Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Tu są crash testy dwóch S21. Co ciekawe, mniejsza ma plastikowe plecki, ale jest o wiele wytrzymalsza :)

https://www.youtube.com/watch?v=3mgOiNX25d8
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Tutaj jest zestawienie jakichś danych. Tyle że takich niespecjalnie potrzebnych [emoji53]
https://www.google.com/amp/s/www.soundguys.com/best-smartphones-for-audio-16373/amp/

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

W niemal wszystkich zestawieniach pojawia się LG G8.
Czy któryś z szanownych miał do czynienia z tą słuchawką?

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

W klubie puszczaliśmy muzykę z telefonu do maliny i najlepiej dźwiękowo wypadał Sony.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: Piterski w Październik 14, 2021, 17:22najlepiej dźwiękowo wypadał Sony.
Też się pojawia w zestawieniach. Ale ich nie lubię :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.


vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.


vasa

Ja się wczoraj przesiadłem na LG G8X ThinQ.
Dziwadło ze zdejmowanym etui z drugim ekranem.
Wielkie i ciężkie ale, o dziwo, działa :o
Futerał można zdjąć i jest normalny plaskacz.
Chciałem kupić LG V50 ale jedyne co znalazłem to wysyłka z jukeja bez żadnej gwarancji że zostanie wysłane więc wziąłem dziwadło.
A najciekawsze jest to że on naprawdę fajnie gra ;D


Cytat: masza w Październik 28, 2021, 22:01
Noł  :)
Zuch  U+1F44D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

masza19

Nigdy nie miałem telefonu na Androidzie. Niedyrydy się przesiąść i tego naumieć.
Za stary na tak radykalne zmiany jestem.

paul_67

Cytat: masza w Październik 28, 2021, 22:21Za stary na tak radykalne zmiany jestem.
Ja zasadniczo telefon noszę tylko do pracy.Po niej raczej smyczy nie biorę z sobą i to nie tylko dlatego, że mam za małe kieszenie :)

vasa

Cytat: masza w Październik 28, 2021, 22:21Nigdy nie miałem telefonu na Androidzie.
Moja rodzina jest zaaplowana po uszy (tatuś 88 również) to i mnie kiedyś wcisnęli jakiegoś apla. Rok wytrzymałem z tym :censored: i z ulgą wróciłem do androida.

To nowe cudo ma jedną cholerną wadę - jest śliskie i trzeba mocno trzymać. Chyba go papierem ściernym podkleję :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

masza19

Mam takie samo zdanie o androidzie jak Ty o iOSie więc nie ma co sie licytować  :np:
Kwestia priorytetów i przyzwyczajenia.

rudy-102

Niecały rok temu kupiłem sobie telefon z jabłkiem i przez pierwsze dwa tygodnie szlag mnie trafiał bo wszystko było inne. Po kilku tygodniach nie miałem już żadnego problemu, a teraz jak czasem wezmę do ręki jakiegoś androida to mam wrażenie, że chyba jakiś niedorozwinięty to zaprojektował.  ;)
Cytat: masza w Październik 28, 2021, 21:49
iOS15
Instalujrmy
Właśnie zainstalowałem u syna. Żadnych znaczący różnic nie widzę.

masza19

No właśnie. Systemy Appla wydaja mi się proste i logiczne  a przede wszystkim stabilne i szybkie w przeciwieństwie do windy i androida.

Nie chce mi sie grzebać ale coś tam w powiadomieniach i mapach sie zmieniło.

moon

Cytat: Piterski w Październik 14, 2021, 17:22W klubie puszczaliśmy muzykę z telefonu do maliny i najlepiej dźwiękowo wypadał Sony.

to chyba jako transport, musial byc przeciez jakis dac
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Piterski

Możliwe, wiem że była to Malina ale co ona robi i z czym była spęta to trzeba by pytać naszego klubowego kolegi. Ja się nie pytałem bo ten typ prezentacji muzyki jest mi obcy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

moon

Cytat: Piterski w Październik 29, 2021, 13:32Możliwe, wiem że była to Malina ale co ona robi i z czym była spęta to trzeba by pytać naszego klubowego kolegi. Ja się nie pytałem bo ten typ prezentacji muzyki jest mi obcy.

jak nie ma daca, wewnetrznego lub zewnetrznego nic nie robi;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Piterski

Cytat: moon w Październik 29, 2021, 14:13
Cytat: Piterski w Październik 29, 2021, 13:32Możliwe, wiem że była to Malina ale co ona robi i z czym była spęta to trzeba by pytać naszego klubowego kolegi. Ja się nie pytałem bo ten typ prezentacji muzyki jest mi obcy.

jak nie ma daca, wewnetrznego lub zewnetrznego nic nie robi;)
Widocznie ma Jar jest twórcą słynnej Ugody i bardzo dobrych plikograjów, ale te to już tylko jednostkowe konstrukcje.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Pboczek

Ktoś ostatnio z Kolegów zmieniał sieć, z tego co pamiętam. Frywolny? Skończyły się moje umowy, może dałoby się coś oszczędzić z cen Play? Arek jak to wyszło u ciebie?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Zasadniczo ceny innych, mniejszych operatorów są niższe. Zastanawiają mnie jednak ich zasięgi i obsługa klienta. Czy oni mają takie samo pokrycie siecią, jakieś pkt obsługi?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa

Cytat: Pboczek w Lipiec 13, 2022, 08:41
Zasadniczo ceny innych, mniejszych operatorów są niższe. Zastanawiają mnie jednak ich zasięgi i obsługa klienta. Czy oni mają takie samo pokrycie siecią, jakieś pkt obsługi?
Trzy sieci mają własną infrastrukturę, reszta dzierżawi.
Jak brakuje mocy przerobowych to najpierw ogranicza się dzierżawców [emoji3064]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Ja mam tutaj: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono?gclid=CjwKCAjw2rmWBhB4EiwAiJ0mtZ1Zx93FXZTFgJELAJW-u9vwPvX3hcgdrb5PutHJZMZtmVPfY7r8ChoCPnAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Niedawno to pojęcie względne ;) Będzie już ze trzy lata. Przy założeniu, że jeden numer jest główny, dobierasz do niego drugi za 9 zł- wychodzi chyba nieźle. Natomiast mam wrażenie, że dziś oferuje się większą paczkę GB w internetach. Tak to nie narzekam, działa, nie czuję się obdzierany ze skóry.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Pboczek

Frywolny jak z zasięgiem, nie ma kłopotów?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite