Odbiornik bluetooth 5.0 xDuoo XQ-50 PRO

Zaczęty przez wiki, Czerwiec 18, 2020, 08:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Nie sądzisz że warto spróbować który DAC dla Ciebie lepiej zagra? Takich dyskusji o wyższości jednych kości nad drugimi jest dość dużo na forach, a i tak na koniec okazuje się że tyle ile rozwiązań tylu jest i zwolenników danego brzmienia.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

ciernik

Nie mam jeszcze wszystkich kabli,z aby dokładnie porównać? A co do zasilania, to który port USB będzie ok? Czy lepsza będzie ładowarka?

Piterski

Myślę że będziesz musiał to przetestować, a potem pewnie się zaczniesz rozglądać za czymś lepszym niż zwykła ładowarka.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Tomek_Jankes

Witam na wstępie chciałbym się przywitać :-) zakupiłem xduoo i stąd mam pytanie pod co podłączyć to ustrojstwo?? Pod wejście CD ?? Kablami rca?? Czy pod line in

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka


frywolny trucht

#129
Obojętnie. CD to też typ wejścia liniowego we wzmacniaczu. Czyli po RCA. Chyba, że masz małego Jacka jako Line In we wzmaku- to sądzę, że bym poprzestał na RCA-RCA zamiast knuć przejściówkę  RCA- mały Jacek byle tylko podpiąć pod Line In. Z innej jeszcze strony- jak nie masz za dużego wyboru, wszystko pozajmowane- to i nad małym Jackiem przyjdzie się pochylić gdy wolny.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Pboczek

Przejściówka zawsze jako ostateczność. Wejście liniowe i cd mogą różnić się czułością, wychwycisz na głośności - ale to bez znaczenia. Choć są tacy którzy twierdzą, że każde wejście gra inaczej.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Piterski

Koledzy, spojrzeliście chociaż jakie to urządzenie ma wyjścia sygnału? Skąd ten pomysł na przejściówkę?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Pboczek

Piotr, to że urządzenie nie ma wyjścia sygnału na jacka, nie znaczy że nie da się gdzieś wstawić przejściówki itp. przedłużaczy, rozdzielaczy. Pytanie jakie wejścia ma piecyk.


Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Piterski

Na pewno ma wejście liniowe i CD bo o takich kolega napisał, nigdy zaś nie spotkałem wzmacniacza z wejściem na jacka.

Kiedy napisał do mnie na PW z tym pytaniem to pierwsze co zrobiłem to zobaczyłem co to za urządzenie, a ma ono jeszcze wyjścia cyfrowe po analogu i optyku. Tylko wtedy potrzebny jest wzmacniacz z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo analogowym.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

wiki

Piterski, bo bardzo często "line in" we wzmacniaczach to przód i właśnie wejście mini jack.
I pewnie do tego nawiązali koledzy.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka