etap III

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 13, 2014, 19:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht


elem

#26
Czyli na pewno wiemy, że wykonawca z Europy ale nie z Wielkiej Brytanii a wokalistą nie jest kobieta (może również nie być wokalu )

Jeżeli wczoraj okłamałeś Jajacka to gra metal i nie jest z Polski.

Jeżeli wczoraj okłamałeś Two-FacedGirl to jest z Polski i nie gra metalu.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

A może chodzi o zespół Rammstein?
Pozdrawiam

jajacek1410

Frywolny zna Rammsteina i nie obcy mu Tiamat.
To może być Moonspell ?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Stop! Sam się zakręciłem jak świński ogon i nie skłamałem w ostatniej podpowiedzi.
Przepraszam!
Obiekt X nie jest  z Europy!

Two-FacedGirl

[emoji1][emoji1][emoji1]
Pozdrawiam

elem

Frywolny, do kąta albo dajesz fanta  ;D

Czyli nie z Europy,  wokalista nie kobieta albo brak wokalisty i nie jest to metal.

Tak czy nie ?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

I chyba wszystko jasne? Skłamałem za pierwszym razem Elemowi, z radochy, że mnie wyczaił- za drugim razem przytaknąłem  :) Czyli obiekt X nie pochodzi z Europy, nie gra metalu i nie ma wokalisty płci żeńskiej.

Oczywiście Wasze strzały się nie liczą!

jajacek1410

#33
.Usunąłem, żeby nie wprowadzać w błąd.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

fant:  Z kodu trzeba usunąć cyfry. Niczemu nie służą.

Nie krążymy wokół metalu...

frywolny trucht

Cytat: jajacek1410 w Wrzesień 29, 2014, 22:36Frywolny zna Rammsteina i nie obcy mu Tiamat.
To może być Moonspell ?

Mylene Farmer też znam :)

jajacek1410

#36
Ale ja nie znam :)
Głosuję tylko na to co już kiedyś raz słyszałem :)

   Jutro powinniśmy przechytrzyć naszego Frywolnego Złośliwca i stworzyć klikę, która trzy razy zada mu to samo pytanie.
Na przykład: czy kraj, z którego pochodzi wykonawca jest na półkuli północnej?
Jeżeli odpowie 2 razy nie wiem, to znaczy, ze jest na równiku.
    Chociaż to może być stracone pytanie, bo coś mi podpowiada, że chodzi o USA.
  Może macie pomysł na rozsądniejsze pytanie?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

frywolny trucht

Też znam, ale nie.

elem

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 29, 2014, 22:48Z kodu trzeba usunąć cyfry. Niczemu nie służą.

z cyframi wychodziło mi, że to John Lee Hooker . Y?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Udało ci się dopasować wykonawcę pomimo przypadkowo wrzuconych cyfr? No to jestem w ciemnej pupie, widzę. Teraz to dopiero prościzna. Nie, to nie jest Hooker.

jajacek1410

Rozwiązanie szyfru zostawmy sobie na koniec, bo to za proste. Dopiero jak się nie uda inaczej.
Nie psujmy sobie zabawy. :)


A Perfect Circle ?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

elem

Nic nie rozwiązywałem , nie mam pojęcia o szyfrach :)  Kawałek tekstu gugl wyrzucił jako adres w Los Altos, California... a tam zmarł John Lee Hooker !
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

To nie jest Perfect Circle.

frywolny trucht

Cytat: jajacek1410 w Wrzesień 29, 2014, 22:56Jutro powinniśmy przechytrzyć naszego Frywolnego Złośliwca i stworzyć klikę

Tak mi się zdaję, ale nie chcę się mądrować jak powinniście wujka tryknąć :)

elem

 W trójkę nie damy rady >:(

Potrzeba więcej strzelców !


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Całe pueblo :)
Spokojnie, dopiero poniedziałek się kończy.

Two-FacedGirl

Czy zespół/wykonawca rozpoczął działalność w latach 80-tych?
Pozdrawiam

frywolny trucht

Nie.

Umówmy się, że nie widziałem tego pytania w tej wersji. Zobaczyłem je w takiej:
Czy obiekt X jest przedstawicielem starszego pokolenia?

Tak!

Two-FacedGirl

A może jest to Ray Charles?
Pozdrawiam