Szafka na winyle

Zaczęty przez paul_67, Sierpień 18, 2020, 19:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

podałem jako wzór,    tekturka, nożyk, flamaster i gotowe :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Też chyba tak zrobię.Nadrukuję sobie bo obecnie już piszę jak  kura pazurem :)

Kangie

Paweł, może większy pokój?
Nie to żebym się czepiał, ale winyle zajmują od cholery miejsca i każdą ścianę wyłożyć regałami, to ucieknie kilka metrów kwadratowych.

paul_67

Cytat: Kangie w Październik 30, 2021, 19:37Paweł, może większy pokój?
Nie to żebym się czepiał, ale winyle zajmują od cholery miejsca i każdą ścianę wyłożyć regałami, to ucieknie kilka metrów kwadratowych.
Myślałem o przeniesieniu się do salonu, ale tam nie miałbym takiego luzu aranżacyjnego.Tutaj robię co chcę :)

Kangie

To może teraz regał sufitowy?
Miałbyś ustrój akustyczny a'la Skyline za darmo.

masza19

Drukarenka Dymo i ładnie wykonane naklejki na pólkach w odpowiednich miejscach.
A i do przetworów, nalewek i innych sie przydaje  U+1F44D

https://allegro.pl/oferta/drukarka-dymo-razor-lt-100h-letratag-s0883990-11326467895

paul_67

Jednak jak kolekcja płyt na daną literę się powiększy to trzeba by było je przenosić.

GB

A The Cure pod jaką literą składujecie?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

paul_67

No "C" chyba :) Z resztą nie mam...

masza19

C
The Beatles pod B
The Police pod P

Oscara Petersona też pod P :)

paul_67

Cytat: masza w Październik 30, 2021, 19:57The Beatles pod B
The Police pod P
Ale Presleya pod "E" :)

Kangie


masza19

Dokładnie  ;D

Z B.B Kingiem mam problem więc leży sam na podłodze  ;D

Kangie

Ja nie sortuję alfabetycznie. Ale też szczególnie dużo winyli nie mam. CD mam znacznie więcej i też nie układam alfabetycznie.

paul_67

Cytat: Kangie w Październik 30, 2021, 20:00Ja nie sortuję alfabetycznie
Ja nie chcę, ale muszę bo jak pisałem wcześniej się kompletnie pogubiłem.

GB

Można wpisać w discogs swoją dyskografię, on układa alfabetyczny i później odwzorować to na półkach.

Łatwo później w discogs sprawdzić jak nie ma pewności.

Może się przydać

https://a.aliexpress.com/_vYZrxu

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kangie

Ale wątek nie do końca o alfabecie.

Paweł, pokażę Ci projekt mojego "pawlacza" z przedpokoju. Cholernie pojemny. Bardzo wytrzymały, winyle spokojnie utrzyma. Górne krawędzie przy suficie można wykorzystać. Jeśli drzwiczki niepotrzebne, to olać je w projekcie.

Kangie

P.S. Te przegródki były niełatwe w realizacji. Ale jest tak, jak chciałem. Można je wykorzystać np. do płyt CD/DVD.

Lyset

Cytat: GB w Październik 30, 2021, 19:55
A The Cure pod jaką literą składujecie?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz



The Cure-C,a A Perfect Circle-P.

Zdrowko!
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

paul_67

Cytat: Kangie w Październik 30, 2021, 20:12Paweł, pokażę Ci projekt mojego "pawlacza" z przedpokoju.
To jest myśl.Może już niedługo zajdzie potrzeba zejścia do przedpokoju? Hmmm...

Kangie

Cytat: paul_67 w Październik 30, 2021, 19:40Myślałem o przeniesieniu się do salonu, ale tam nie miałbym takiego luzu aranżacyjnego.Tutaj robię co chcę
Skoro robisz, co chcesz, to pomyślałem że może będziesz chciał zaaranżować sufit w pokoju odsłuchowym.
Zmianą sposobu segregowania płyt nie powiększysz miejsca na kolejne płyty, stąd nie pisałem o sortowaniu, bo to nie rozwiązuje głównego problemu.
Jeśli nie masz miejsca na kolejny regał stojący, to pozostaje Ci regał wiszący, sufitowy, przejście na pliki albo przeprowadzka do większego pokoju.

GB



Cytat: Lyset w Październik 30, 2021, 22:30
Cytat: GB w Październik 30, 2021, 19:55
A The Cure pod jaką literą składujecie?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz



The Cure-C,a A Perfect Circle-P.

Zdrowko!

Kupujesz 3 płyty i sprawa załatwiona.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

paul_67

Cytat: Kangie w Październik 31, 2021, 09:42Jeśli nie masz miejsca na kolejny regał stojący, to pozostaje Ci regał wiszący, sufitowy, przejście na pliki albo przeprowadzka do większego pokoju.
Miejsce na kolejny regał jest bo wyrzucam taki, który do płyt za bardzo się nie nadaje, ale to wszystko jest  do czasu, ponieważ nie umiem sobie powiedzieć: "na tej płycie kończę zbieranie" :)

Kangie

U mnie dochodzą kolejne CD. Ściana tylna niedługo zostanie uzbrojona w płytkie regały na CD. Winyli już nie kupuję. Drogie, krzywe, nie mam już cierpliwości do składania reklamacji.

paul_67

Cytat: Kangie w Październik 31, 2021, 09:58Winyli już nie kupuję. Drogie, krzywe, nie mam już cierpliwości do składania reklamacji.
U mnie obserwuję proces odwrotny :)