Wrocławski Audiofil

Zaczęty przez vasa, Wrzesień 26, 2014, 20:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kangie


masza19

Dają rade te 9W i monitory w takiej stodole?

paul_67

Dlaczego teraz na zdjęciach widzę kolumny ustawione na wprost? Mnie uczono czegoś zupełnie innego.Czyżbym przespał ostanie kilkanaście lat i coś mnie ominęło?

Taniofil

Cytat: paul_67 w Październik 23, 2021, 14:38Dlaczego teraz na zdjęciach widzę kolumny ustawione na wprost? Mnie uczono czegoś zupełnie innego.Czyżbym przespał ostanie kilkanaście lat i coś mnie ominęło?

Jak siedzisz w swojej kanciapie sam to sobie możesz doginać kolumny i robić sweet spot, a jak w sali siedzi kilkanaście osób to się tak nie da.

Poza tym, te akurat kolumny, bardzo dobrze grają w takim ustawieniu.

paul_67

Rozumiem, ale na zdjęciach domowych też widzę takie ustawienia.To jakiś nowy trynd musi być :)

sheykk

A jakby tak trochę o dżwięku?

masza19

#656
Też czekam na relacje pomimo, że oprócz tego gramiaka słyszałem raczej wszystko co tam stoi i mam blade pojęcie czego można sie spodziewać  U+1F44D

masza19

Albo zatkało kakało albo znudzeni posnęli...  ;D

miniabyr

No metalu raczej nie posluchają na tych audio nota'ach . Wiem co mówię ! Jak plumkanie to powinno być zacnie !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Kangie

Cytat: masza w Październik 23, 2021, 14:03Dają rade te 9W i monitory w takiej stodole?
Dają. Ale czasami skręcamy ciut ciszej bo pojawia się niewielki przester na głośniejszym słuchaniu.

masza19

Cytat: miniabyr w Październik 23, 2021, 16:00
No metalu raczej nie posluchają na tych audio nota'ach . Wiem co mówię ! Jak plumkanie to powinno być zacnie !
Z założenia na 300b to plumkanie. Ale za to w jakim stylu  U+1F44D

Kangie

#661
Cytat: paul_67 w Październik 23, 2021, 14:38Dlaczego teraz na zdjęciach widzę kolumny ustawione na wprost? Mnie uczono czegoś zupełnie innego.Czyżbym przespał ostanie kilkanaście lat i coś mnie ominęło?
Cytat: Taniofil w Październik 23, 2021, 14:41Jak siedzisz w swojej kanciapie sam to sobie możesz doginać kolumny i robić sweet spot, a jak w sali siedzi kilkanaście osób to się tak nie da.

Poza tym, te akurat kolumny, bardzo dobrze grają w takim ustawieniu.
Taniofil odpowiedział na ocenę celujący.

Kangie

Cytat: sheykk w Październik 23, 2021, 14:54A jakby tak trochę o dżwięku?
Będzie. Dajcie czas na posłuchanie. Proszę... :)

Kangie

Cytat: masza w Październik 23, 2021, 15:45Albo zatkało kakało albo znudzeni posnęli... 
Była 2h przerwa i rozmowy w kuluarach. O 16.00 zaczęliśmy drugi set.

Kangie

Cytat: miniabyr w Październik 23, 2021, 16:00No metalu raczej nie posluchają na tych audio nota'ach . Wiem co mówię ! Jak plumkanie to powinno być zacnie !
Fakt rocka nie było jeszcze.

Powiem Wam tylko, że średnica i muzykalność jest (chyba) najwyższej możliwej próby.

Kangie

Frekwencja dzisiaj po godz. 16.00 jest jak średnica - wysokiej próby.

Kangie

Grafiki na ustrojach akustycznych.

Kangie


masza19

Jak napiszecie, że "ma potencjał" to wszystko jasne  ;D ;D ;D


Kangie

Cytat: masza w Październik 23, 2021, 17:59Jak napiszecie, że "ma potencjał" to wszystko jasne   
Masza, let them talk! ;)

Kangie

Dobra, zapierniczamy z kompaktu!

masza19

Zeznawać natychmiast bo chcę pogratulować "zwycięscy"  >:D

Kangie

Vasa robił wykład. Czekam aż coś pierwszy napisze ;)

masza19

Cytat: Kangie w Październik 23, 2021, 18:22Vasa robił wykład.
Mam nadzieję, że nie o drutach Wiesława  ;D

sheykk

A może by tak coś że gramofon,ramię ?