Nominuję. Konkurs z okazji 6 urodzin forum

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 29, 2020, 14:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Piątek, piątunio. No i urodzinki forum.

Proponuję taką formułę konkursu. Każdy - zarejestrowany do wczoraj-użytkownik forum może zgłosić maksymalnie dwie osoby ( nicki), użytkowników forum audiomaniacy, które za coś ceni. Proszę o uzasadnienie. Administracji się nie ceni. Do wygrania jest 10 firmowych ( audiomaniakowych) kubków i koszulek. Kubek i koszulka to zestaw. Jeśli nominacji będzie więcej niż 10 przeprowadzimy głosowanie. Kubki będą zwykłe białe z nadrukiem banera forumowego ( czyli z zewnątrz staną się dość czarne), koszulki czarne T-shirt i też zawierające cały baner. Z logo i napisem audiomaniacy.pl w dość przypadkowym miejscu. Zwycięzcy będą mieli krótki czas, by określić rozmiar koszulki.

Zaczynamy. Nominacje kończymy w niedzielę o 20.00, wyłaniamy zwycięzców, określamy rozmiarówkę koszulek, zbieram adresy do wysyłki na priv i - jak dobrze pójdzie-na koniec przyszłego tygodnia zaczynam wysyłkę.

Bartolo- za fantastyczne zdjęcia i anielską cierpliwość do mnie ;)
Mikut1982- za przywracanie do życia sprzętów z duszą i relacjonowanie postępów na forum.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

#1
Bartolo za energię jaka się dzieli z innymi i poczucie humoru. To taki forumowicz na którego zawsze można liczyć.
Rudy102 za okazana bezinteresowna pomoc dla innego forumowicza, za jego boje z elektroniką.

Nominował bym więcej osób ale jest ograniczenie, a tym dwóm chciałem szczególnie podziękować.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

moon

Piotr, Piterski - za wielokrotna pomoc w walce z gramofonem
Vasa - za porady i bezinteresowne pozyczenie prephono
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Kangie

Alexander - od lat lubię czytać jego posty. Wielka wiedza, kultura wypowiedzi z nutką humorystyczną. Dobry gust rowerowy i samochodowy. Chciałbym kiedyś poznać bardziej szczegółowo jego zmagania z analogiem - w kontekście projektów, które realizował i wnioski, które z czasem wyciągnął.

Wiki - inspiracja stricte muzyczna, niezawodny w dzieleniu się muzyką, której akurat słucha. Miałem okazję poznać osobiście. Piecze dobry chleb, robi dobre nalewki. O sprzęcie również pogadali my, nauczył mnie kilku tricków sprzętowych. Czas szybko zleciał i musiałem wracać do swojej "miejscówy" 220km od domu ;)

Nominowałbym jeszcze z 15 osób, bo zasłużyły, ale regulamin zabrania.

tomasz_pianista

U mnie plusują mistrzowie lutownicy:)

Ahaja

Mikut
Grupa ratowania poziomu.

kefas

Vasa i Alexander za propozycje klasyki,
Piterski i Miniabyr miło czyta się o ich dążeniu do doskonałego sprzętu,
Mikut - wszyscy wiedzą za co,  i mógłbym tak długo kogo i za co wymieniać bo każdy z Was jest dla mnie ważny . :np:

frywolny trucht

Kefas- nominuję do bana ;) Zdecyduj się na dwóch typów. I nie ma sensu tracić typy na typa już wytypowanego. Siłę typa wykaże głosowanie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kefas


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kefas


sheykk

Alexander - za odbieranie tel .o dziwnych godz. za bezinteresowne dzielenie się wiedzą i zawsze sympatyczne rozmowy
GregWatson  - imiennik a to zobowiązuję i wielką pasję do staroci która i mnie coraz bardziej wciąga.

frywolny trucht

Cytat: kefas w Maj 29, 2020, 18:58
Coś nie tak?

Nominowałem w pierwszym wpisie. Rozszerzmy, połechtajmy ego szerszej grupie użytkowników ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

Kangie - za wątek o Niemenie...  :), za to, że jest to jedyny użytkownik forum, którego poznałem osobiście...
Mikut1982 - za wiadomo za co....  :), czyli za to co robi odnawiając starocie....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

gratefullde

Masza, za charakter, wiedzę i wszelaką pomoc.
Miniabyr za upór, konsekwencję, charakter.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

Piterski - za wyprawę do Włoch ;)
Miniabyr - za walkę ze zwrotnicą ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Piterski

Cytat: frywolny trucht w Maj 29, 2020, 18:11I nie ma sensu tracić typy na typa już wytypowanego. Siłę typa wykaże głosowanie.
Cholera to takie jasne dla mnie nie było lub nieuważnie przeczytałem regulamin. To mogę w miejsce już wytypowanego Bartka wskazać kogoś jeszcze?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

brbr

Ach te modne czelendże ;)
Nominuję PITERSKI za laboratoryjno-pasjonacką umiejętność strojenia gramofonów i zawsze sympatyczną pomoc oraz BARTOLO z tego 'teamu' za niestrudzone wizualizowanie naszych pasji :)

paul_67

Elem- za szybkie powiększenie mojej kolekcji płytowej
Mikut1982- za to,że mu się chce :)

frywolny trucht

Cytat: Piterski w Maj 30, 2020, 09:45To mogę w miejsce już wytypowanego Bartka wskazać kogoś jeszcze

Oczywiście.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Nominację otrzymali dotąd ( w kolejności zgłaszania):

Bartolo
Mikut1982
Rudy102
Piterski
Vasa
Alexander
Wiki
Ahaja
Miniabyr
GregWatson
Kangie
Elem

I na tych panów nie ma sensu tracić swoich nominacji. Oni już są i przejdą do kolejnego etapu pt. głosowanie. Jeśli ktoś zauważył, że zagłosował na kogoś, kto już jest nominowany, może zmienić nominację. Jutro o 20.00 zamykamy etap nominacji.
Masza nie jest użytkownikiem forum, doślę mu dodatkowy zestaw jakoś partyzancko.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

No to ode mnie nominacja dla Gratefuldee, który zawsze pamięta o dniu bez stanika i dla Dino za to że tłumaczy mi czasami rzeczy których nie wiem :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

Ok. to na świeżo przyszło mi do głowy że warto nominować GB za promowanie spędzania wolnego czasu na rowerze. Podobają mi się te zdjęcia z wycieczek, to jest coś co próbuje mnie ruszyć z domu i stąd te gościnne występy w "rajtuzach" na imprezie klubowej u Bartolo.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Pboczek

Merlin1973 za konsekwencje w zamiłowaniach muzycznych.

Tomasz Pianista za profesjonalne podejście do muzyki.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

frywolny trucht

Bartolo
Mikut1982
Rudy102
Piterski
Vasa
Alexander
Wiki
Ahaja
Miniabyr
GregWatson
Kangie
Elem
Gratefullde
GB
Merlin1973
Tomasz_Pianista

Dino ma banana za brzydkie zachowanie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Moriarty

Kurczę, spóźniłem się na imprezę, moje typy obstawione :/. Niestety, przez jakiś czas będę chyba mniej aktywny, bo mi się niespodziewanie rodzina powiększyła o 14-letniego staruszka. No chyba że przestanie szczekać po nocach i zacznę sypiać więcej niż trzy kwadranse ciągiem :(
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501