ANALOGOWO > podstawy- zaczynamy przygodę z gramofonem

Nowy gramofon do max. 4000 PLN

<< < (2/33) > >>

BloodHar:
Help. Please. Mam duży problem. Kupiłem tego Technics 1500C z wątku. Niestety w ciemno. Bez odsłuchu. I jest słabo.. na wejściu Phono we wzmacniaczu Roksan K3 jest nie do przyjęcia. Na wbudowanym wzmacniaczu w gramofonie, nie jest tak źle. Ale i tak dużo gorzej niż na dac Topping d90 + Chromecast audio. Co robię źle? Gdzie zabłądziłem? Przewody audio to monster cable (wiem że to takie trochę lepsze marketowe), takie same jak podłączone do dac. Tam gra petarda, a przy gramofonie jak by wszystko było za mgła.

Piterski:
Zdjęcia jak to wszystko wygląda i jaką masz wkładkę. Co nie gra z czym jest źle?

BloodHar:
Założona fabryczna wkładka ortofon 2m Red. Wyregulowane ramię na nacisk 1,8 g. Połączenie do wzmacniacza zrealizowane chinch. Założony przewód uziemiający między masą gramofonu a masą wzmacniacza.

BloodHar:
Generalnie, dźwięk jest bardzo słabej jakości. Jakby za mgłą. Dużo poniżej tego co płynie z mojego wzmacniacza po podpięciu do wejścia Line 1 daca. Bardzo suchy dźwięk.

EmilioE:
Ta płyta jest fatalna. Wiem, bo mam ją. Posłuchaj muzyki z tłoczeń w latach 60-80. Będzie lepiej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej