Wibracje? Nie, dziękuję.

Zaczęty przez jajacek1410, Wrzesień 14, 2014, 02:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

kangie

Podobno od dętki lepszy jest papier toaletowy - rolka. Stadionowa przestrzeń się robi, migdałki widać wolakistkom i wibrafon staje się aksamitnie wybrzmiewający.
Life is too short for boring HiFi.

vasa

Cytat: kangie w Grudzień 04, 2021, 21:41
Podobno od dętki lepszy jest papier toaletowy - rolka. Stadionowa przestrzeń się robi, migdałki widać wolakistkom i wibrafon staje się aksamitnie wybrzmiewający.
Znowu zaczynasz?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

Cytat: vasa w Grudzień 04, 2021, 23:18
Cytat: kangie w Grudzień 04, 2021, 21:41
Podobno od dętki lepszy jest papier toaletowy - rolka. Stadionowa przestrzeń się robi, migdałki widać wolakistkom i wibrafon staje się aksamitnie wybrzmiewający.
Znowu zaczynasz?
Sądzą z postów coś go zaczyna nosić  :-\
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Pboczek

Już po nowiu, idzie do pełni.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

kangie

Nosi, nosi. Jak wielu z tego forum.

Popatrzta jakie doświadczenia robię.
Life is too short for boring HiFi.

Piterski

I jak wrażenia? Ja jestem jeszcze na etapie ostatniej sieciówki i wtedy też pewnie zacznę zabawę z podkładkami, stopkami itp.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

ziko369


Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kangie

Life is too short for boring HiFi.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kangie

Hahaha, może i to jest pomysł. Izolacja powietrzna zawsze coś tam może dać.
Life is too short for boring HiFi.

ziko369


wiki

Święty, święty uśmiechnięty.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

ziko369


ziko369

Żeby nie było, że tak do końca mam wibracje w zadzie...😜


ziko369

Cytat: romeksz w Grudzień 08, 2021, 08:30A gdzie UPS?
Cytat: romeksz w Grudzień 08, 2021, 08:30A gdzie UPS?
Nic nie daje...wyjazd Trójmiasta na weekend daje 💯 razy lepszy efekt...😈
IT już pojechało na narty to i słuchanie muzyki u mnie jest rajem😇

Pboczek

Cytat: ziko369 w Grudzień 08, 2021, 06:10
Żeby nie było, że tak do końca mam wibracje w zadzie...😜

No i jaka skala tej zmiany, czy aplikujesz tylko z voodoo ostrożności?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Piterski

Cytat: ziko369 w Grudzień 08, 2021, 06:10Żeby nie było, że tak do końca mam wibracje w zadzie...😜
:o ... no panie kolego, od tej strony to ja Pana nie znałem, myślałem że tylko hektary muzyki się liczą >:D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kangie

Panowie, wszyscy chyba wiedzą o co chodzi np. w analogu / gramofoniarstwie. To walka z drganiami oraz walka o drgania! Żeby nie było, dla mnie wibracje też nie są obojętne.
Life is too short for boring HiFi.

romeksz


kangie

Cytat: romeksz w Grudzień 08, 2021, 09:36Chyba się nie zrozumieliśmy, ale nic to
Roman, standard na forach. W realu ludzie lepiej się dogadują - wg moich obserwacji.
Life is too short for boring HiFi.

ziko369


ziko369

Cytat: Piterski w Grudzień 08, 2021, 09:21no panie kolego
Nie jest tak, że nic nie eksperymentuję...
W każdej dziedzinie moich zainteresowań to robię...audio, muzyka, rower, narty...
Wprowadzam w życie tylko co uznam za sensowne...
Np. rowera nie myję a zrobiłem na jednej kasecie już około 18kkm...
Winyla nie sprowadzam do CD bo lubię jego czar, nawet z trzaskami...oczywiście staram się żeby ich nie było niepotrzebnie za wiele 😇

ziko369

Cytat: romeksz w Grudzień 08, 2021, 09:36Chyba się nie zrozumieliśmy, ale nic to
Zrozumieliśmy 😋