Micro Seiki DD-40

Zaczęty przez kangie, Maj 08, 2015, 12:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

Cytat: kangie w Marzec 18, 2022, 08:21
Dobra, Panowie, ja wyskoczyłem z tymi patentami, to zaproponuję albo:

1) Kontynuowanie w nowym wątku "Patenty i Polacy, gdzie są i jak się w nich odnajdują?"

albo

2) przystopowanie z dalszą dyskusją w obecnym wątku, który poświęćmy gramofonowi DD-40 i technikaliom.

Nie mieszajmy w to polityki, sposobu kształcenia młodych ludzi, moralności, etyki itp. bo się powycinamy poprzez różnicę zdań.
Jestem za a nawet przeciw. Czyli Jein.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Laga

Witam,
jeżeli chodzi o watek "patentowo edukacyjny " to mam niewiele do dodania , nie posiadam wykształcenia technicznego oraz juz od ponad 30 lat mieszkam za granica i  zapewne zatraciłem istniejace  realia. Co się tyczy DD-40 & Co to jezeli  macie jakies konkretne pytania to chetnie na nie odpowiem (mam nadzieje ,ze  bedę potrafil).
Moja druga propozycja , oczywiscie gdy  znajdzie wasza akceptacje to chciałbym  na tym forum  sukcesywnie sygnalizowac pojawianie się na mojej stronie nowych tematow dotyczących Micro. W przygotowaniu mam dwa artykuly o największych (tak gabarytowo jak i technicznie )gramofonach firmy  Luxman oraz pragnę spopularyzowac w Polsce  jak sadze malo znana serie MD (Module Drive ) np. MD-7 ; MD-50 ; MD-100.
Bardzo proszę o wasze sugestie i rady w tym zakresie.
Pozdrawiam

kangie

Life is too short for boring HiFi.

Laga


Pboczek

Do Luxów zakładaj temat (o ile nie ma takiego) i już.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

smurf

Cześć

Poszukuję zawiasów (górna cześć będąca składową oryginalnej osłony akrylowej) do Micro DD-40

Może ktoś mógłby pomóc ?

Pozdrawiam

Michał

Laga

Witam ,
odnosnie zawiasow to aktualnie sa : www.micro-seiki-world.com
Pozdrawiam