etap III

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 13, 2014, 19:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht


frywolny trucht

Konkurs "telepatyczny". Będąc  w popłochu na widok Waszych łamigłówkowych możliwości uznałem, że jedynym rozwiązaniem aby mi się udało Państwa przytrzymać- choć do środy wieczorem- jest konkurs typu zgadnij kogo mam na  myśli. W sumie dlaczego nie? Zaczynamy "Kto w mojej głowie?"

Dziś o 18 zaczniecie połączenie z moim umysłem :)

frywolny trucht

Reguły gry.

   Zgadujecie Państwo imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny śpiewającej osoby, tudzież nazwę grupy muzycznej, którą mam na myśli. By wspomóc przesył strumienia, dopuszczono możliwość zadania trzech pytań pomocniczych na dobę, na które mogę odpowiedzieć: Tak, Nie, Nie wiem. Niestety, łącza są słabe, wyskakuje sporo błędów. Możecie być pewni, że jedna z odpowiedzi  będzie fałszywa. Opcji "Nie wiem" będę używał jedynie w przypadkach, gdy w sposób prosty i szybki nie będę w stanie zweryfikować odpowiedzi. Sugeruję więc nie zadawanie dogłębnych pytań w stylu "rozmiar buta". Zwyczajnie szkoda strzału.

  Liczą się pierwsze trzy pytania w danej dobie, jedna osoba może zadać jedno pytanie. Dziś po północy można zadać kolejne trzy pytania i od tego momentu będziemy liczyć dobę konkursową od północy. Doba= trzy pytania. Kolejne będą zbywane milczeniem i nie będą brane pod uwagę jako wcześniejsze następnej doby.

  Każda zalogowana osoba może rzucić swój typ raz na dobę- tj. dziś do północy, oraz po północy- na, które w miarę możliwości będę odpowiadał "ni". Strzały wyprzedzające nie będą się liczyły. Jeżeli ktoś przekroczył limit pytań na dobę, musi grzecznie poczekać do północy, aż zacznie się kolejna doba konkursowa. Proszę więc tego nie robić, bo akurat ktoś inny może uznać taką wypowiedź jako prawidłową, samemu ją podać w prawidłowym czasie i zgarnąć nagrodę. Natomiast pozostanie pewien niesmak, czy to tak do końca było fair i po co to nam?

  By uniknąć posądzenia, że organizator pogrywa w kulki, oraz dla osób wolących łamać kody, podaję takowy, zawierający prawidłową odpowiedź: 6asnc7defihomosecrtdvbraaa6wenwqojk77edgllo

Czas start!

elem

#3
Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 28, 2014, 18:006asnc7defihomosecrtdvbraaa6wenwqojk77edgllo


znasz moje hasło do forum ! A to pasztet...

a na poważnie: czy wykonawca jest z Europy?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


jajacek1410

Pytanie - Zespół metalowy?

Odpowiedź - Anathema.

Jeśli dobrze rozumiem reguły (Alzheimer) można w ten sposób.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Cytat: jajacek1410 w Wrzesień 28, 2014, 20:06
Pytanie - Zespół metalowy?

Odpowiedź - Anathema.

Jeśli dobrze rozumiem reguły (Alzheimer) można w ten sposób.

1. Nie.
2. Nie.
3. Tak.
Zapraszam Pana już chwilę po północy.

Two-FacedGirl

Czy chodzi o polskiego wykonawcę?
Pozdrawiam

frywolny trucht

#8
Ni.

Pula pytań na dziś wyczerpana. Uwaga, w odpowiedziach padło jedno kłamstwo!
Elem i Two-FacedGirl mogą przed północą dokonać strzału w konkretnego wykonawcę, zespół.
Pozostali zalogowani użytkownicy-poza jajacek1410- oczywiście mogą również próbować trafić w ten sposób. Bezpośrednio. Wykonawca ( imię nazwisko, pseudo) lub nazwa zespołu.


Two-FacedGirl

Czy chodzi o P J Harvey?
Pozdrawiam

frywolny trucht


Two-FacedGirl

Czy co dziennie jedna z podpowiedzi będzie fałszywa czy tak tylko dziś wyjątkowo?  :)
Pozdrawiam

frywolny trucht

Założenie regulaminowe jest takie, aby zawsze- więc będę się tego już trzymał. Natomiast zupełnie nie jest moim celem jakieś znęcanie się i doprowadzenie do sytuacji, że nikt nie zgadł tego etapu. Inna sprawa, że pewnie koło środy z puli 9 podpowiedzi, pomimo tych trzech mylących, traficie. Jeśli będzie słabo, pójdziemy tropem kodu i dojść do odpowiedzi w ten lub inny sposób :)

Dobrej zabawy.

elem

Zapewne mnie oklamałeś :)

Angelo Badalamenti
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl


Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 28, 2014, 20:51
Natomiast zupełnie nie jest moim celem jakieś znęcanie się i doprowadzenie do sytuacji, że nikt nie zgadł tego etapu.
W życiu bym ciebie o to nie podejrzewała, tak tylko pytałam gwoli ścisłości :)
Pozdrawiam

frywolny trucht


kangie


frywolny trucht


Two-FacedGirl

Czy wokalistą jest kobieta?
Pozdrawiam

frywolny trucht


jajacek1410

Z Wielkiej Brytanii?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht


frywolny trucht

Jak dotąd padła tylko jedna fałszywa podpowiedź...

frywolny trucht

Nie chcecie chyba zmarnować dziś trzeciego pytania na które muszę odpowiedzieć źle?

elem

Mam to samo pytanie co wczoraj ( nie było nic o tym, że tak nie wolno :) )

Czy wykonawca pochodzi z Europy?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe