TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

sheykk

Ja wczoraj byłem spóżniony po 2 godz od powiadomienia .Dostają po jednej szt.? To nie pierwszy raz kiedy po powiadomieniu w ciągu godziny znika płyta.Może przedpłaty i talony?

elem

Przyszły dwie, ktoś spoza forum był szybszy :)  Cieżko to wszystko przewidzieć. Po premierze jakoś nie było szału i chętnych.
Zamówię więcej tym razem. Poprzednia dostawa miała w całości pogięte okładki, nawet nie wstawiałem na stronę.
To jest ostatnio plaga, nawet u tych największych i najlepszych dystrybutorów. Dzisiaj chyba kilkanaście płyt z wadami okładek. Chyba zrobię zakładkę "drugi gatunek", bo szkoda czasu na zgłaszanie i pakowanie zwrotów.


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19

Por qué nie ma ABBY Voyage?
Mi się nie podoba ale baby chcom. Na winylu i kasecie.

merlin1973

Widziałem 3 rózne wydania na CD , winyla i kasety nie było .
Płyta po drugim przesłuchaniu bardziej się podoba jak po pierwszym  ;) nie wiem co to bedzie po trzecim przesłuchaniu  :o
Pozdrawiam S.CH.

wiki

Czyżby było to tak jak z Modern Talking?
Jak utwory leciały z radia to było fajne.....
Jak pożyczyłem dwie płyty, to w połowie pierwszej już nie mogłem zdzierżyć, bo wszystko "na jedno kopyto" było.....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

merlin1973

Słychać typową ABBE , w jednej piosence  Enya lekko wyczuwalna znaczy muzyka  ;)
Na obecną chwilę takich hitów by powalały nie słyszałem .  ;D
Nie wiem jak typowi fani Abby dla mnie może być  :)
Pozdrawiam S.CH.

moon

Cytat: masza w Listopad 06, 2021, 21:13Por qué nie ma ABBY Voyage?

widizalem, ze Winylownia ma miec jakis limit.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

merlin1973

Widziałem na ebay jest tego w różnej postaci  ;)
Limity to kity  ;D płyt mamy pod dostatkiem.
Pozdrawiam S.CH.

elem

UMP dał wyłączność na nową ABBĘ...  wiecie komu. Co się mają męczyć z zaopatrzeniem mniejszych sklepów. Lepiej wysłać 100 palet, mieć wynik na premierę  i czekać na zwroty. Tak sie zarabia na premię :)
Na szczęście są jeszcze alternatywne źródła importowe. Kilka dni to musi potrwać ale będzie taniej niż u lidera branży.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19

Ja bym jeszcze o wersje na MC prosił do kolekcji  :)

elem

ok, zamówię kilka MC :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19

Napewno tatachabera weźmie  U+1F44D

Pboczek

Elem, czy planujesz jakiś czarny piątek, weekend?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

elem

Nie, u mnie cały czas promocje  ;D A poza tym, uważam, że Black Friday ma rasistowski wydźwięk  :P  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GB

Cytat: elem w Listopad 17, 2021, 19:13
Nie, u mnie cały czas promocje  ;D A poza tym, uważam, że Black Friday ma rasistowski wydźwięk  [emoji14]  ;)
Kolor.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

paul_67

Patrząc na ceny nowych płyt (popłuczyn po dokonaniach sprzed lat) i biorąc pod uwagę ich często marną jakość chyba się wstrzymam z zakupami i zacznę słuchać tego co na półkach, w sporej ilości jeszcze nie rozpieczętowanych.

elem

Też mi się nie podoba wzrost cen u wydawców.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

vasa

Czy DG wydało jakąś płytę pani Magdaleny Hoffmann?
Pani na harfie gra.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

elem

Nightscapes - premiera CD zapowiadana na luty 2022
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

vasa

Cytat: elem w Grudzień 08, 2021, 23:24Nightscapes - premiera CD zapowiadana na luty 2022
Dzięki.
Zapisałem w kajeciku :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

masza19

Tomek żyjesz?  :o

kangie

Life is too short for boring HiFi.

masza19

Oj.. To w poniedziałek mus zadzwonić  :o

michał_flaga

Mam do podzielenia się z wami wszystkimi trzema tytułami płyt Trio Marcina Wasilewskiego. Płyty w folii - od artysty,  jeśli ktoś pragnie mogą być z autografem - spotkanie jutro. Każdy z tytułów 160 zł + ewent. KW. Każdego tytułu mam ok 10-15 szt.

EN ATTENDANT (ECM 2021) - LP
- Marcin Wasilewski – piano
- Sławek Kurkiewicz – bass
- Michał Miśkiewicz – drums

ARCTIC RIFF (ECM 2020) - 2LP
- Marcin Wasilewski – piano
- Sławek Kurkiewicz – bass
- Michał Miśkiewicz - drums
- Joe Lovano - saxophones

LIVE (ECM 2018) - 2LP
- Marcin Wasilewski – piano
- Sławek Kurkiewicz – bass
- Michał Miśkiewicz - drums


Pboczek

To ja poproszę EN ATTENDANT i w drugiej zdaje się na Twoje polecenie. Dwie dla mnie, jeżeli można z autografem.  :)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite