Motoryzacja. Dlaczego debile wybierają zawsze konkretne marki?

Zaczęty przez Therion, Wrzesień 20, 2020, 10:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: audiokawosz w Marzec 27, 2021, 23:13Nikt z opozycji nie  wspomni ze D. Tarczyński przyznał się do winy, zadeklarował pomoc, był trzeźwy, miał prawo jazdy.
Czyli należy Panu europosłowi podziękować, przeprosić i o'pierdolić panią w seiczento (o ile pamiętam).

Ty Kawoszu coraz bardziej karkołomnych sztuczek musisz dokonywać żeby bronić swoich ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

traumeel

Cytat: audiokawosz w Marzec 27, 2021, 23:13D. Tarczyński przyznał się do winy, zadeklarował pomoc, był trzeźwy, miał prawo jazdy.
WIelkie rzeczy. Wysłać mu bukiet kwitów.

audiokawosz

Cytat: vasa w Marzec 27, 2021, 23:48Ty Kawoszu coraz bardziej karkołomnych sztuczek musisz dokonywać żeby bronić swoich
Karkołomne sztuczki to musiał dokonywać P. Najsztub . W. Cimoszewicz też o ile pamiętam zasłaniał się pomrocznością jasną .
ps. Ja mu nie bije brawo bo nie ma za co . Ale krzyżować za stłuczkę też nie zamierzam .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

vasa

Cytat: audiokawosz w Marzec 27, 2021, 23:57krzyżować za stłuczkę też nie zamierzam .
Krzyżować nikt nie ma zamiaru. Ale napiętnować trzeba.
Niezależnie od stłuczki Tarczyński to wyjątkowy palant. Jego "nie pouczaj wnuka wyklętego" przejdzie do historii sztuki argumentacji.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

audiokawosz

Cytat: vasa w Marzec 28, 2021, 00:20Ale napiętnować trzeba.
Stłuczkę ? uciekł pijany był ?
Cytat: vasa w Marzec 28, 2021, 00:20Tarczyński to wyjątkowy palant
Wg Ciebie
Cytat: vasa w Marzec 28, 2021, 00:20"nie pouczaj wnuka wyklętego"
Słabe
Wolę ,, słychać wycie znakomicie ,,
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny


Therion

Dlaczego się nie dziwię, że to bmw?

Kierowca próbował rozjechać ludzi. Jest poszukiwany
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-25/probowal-rozjechac-ludzi-samochodem
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Therion

O! Moze chcesz koła do Volvo kupić?!  ;D

Serio, mam. Nówki nie śmigane. Na zimę.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.