Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Ta taśma jest nagrana z prędkością 7 i  1/2
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Rozumiem  ;) nigdy nie słyszałem jak gra w 38cm/sek  :'(
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Zmiana nośnika i wracamy do serii kaset. Posłuchaj y Babci.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Pboczek

Żeby nie było że sam medytujesz. Teraz mnie dopadło 50 szt. klasyki niewiadomej proweniencji, więc Knosti i mam przy czym kontemplować ;).
Zresztą całkiem to polubiłem ...  :)

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

Ja będę chciał jeszcze raz podejść do pozycji które kupiłem kilka lat temu. Dobrze, że płyciska jeść nie wołają i można do nich wrócić po latach ;)

GregWatson

Ja dzień w dzień myję cały ten skarb co dostałem. Mam jeszcze z połowę do umycia czyli jakieś że 120 szt.
Trochę tego i trochę tamtego też.

dino

Kangie - z Pendereckim poczekaj aż się "przyroda obudzi". Mieszkanie sobie oczyścisz  ;D ;)

GregWatson

Oj też mam trochę klasyki do posłuchania ale do tego trza mieć wenę.  :gn:
Trochę tego i trochę tamtego też.

vasa

Cytat: GregWatson w Styczeń 22, 2020, 20:11
Oj też mam trochę klasyki do posłuchania ale do tego trza mieć wenę.  :gn:
Ależ co Ty mówisz?
Włączasz, siadasz i słuchasz.
Jedyne o czym trzeba pamiętać to napełnić szkło. Żeby doopy bez sensu nie podrywać w połowie płyty [emoji3526]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Taki mądry bo ma kota, którego może dusić a co my mamy powiedzieć ?
Czasami dziki, albo sarenka w myjni  :D

GregWatson

Wracamy do muzyki. A tego typa w kapeluszu znacie?
Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

Dzięki Łukasz ale kupiłem cały zestaw kaset 34 szt w którym znajdują się podwójne kasety różnych wykonawców. Całość kosztowała mnie 190 zł razem z wysyłką. A teraz je po kolei wkładam do Onkyo Ta-2570 i słucham w niedzielne przedpołudnie. Także specjalnym wielbicielem to jakoś nie jestem. Ale dziękuję za informację.

Umyłem sporą część już tego skarbu płytowego. W sumie ponad 350 płyt - po selekcji ostało jakieś 200 z czego z 50 to klasyka. Umyłem już ze 150 szt. Zostało do umycia ok 50 szt - sama klasyka.

A co ciekawe spotkałem "starego" audiofila z mojego terenu, który był w "Klubie płytowym polskiego stowarzyszenia jazzowego" i dostawał w ramach klubu (kupował) płyty z serii " Biały Kruk Czarnego Krążka). Jak się mi fukśnie to może je dostanę. Póki co dostałem od niego ponad 100 kaset do kaseciaka z nagraną muzą.

Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Chciałem Tobie podarować tę płytę. Nie chce się sprzedać od trzech lat ;)

GregWatson

Bardzo, bardzo dziękuję i zapraszam w marcu na odsłuchy. Będę miał urlopik no i już przyjdzie nowe ramię MA-505 mk III z tłumieniem olejowym także już wszystkie sprzęty będą na chodzie włącznie z DD-40 z dwoma ramionami.
W rewanżu podaruję wyroby medycyny konwencjonalnej i ekologicznej. Pewnie przydadzą się w leczeniu ran. 😉
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A teraz trochę muzy. Podwójny albumik CD z serii The Best tym razem The Doors z ładną książeczką w środku.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Cytat: GregWatson w Styczeń 26, 2020, 15:47Bardzo, bardzo dziękuję i zapraszam w marcu na odsłuchy. Będę miał urlopik no i już (...)
Dziękuję. Zapraszam do siebie. U mnie sporo zmian. Już dawno temu Yamaha R-S700 poszła do ludzi. Kolumny też inne. NS-590 są daleeeeko z tyłu od NS-1000M, które napędza dobra lampa na dobrych lampkach. Tor cyfrowy też inny. Kable inne, akustyka też się poprawiła. Płyty też inne. I ja też inny niż kiedyś ;) Zatem wpadnij.

Kangie

Cytat: GregWatson w Styczeń 26, 2020, 15:47W rewanżu podaruję wyroby medycyny konwencjonalnej i ekologicznej. Pewnie przydadzą się w leczeniu ran. 😉
Jeśli chodzi o leczenie bólu doopy, to te lekarstwa nie powinny być potrzebne ;)

GregWatson

Ktoś już tej niemieckiej płyty słuchał?

Marius Muller- Westernhagen - Stinker
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie


GregWatson

Muszę jakąś fajną platformę do niego dorobić aby ogarnął zewnętrzne ramię. Zdecydowanie lepiej będzie wyglądał.
Trochę tego i trochę tamtego też.


Kangie


GregWatson

Widziałem fajne deski w Castoramie i Leroy Merlin. Pociągnę szelakiem i będzie audiofilska.   ;)
Trochę tego i trochę tamtego też.