Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

W wersji płatnej masz chyba dostęp do tras opracowanych przez innych i to może być ciekawe, ale ja używam jej głównie do rejestracji i motywacji .:)

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369


tomasz_pianista

Dzisiaj byłem na wyciągu w Szyndzielni, natomiast prawie wszystkie trasy z wyciągu są czerwone (mocne enduro) i czarne (DH), jest tylko jedna niebieska która odchodzi bardzo daleko (rock and rolla się nazywa) i później właściwie nie ma jak wrócić na wyciąg. Więc później już dylałem pod górkę w 32 stopniach i słońcu:) Na czerwonych jeszcze nie jeżdżę, najpierw muszę się oswoić z rowerem i trochę formy zjazdowej nabrać. W ogóle nie wszystko nadaje się na hardtail, póki co nie chcę forsować i zjeżdżać na siłę tras, które są za trudne.

Bardzo sucho jest, więc niektóre trasy (np. Bystry) były bardzo zdradliwe, suchy szuter i kamyczki - brak przyczepności na kołach.

Poza tym dzień udany, było  >:D >:D >:D
Grupa ratowania poziomu.

traumeel

Tomek, znasz ten kanał?


tomasz_pianista

Tak, znam:) Bardzo dobry kanał, bez marketingowej ściemy, choć oczywiście mają kontrakt z dartmoorem. Następny będzie właśnie Szczyrk, później Żar.
Grupa ratowania poziomu.

traumeel

Szacun! Życzę powodzenia!
Kiedyś spróbowałem zjazdu z Wierchomli na hardtailu z v-brakeami i uznałem, że wolę jednak jazdę po czymś bardziej płaskim.

GB

Ja wczoraj w Srebrnej elektrycznie, ze względu na charakter tamtych tras nastawiony głównie na zjazd.

Jak nazwa wskazuje trasy tamtejsze to typowe enduro. Tych najtrudniejszych nie zjeżdżam, nie sprawiają mi przyjemności, nie mam takiego skila.


Na podjazdach w Srebrnej, więc wspomagałem się, poza tym ta wczorajsza temperatura.

Było fajne, jeden dzwon, zdarte kolano i łokieć, ochraniacze oczywiście zostały w bagażniku auta.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=500557027919069&id=100038943287827&sfnsn=mo




______________
Pozdrawiam
Grzegorz
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Fajnie chłopaki, ja do poniedziałku w pracy...Zalew Wiślany...

EmilioE

Co ty masz za pracę? Jesteś kapitanem?  ;)
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

rudy-102

Ktoś mu prawdopodobnie mamusie odstrzelił albo potrącił samochodem. 🙁

ziko369

Cytat: EmilioE w Czerwiec 20, 2021, 09:22Jesteś
Pracuję w żegludze przybrzeżnej, nie turystycznej...kapitanem nie jestem...😜

ahaja

Zielonego warto pooglądać i posłuchać ... z jajem ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=_ZGPgNYMRbs

ziko369


GB

Porządnie nasmarowany łańcuch.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ahaja

A to to jest najnowszy smar stały permanentny. Jak widać jest również na zmieniarce i szprychach, delikatnie na obręczach. Dostępny tylko w najnowszych, topowych modelach ... nie szukajmy tego rozwiązania w naszych sprzętach ... ;-)

rudy-102

To się nazywa po niemiecku Sonderbeschichtung.

GB

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 23, 2021, 13:58
To się nazywa po niemiecku Sonderbeschichtung.
Myślałem, że takie rzeczy tylko w PL, ale widzę sąsiedzi też obeznani.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

No to jedziemy.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Jak jedziemy to pojeżdzone 💪

ziko369


GB

Cytat: ziko369 w Czerwiec 23, 2021, 20:17
Jak jedziemy to pojeżdzone [emoji123]
Niezły dystans i fajna okolica.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102


GB

Masyw Ślęży. Zmęczyłem się pomimo przejechanych tylko 20km.

Ponieważ nie ma możliwości wklejenia filmu, więcej informacji tu:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=504787577496014&id=100038943287827&sfnsn=mo


______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Facet przechodzi przez granicę prowadząc rower. Na rowerze ma przewieszony przez ramę spory worek. Celnik pyta :
- Co tam pan wiezie ?
- Piasek.
- Proszę przejść na bok.
Przeszli, po sprawdzeniu okazało się, że rzeczywiście w worku jest tylko piasek. Sytuacja powtarza się kilka razy dziennie, przez parę kolejnych dni. Za każdym razem go sprawdzają, ale bez skutku. W końcu celnik mówi :
- Wiemy, że pan coś przemyca, ale nie wiemy co. Darujemy panu wszystko, ale tylko niech nam pan w końcu powie co pan przewozi.
- Rowery.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz