Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

ziko369

Cytat: GB w Listopad 20, 2021, 14:21ABS w paluchach trzeba mieć.
Przednie koło stop i poślizg na liściach...

GB

Cytat: ziko369 w Listopad 20, 2021, 17:28
Cytat: GB w Listopad 20, 2021, 14:21ABS w paluchach trzeba mieć.
Przednie koło stop i poślizg na liściach...
No to ABS jest must.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

Grawelowo w weekend.

EmilioE

Co to za złoty rower, czy dobrze widzę znaczek Scotta? Speedster Gravel?
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

rudy-102

Tak. Chyba model ,,20", ale musiałbym zapytać.

rudy-102

Tutaj to samo, tylko od tyłka.

EmilioE

Ładne te gravele. Mnie też bierze na kupno  :)
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

GB

Cytat: EmilioE w Listopad 22, 2021, 15:59
Ładne te gravele. Mnie też bierze na kupno  :)
Nie ma co się zastanawiać. Jak nie teraz to kiedy?
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

To prawda. Jest coraz trudniej kupić rower w rozsądnej cenie.

GB

Dziś-1*C, było skrobanie siodełka.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369


EmilioE

Ja po dogłębnej analizie swoich tras, tego po jakich nawierzchniach lubię jeździć, a po jakich nie, pomysłów na nowe kierunki i trasy, po wielonocnym studiowaniu parametrów modeli, wariantów, aktualnej dostępności, a także mając na względzie zmysł estetyczny oraz ostatecznie rozstrzygając dylemat "gravel czy road plus" - postanowiłem w tańcu się nie pierdolić!

Wczoraj przywiozłem: Scott Speedster Gravel 10
Pełen osprzęt GRX 810, rama endurance, sztywne osie, zalane mlekiem opony 35 mm z bieżnikiem - czyli delikatny graveling, szutry, polne drogi opędzi a na asfalcie wciąż nie mają dużych oporów i nie są ciężkie.
Muszę go ustawić pod siebie, bo kierownica jakoś dziwnie uniesiona, ale to dopiero w weekend   :D
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

rudy-102

Gratulacje. Ładny rower. Widzę Schwalbe G-One. To są moim zdaniem najlepsze opony do takiego roweru. Są do tego uniwersalne.
Kierownica jest rzeczywiście dziwnie podkręcona do góry. Dziwne, w sklepie nie ustawili tego pod ciebie. Przynajmniej tak z grubsza.

rudy-102

#2863
A do mojego gravela sprawiłem sobie nowe siodło. To oryginalne od speca było dla za szerokie i mój tyłek zupełnie tam nie pasował.
Od dawna jestem zdania, że pod tyłkiem musi być Brooks inaczej rower nie jeździ.

EmilioE

Ładne siodło! Wydaje się twardawe, ale pewnie będzie wygodne.
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

rudy-102

One jest twarde w dotyku, ale jak się siądzie to jest super wygodne. One nie ma skorupy, tylko matę z naturalnego kauczuku, która jest zawieszonymi pomiędzy noskiem a tylnym wieszakiem. Podobnie jak kiedyś było z siodłami ze skóry.  Siodło pracuje razem z ruchem nóg. To jest super rozwiązanie. W szosówce od dłuższego czasu mam to samo, tylko że w wersji z kartonowym stelażem C13. To jest C15 na stalowej ramie. Trochę więcej waży, ale jest tak samo wygodne.

ziko369

Cytat: rudy-102 w Listopad 25, 2021, 09:00pod tyłkiem musi być Brooks inaczej rower nie jeździ
Hmmm...przez 18 kilo km nie zauważyłem tego🙃😜

ziko369

Cytat: EmilioE w Listopad 25, 2021, 08:38Wczoraj przywiozłem: Scott Speedster Gravel 10
Pełen osprzęt GRX 810,
Elegancko...dla mnie co prawda opony za wąskie, ale Gravel 😈💪💪💪

rudy-102

Cytat: ziko369 w Listopad 25, 2021, 09:35
Cytat: rudy-102 w Listopad 25, 2021, 09:00pod tyłkiem musi być Brooks inaczej rower nie jeździ
Hmmm...przez 18 kilo km nie zauważyłem tego🙃😜

Mój zad tak twierdzi. :)



ziko369

#2869
Życzę oczywiście miłego rowerowania jesienno-zimowego...jak ktoś lubi😈

GB

Cytat: EmilioE w Listopad 25, 2021, 08:38
Ja po dogłębnej analizie swoich tras, tego po jakich nawierzchniach lubię jeździć, a po jakich nie, pomysłów na nowe kierunki i trasy, po wielonocnym studiowaniu parametrów modeli, wariantów, aktualnej dostępności, a także mając na względzie zmysł estetyczny oraz ostatecznie rozstrzygając dylemat "gravel czy road plus" - postanowiłem w tańcu się nie pierdolić!

Wczoraj przywiozłem: Scott Speedster Gravel 10
Pełen osprzęt GRX 810, rama endurance, sztywne osie, zalane mlekiem opony 35 mm z bieżnikiem - czyli delikatny graveling, szutry, polne drogi opędzi a na asfalcie wciąż nie mają dużych oporów i nie są ciężkie.
Muszę go ustawić pod siebie, bo kierownica jakoś dziwnie uniesiona, ale to dopiero w weekend   :D
Fajna bestia. Teraz będzie sporo czyszczenia jak go ubłocisz w terenie.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Sezon zimowy uważam za otwarty.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Wow 💪😈moje klimaty 😋

EmilioE

Tam zima a u nas wciąż jesień. Dziś ubłociłem trochę gravela.
Pierwsza moja jazda z spd. Trzy upadki na bok zaliczyłem 😄
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

rudy-102

Cytat: EmilioE w Listopad 27, 2021, 15:35Pierwsza moja jazda z spd.
Na początek ustaw sobie najmniejszy naciąg sprężyny.