Autor Wątek: Gniazdo ścienne do audio  (Przeczytany 635 razy)

Offline PatiJ

• **
Gniazdo ścienne do audio
« dnia: Października 02, 2022, 21:26 »
Cześć

może ktoś z Was miał do czynienia z gniazdem audio Cardas 4181EU, takim niebieskim? Pytam ponieważ zastanawiam się nad zakupem, ale nigdzie w PL na forach nie ma nic na jego temat. Wymyśliłem je sobie na ścianę bo będzie chyba pasować do mojej ramki. Ma taką niebieską obudowę.

Szymon
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Ideon Ayazi mk2+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Yarbo, listwa Lector Edison230

Offline Piterski

• maniak
Odp: Gniazdo ścienne do audio
« Odpowiedź #1 dnia: Października 03, 2022, 09:05 »
Jak chcesz je zamocować w ścianie jak ono nie ma łapek, które złapały by ci je w puszcze. Tam są otwory na śruby mocujące do płyty w jakiej je się instaluje, a ramka jak rozumiem jest typowa ozdobną i trzyma ją wkład gniazdka?

Offline PatiJ

• **
« Odpowiedź #2 dnia: Października 03, 2022, 09:54 »
Mam takie gniazda na ścianie z ramką na 5szt gniazd. Zmierzyłem, że ramka pasuje i Cardas byłby w środku, a przykręcę go długimi wkrętami. Taki pomysł... Wstawienie nowego gniazda naściennego typowego zmusi mnie do wiercenia nowego otworu na puszkę, ciągnięcia kabli do niej itd...
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Ideon Ayazi mk2+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Yarbo, listwa Lector Edison230

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #3 dnia: Października 03, 2022, 10:07 »
Ok. W taki wypadku będzie Ci pasowało.

Avcorp chyba ma je w sprzedaży.

Offline PatiJ

• **
« Odpowiedź #4 dnia: Października 03, 2022, 10:07 »
A miał ktoś tego Cardasa?