznytu - nic by nie było...

Zatem chciałbym ofiarować tą płytę w Twoje ręce Arku, jako prezent dla Forum Audiomaniacy - i myślę że wielu z Was stanie za mną.
Dziękuję za uwagę  :np:


Cytat: frywolny trucht w Maj 26, 2019, 21:12
Twoje zwycięstwo jest o tyle ciekawe, że strefa czasowa inna, łącze dłuższe :)

Światłowód ma w nosie taką odległość. Paradoksalnie ping na bliższych odległościach bywa większy niż na dalszych ;)