Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

A teraz Królowa popu przez duże "K".
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No i stało się. Menda kovidowa i mnie dopadła. Siedzę w zamknięciu do 21 marca. Człowiek zmęczony psychicznie. Nic się nie che.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GB

Cytat: GregWatson w Marzec 13, 2021, 18:19
No i stało się. Menda kovidowa i mnie dopadła. Siedzę w zamknięciu do 21 marca. Człowiek zmęczony psychicznie. Nic się nie che.
3maj się. Pozytyw w tym taki, że dużo czasu będziesz miał do słuchania muzyki.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

masza19

Ale zaraza czy kwarantanna?  :o
Nie jesteś zaszczepiony?

GregWatson

Kovid w czystej postaci. A pracuje w szpitalu - taka karma. Nie ja pierwszy i nie ja ostatni. Fakt trochę czasu będzie na odsłuchy. U nas duża część pracowników w kitlach nie szczepiła się to efekt częściowej niechęci.
U mnie powstał specjallny oddział kovidowy na bazie modułów na 130 osób. Kilka osób dziennie wyjeżdża z tamtąd w workach. Przykra sprawa.
Trochę tego i trochę tamtego też.

masza19

Obyś smaku i węchu nie stracił. Ja do dzisiaj nie odzyskałem  >:(
No i oczywiście bezobjawowości życzę  :np:

GregWatson

Dzięki. Przechodzę w miarę gładgo oby tak dalej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Melepeta

Cytat: masza w Marzec 13, 2021, 18:36Obyś smaku i węchu nie stracił. Ja do dzisiaj nie odzyskałem 
Moja małżowina do dziś nie ma węchu. A to już kilka miesięcy po tej zarazie.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

GregWatson

Już nie mam smaku ni węchu. Ale dziś rano nadgryzłem papryczkę chili i muszę przyznać że nie jest tak źle. 😆
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Moja mamcia z 15 lat temu miała taką grypę, że też straciła smak i węch. Ze dwa miesiące jej gotowanie polegało na wyuczonych odruchach.
Greg, czym się.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Dzięki chopy. Chyba ten najgorszy okres mam już za sobą. Dlatego mnie nie było w eterze. Teraz wracam do w miarę regularnego jedzenia ale bez węchu i smaku. Będzie dobrze. Widziałem jak to u kumpli w pracy wyglądało.
Trochę tego i trochę tamtego też.

audiokawosz

Trzymaj się i znokautuj to cholerstwo.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

masza19

Grzegorz, jak tam znosisz choróbsko?
Mam nadzieję, że wszystko ok bo się nie odzywasz...

GregWatson

Nic się nie chce. Nawet jeść. Wcinam kaszki dla dzieci. No i piję dużo wody. Temperatura już trochę ustąpiła.
Nawet mi się słuchać muzyki nie chcę. Może ta kaszka postawi mnie na nogi. Bo trzeba jeść a nic nie smakuje. Masakra.

Dobrze że z oddychaniem nie mam problemu.

Trzymajcie się chopy z dala od tego kowida.
Trochę tego i trochę tamtego też.

masza19

Cytat: GregWatson w Marzec 16, 2021, 14:15Nawet mi się słuchać muzyki nie chcę.
Też tak miałem :(
Zdrówka!

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

kefas

Zdrowia, zdrowia.  :np: Nie wiem czy mi umknęło to byłeś szczepiony?

GregWatson

Witam Panów i Panie po dłuższej nieobecności. Wesołych Świąt życzę wszystkim i dużo zdrowia. Minęło 4 tygodnie od tej zarazy i wrszcie jestem wolny. We wtorek do roboty. Miałem już tydzień temu iść ale pojawiły się powikłania.
Teraz czuję że już mogę stanąć na własne nogi i samopoczucie lepsze. Dziś pierwszy raz po tych 4 tygodniach odpaliłem gramiak i posłuchałem pierwszych płyt. Z tej okazji pierwszy na talerz poszedł Majkel Dżekson. I tym optymistycznym akcentem otworzyłem sezon na słuchanie winyli.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Trochę tego i trochę tamtego też.

zbigu

Greg tu mój  naucycielu i wyzncniku drogowy życzę Ci dużo, dużo...zdrowia
Micro Seiki DD-7,DD-8,Denon 103r,AT-OC9ml2,Ortofon Quintet Black,Shelter 201,Unitra 104,At95e

Braun P1,Bernard GS 438...

merlin1973

W końcu  ;)  i nie zapomnij o szpulowcu by go przegonić raz na jakiś czas  :D
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Dzięki za dobre słowa. Zamierzam wszystkie szprzęty trochę pogonić do jutra..
Wczoraj zamówiłem trochę winyli. Będzie co słuchać. Oby Tomasz zdążył się wyrobić z przeorowadzką.

PS.
Na szpulowcu też bardzo mi zależy.
Trochę tego i trochę tamtego też.